Strzelec bramki Michał Janota uzyskał najwyższą notę za piątkowe spotkanie Arki z Jagiellonią. Dla pomocnika Żółto-Niebieskich to czwarte takie wyróżnienie w sezonie. Drugie miejsce w głosowaniu zajął Pavels Steinbors, a trzecie Nabil Aankour.

Pavels Steinbors – 6,35. Fantastyczne interwencje przy groźnych strzałach Pospisila w pierwszej połowie i Novikovasa w drugiej, kilka udanych wyjść do piłki, ale też niezdecydowanie przy drugim golu dla gospodarzy i brak reakcji przy trafieniu numer trzy.

Damian Zbozień – 4,86. Biegał i walczył, ale tym razem zabrakło wymiernych efektów. Niewyraźny mecz prawego obrońcy.

Frederik Helstrup – 5,51. Padł ofiarą skrajnie źle przygotowanej, zmrożonej murawy w Białymstoku, i już w 17. minucie opuścił boisko z kontuzją. Do tego momentu uniknął widocznych błędów.

Luka Marić – 4,56. Po zejściu z boiska Helstrupa musiał udźwignąć ciężar odpowiedzialności za środek obrony Arki i choć nie mylił się w sposób rażący, to bramki dla gospodarzy padły ze strefy, w której stoperzy powinni mieć autonomię.

Adam Marciniak – 5,15. Cechy ambicjonalne jak zwykle na wysokim poziomie, ale murawa zdecydowanie nie pomagała lewemu defensorowi Arki zagrać śmielej i odważniej.

Luka Zarandia – 4,88. Unikał brania na siebie gry, ale piłka go szukała i to właśnie on miał trzy okazje do zdobycia bramki, z których przynajmniej jedną powinien wykorzystać. Słabszy mecz Gruzina.

Adam Deja – 4,57. Nie utrzymał poziomu z poprzednich potyczek ligowych. Zanotował kilka strat, nie przypilnował też Świderskiego przy drugim trafieniu dla Jagiellonii.

Michał Nalepa – 4,69. Niezła pierwsza połowa, niestety w drugiej dała o sobie znać tendencja do zbyt długiego prowadzenia piłki i tracenia jej.

Michał Janota – 6,48. Strzelił gola, który dał Arce prowadzenie. Dyrygował też grą ofensywną, która do pewnego momentu wyglądała przyzwoicie. Niezłe spotkanie, choć stać go na więcej, co pokazywał już wielokrotnie w poprzednich kolejkach.

Nabil Aankour – 5,63.  Dobrze wszedł w mecz, był aktywny i widoczny z przodu. Niestety zabrakło efektywności, a im dalej w mecz, tym bardziej Marokańczyk gasł.

Maciej Jankowski – 5,33. Przegrał główkę ze Świderskim, co kosztowało Arkę utratę gola na 1:2, w jego grze brakowało błysku, ale trzeba też powiedzieć, że futbolówka docierała do niego rzadziej niż w ostatnich potyczkach.

Adam Danch – 4,46. Zmienił Helstrupa tuż po pierwszym kwadransie i do momentu strzelenia gola przez Arkę jego współpraca z Mariciem wyglądała dobrze, jednak po cofnięciu się całego zespołu Danchowi brakowało spokoju i stabilności.

Rafał Siemaszko – 4,52. Wszedł na boisko w celu odrabiania wyniku i był aktywny, w końcówce znalazł się w dobrej sytuacji pod bramką Kelemena, ale zabrakło skuteczności.

Marcus da Silva – grał zbyt krótko, by zostać oceniony.