Dariusz Dudek (trener Zagłębia Sosnowiec):

Mecz mógł się podobać. Była walka, dużo ładnych akcji. Żadna że stron nie może być zadowolona z jednego pukntu, ale ja to szanuję, bo zdobywamy to na wyjeździe. Obie strony miały też okazje na wygranie spotkania, my mieliśmy dobrą kontrę w 57. minucie. Z drugiej strony mogliśmy też przegrać, bo w 90. minucie świetną okazję miał Jankowski.

Zbigniew Smółka (trener Arki):

Ciekawy mecz i ciekawe widowisko. Oba zespoły chciały grać w piłkę i mecz stał na dobrym poziomie. Zbyt łatwo po bardzo dobrych momentach optrzymujemy odpowiedź. Powinnismy się wystrzegać niedokładnych zagrań po odbiorze, strat, których dziś nie uniknęliśmy. Widać jednak, że kreujemy grę. Świetne spotkanie Luki i Michała Janoty. Dzisiaj chciałbym naprawdę pochwalić, bo wspaniale jest tutaj. Ten doping, ta atmosfera niesie, w momentach w których dominujemy, atmosferą napedząją się moi piłkarze. Oglądaliśmy spotkanie na które warto było przyjść, szkoda, że nie udało się wygrać.

Obrońcy wykonali dziś dużą pracę. Sanogo, Pawłowski to są dobrzy zawodnicy i nie było łatwo. Zdrzęmnęliśmy się przy drugiej bramce i tego musimy unikać.

Nie chcę na gorąco komentować pracy arbitra. Sędziowie mają trudną pracę, muszę to spokojnie przeanalizować. Będziemy się jednak koncentrować na poprawie naszej gry.

Frederik Helstrup ma mocne stłuczenie mięśnia czworogłowego. Być może będzie z nami już po przerwie na kadrę.