Terminarz IV liga pomorska Sezon 2016/2017

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Stolem Gniewino
Arka II Gdynia
11:00 | 06.08.2016
Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze
13:00 | 06.08.2016
Orkan Rumia
Bytovia II Bytów
16:00 | 06.08.2016
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
16:00 | 06.08.2016
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
16:00 | 06.08.2016
Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń
16:00 | 06.08.2016
Sokół Wyczechy
Centrum Pelplin
17:00 | 06.08.2016
KP Starogard Gdański
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 06.08.2016
Wierzyca Pelplin
Rodło Kwidzyn
17:30 | 07.08.2016

2 Kolejka

Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański
11:00 | 13.08.2016
Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn
16:00 | 13.08.2016
Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk
16:00 | 13.08.2016
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
16:00 | 13.08.2016
Sokół Wyczechy
Orkan Rumia
17:00 | 13.08.2016
GKS Kolbudy
Cartusia Kartuzy
18:00 | 13.08.2016
Arka II Gdynia
Gryf Słupsk
11:00 | 14.08.2016
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
11:00 | 14.08.2016
Anioły Garczegorze
Wierzyca Pelplin
14:00 | 14.08.2016

3 Kolejka

Wierzyca Pelplin
Powiśle Dzierzgoń
18:00 | 19.08.2016
KP Starogard Gdański
Bytovia II Bytów
11:00 | 21.08.2016
Rodło Kwidzyn
Anioły Garczegorze
11:00 | 21.08.2016
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
12:00 | 21.08.2016
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia
13:00 | 21.08.2016
Jaguar Gdańsk
GKS Kolbudy
13:00 | 21.08.2016
Orkan Rumia
Centrum Pelplin
14:00 | 21.08.2016
Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy
15:00 | 21.08.2016
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
18:00 | 21.08.2016

4 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy
12:00 | 27.08.2016
Powiśle Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn
16:00 | 27.08.2016
Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino
16:00 | 27.08.2016
Orkan Rumia
Grom Nowy Staw
16:00 | 27.08.2016
GKS Kolbudy
Wierzyca Pelplin
17:00 | 27.08.2016
Sokół Wyczechy
KP Starogard Gdański
17:00 | 27.08.2016
Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk
11:00 | 28.08.2016
Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze
17:00 | 28.08.2016
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
17:00 | 28.08.2016

5 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
18:00 | 01.09.2016
Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów
12:00 | 03.09.2016
Grom Nowy Staw
Centrum Pelplin
15:00 | 03.09.2016
KP Starogard Gdański
Orkan Rumia
16:00 | 03.09.2016
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
16:00 | 03.09.2016
Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia
17:00 | 03.09.2016
Stolem Gniewino
Sokół Wyczechy
17:00 | 03.09.2016
Rodło Kwidzyn
GKS Kolbudy
13:00 | 04.09.2016
Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń
14:00 | 04.09.2016

6 Kolejka

Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
11:00 | 10.09.2016
Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin
12:00 | 10.09.2016
Grom Nowy Staw
KP Starogard Gdański
15:00 | 10.09.2016
Centrum Pelplin
Powiśle Dzierzgoń
16:00 | 10.09.2016
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
16:00 | 10.09.2016
Sokół Wyczechy
Gryf Słupsk
16:00 | 10.09.2016
Orkan Rumia
Stolem Gniewino
16:00 | 10.09.2016
Arka II Gdynia
Rodło Kwidzyn
11:00 | 11.09.2016
Bytovia II Bytów
Cartusia Kartuzy
11:00 | 11.09.2016

7 Kolejka

Rodło Kwidzyn
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 17.09.2016
KP Starogard Gdański
Centrum Pelplin
16:00 | 17.09.2016
Gryf Słupsk
Orkan Rumia
16:00 | 17.09.2016
Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy
16:00 | 17.09.2016
Jaguar Gdańsk
Bytovia II Bytów
16:00 | 17.09.2016
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kolbudy
16:00 | 17.09.2016
Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw
17:00 | 17.09.2016
Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk
17:00 | 17.09.2016
Anioły Garczegorze
Arka II Gdynia
14:00 | 18.09.2016

8 Kolejka

Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn
11:00 | 24.09.2016
Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
12:00 | 24.09.2016
Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk
15:00 | 24.09.2016
Centrum Pelplin
GKS Kolbudy
16:00 | 24.09.2016
Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk
16:00 | 24.09.2016
Orkan Rumia
Cartusia Kartuzy
16:00 | 24.09.2016
KP Starogard Gdański
Stolem Gniewino
16:00 | 24.09.2016
Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 25.09.2016
Bytovia II Bytów
Wierzyca Pelplin
11:00 | 25.09.2016

9 Kolejka

Rodło Kwidzyn
Bytovia II Bytów
11:00 | 01.10.2016
GKS Kolbudy
Arka II Gdynia
13:30 | 01.10.2016
Gryf Słupsk
KP Starogard Gdański
15:00 | 01.10.2016
Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw
15:00 | 01.10.2016
Stolem Gniewino
Centrum Pelplin
16:00 | 01.10.2016
Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia
16:00 | 01.10.2016
Wierzyca Pelplin
Sokół Wyczechy
16:00 | 01.10.2016
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
16:00 | 01.10.2016
Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk
14:00 | 02.10.2016

10 Kolejka

Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 08.10.2016
Centrum Pelplin
Arka II Gdynia
12:00 | 08.10.2016
Kaszubia Kościerzyna
GKS Kolbudy
14:00 | 08.10.2016
Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn
15:00 | 08.10.2016
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk
15:00 | 08.10.2016
KP Starogard Gdański
Cartusia Kartuzy
15:00 | 08.10.2016
Orkan Rumia
Wierzyca Pelplin
16:00 | 08.10.2016
Stolem Gniewino
Gryf Słupsk
16:00 | 08.10.2016
Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze
11:00 | 09.10.2016

11 Kolejka

Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów
14:00 | 15.10.2016
Gryf Słupsk
Centrum Pelplin
15:00 | 15.10.2016
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
15:00 | 15.10.2016
Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw
15:00 | 15.10.2016
GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk
15:00 | 15.10.2016
Jaguar Gdańsk
KP Starogard Gdański
16:00 | 15.10.2016
Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 16.10.2016
Anioły Garczegorze
Sokół Wyczechy
14:00 | 16.10.2016
Rodło Kwidzyn
Orkan Rumia
15:00 | 26.10.2016

12 Kolejka

Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia
11:00 | 22.10.2016
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn
14:00 | 22.10.2016
Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy
14:00 | 22.10.2016
Centrum Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
15:00 | 22.10.2016
Sokół Wyczechy
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 22.10.2016
Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
15:00 | 22.10.2016
KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
15:00 | 22.10.2016
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk
15:00 | 22.10.2016
Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy
11:00 | 23.10.2016

13 Kolejka

Rodło Kwidzyn
KP Starogard Gdański
11:00 | 29.10.2016
Cartusia Kartuzy
Centrum Pelplin
13:00 | 29.10.2016
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
13:30 | 29.10.2016
Wierzyca Pelplin
Stolem Gniewino
14:00 | 29.10.2016
Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia
14:00 | 29.10.2016
GKS Kolbudy
Sokół Wyczechy
14:00 | 29.10.2016
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
15:30 | 29.10.2016
Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów
11:00 | 30.10.2016
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
14:00 | 30.10.2016

14 Kolejka

Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 05.11.2016
KP Starogard Gdański
Anioły Garczegorze
13:00 | 05.11.2016
Stolem Gniewino
Rodło Kwidzyn
13:00 | 05.11.2016
Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk
13:00 | 05.11.2016
Centrum Pelplin
Gedania Gdańsk
14:00 | 05.11.2016
Sokół Wyczechy
Arka II Gdynia
14:00 | 05.11.2016
Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
14:00 | 05.11.2016
Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 06.11.2016
Orkan Rumia
GKS Kolbudy
12:00 | 06.11.2016

15 Kolejka

Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy
13:30 | 11.11.2016
Rodło Kwidzyn
Gryf Słupsk
11:00 | 12.11.2016
Arka II Gdynia
Orkan Rumia
11:00 | 12.11.2016
Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy
12:00 | 12.11.2016
GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw
13:00 | 12.11.2016
Powiśle Dzierzgoń
KP Starogard Gdański
14:00 | 12.11.2016
Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino
13:00 | 13.11.2016
Centrum Pelplin
Jaguar Gdańsk
17:00 | 04.03.2017
Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów
17:00 | 04.03.2017

16 Kolejka

Centrum Pelplin
Bytovia II Bytów
13:00 | 19.11.2016
Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia
13:00 | 19.11.2016
KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy
13:00 | 19.11.2016
Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 19.11.2016
Cartusia Kartuzy
Rodło Kwidzyn
13:00 | 19.11.2016
Sokół Wyczechy
Gedania Gdańsk
14:00 | 19.11.2016
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
14:00 | 19.11.2016
Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna
12:00 | 20.11.2016
Jaguar Gdańsk
Wierzyca Pelplin
15:00 | 20.11.2016

17 Kolejka

Rodło Kwidzyn
Jaguar Gdańsk
11:00 | 26.11.2016
Bytovia II Bytów
Sokół Wyczechy
11:00 | 26.11.2016
Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk
12:00 | 26.11.2016
Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw
12:00 | 26.11.2016
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
13:00 | 26.11.2016
GKS Kolbudy
Stolem Gniewino
13:00 | 26.11.2016
Arka II Gdynia
KP Starogard Gdański
13:00 | 26.11.2016
Gedania Gdańsk
Orkan Rumia
13:30 | 26.11.2016
Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy
13:00 | 27.11.2016

18 Kolejka

Arka II Gdynia
Stolem Gniewino
11:00 | 11.03.2017
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
16:00 | 11.03.2017
Bytovia II Bytów
Orkan Rumia
11:00 | 12.03.2017
Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw
11:00 | 12.03.2017
Rodło Kwidzyn
0:3
(walkower)
Wierzyca Pelplin
11:00 | 12.03.2017
Kaszubia Kościerzyna
KP Starogard Gdański
12:00 | 12.03.2017
Centrum Pelplin
Sokół Wyczechy
14:00 | 12.03.2017
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
14:00 | 12.03.2017
Powiśle Dzierzgoń
Cartusia Kartuzy
15:00 | 12.03.2017

19 Kolejka

Rodło Kwidzyn
0:3
(walkower)
Centrum Pelplin
18.03.2017
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
11:00 | 18.03.2017
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia
14:00 | 18.03.2017
Grom Nowy Staw
Bytovia II Bytów
14:00 | 18.03.2017
Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze
15:00 | 18.03.2017
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
15:00 | 18.03.2017
KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
15:00 | 18.03.2017
Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
15:30 | 18.03.2017
Orkan Rumia
Sokół Wyczechy
12:00 | 19.03.2017

20 Kolejka

Anioły Garczegorze
3:0
(walkower)
Rodło Kwidzyn
25.03.2017
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
11:00 | 25.03.2017
Centrum Pelplin
Orkan Rumia
14:00 | 25.03.2017
Sokół Wyczechy
Grom Nowy Staw
14:00 | 25.03.2017
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
14:00 | 25.03.2017
GKS Kolbudy
Jaguar Gdańsk
14:00 | 25.03.2017
Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin
16:00 | 25.03.2017
Bytovia II Bytów
KP Starogard Gdański
11:00 | 26.03.2017
Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy
11:00 | 26.03.2017

21 Kolejka

Rodło Kwidzyn
0:3
(walkower)
Powiśle Dzierzgoń
01.04.2017
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 01.04.2017
Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia
12:45 | 01.04.2017
Grom Nowy Staw
Orkan Rumia
14:00 | 01.04.2017
Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów
15:00 | 01.04.2017
Wierzyca Pelplin
GKS Kolbudy
16:00 | 01.04.2017
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
16:00 | 01.04.2017
KP Starogard Gdański
Sokół Wyczechy
17:00 | 01.04.2017
Anioły Garczegorze
Centrum Pelplin
14:10 | 02.04.2017

22 Kolejka

GKS Kolbudy
3:0
(walkower)
Rodło Kwidzyn
08.04.2017
Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy
11:00 | 08.04.2017
Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino
15:00 | 08.04.2017
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
15:00 | 08.04.2017
Centrum Pelplin
Grom Nowy Staw
16:00 | 08.04.2017
Orkan Rumia
KP Starogard Gdański
16:00 | 08.04.2017
Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze
16:00 | 08.04.2017
Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
11:00 | 09.04.2017
Arka II Gdynia
Wierzyca Pelplin
11:00 | 09.04.2017

23 Kolejka

Rodło Kwidzyn
0:3
(walkower)
Arka II Gdynia
12.04.2017
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
17:00 | 12.04.2017
Gryf Słupsk
Sokół Wyczechy
17:00 | 12.04.2017
Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
17:30 | 12.04.2017
Stolem Gniewino
Orkan Rumia
20:00 | 12.04.2017
Cartusia Kartuzy
Bytovia II Bytów
11:00 | 15.04.2017
Powiśle Dzierzgoń
Centrum Pelplin
16:00 | 15.04.2017
KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw
16:00 | 15.04.2017
Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy
16:10 | 15.04.2017

24 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
3:0
(walkower)
Rodło Kwidzyn
22.04.2017
Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin
11:00 | 22.04.2017
Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino
14:00 | 22.04.2017
Sokół Wyczechy
Cartusia Kartuzy
15:00 | 22.04.2017
GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 22.04.2017
Orkan Rumia
Gryf Słupsk
16:00 | 22.04.2017
Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk
11:00 | 23.04.2017
Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze
11:00 | 23.04.2017
Centrum Pelplin
KP Starogard Gdański
14:00 | 23.04.2017

25 Kolejka

Rodło Kwidzyn
0:3
(walkower)
Gedania Gdańsk
29.04.2017
Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia
11:00 | 29.04.2017
GKS Kolbudy
Centrum Pelplin
15:00 | 29.04.2017
Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw
16:00 | 29.04.2017
Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia
17:00 | 29.04.2017
Wierzyca Pelplin
Bytovia II Bytów
17:00 | 29.04.2017
Jaguar Gdańsk
Sokół Wyczechy
17:00 | 29.04.2017
Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański
17:00 | 29.04.2017
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
14:10 | 30.04.2017

26 Kolejka

Bytovia II Bytów
3:0
(walkower)
Rodło Kwidzyn
03.05.2017
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 03.05.2017
Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń
12:00 | 03.05.2017
Centrum Pelplin
Stolem Gniewino
15:00 | 03.05.2017
Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy
15:00 | 03.05.2017
KP Starogard Gdański
Gryf Słupsk
16:00 | 03.05.2017
Sokół Wyczechy
Wierzyca Pelplin
16:00 | 03.05.2017
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk
17:00 | 03.05.2017
Arka II Gdynia
GKS Kolbudy
19:00 | 03.05.2017

27 Kolejka

Rodło Kwidzyn
0:3
(walkower)
Sokół Wyczechy
06.05.2017
Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański
11:00 | 06.05.2017
GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna
16:00 | 06.05.2017
Gryf Słupsk
Stolem Gniewino
16:00 | 06.05.2017
Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów
16:10 | 06.05.2017
Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk
17:00 | 06.05.2017
Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia
17:00 | 06.05.2017
Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw
17:00 | 06.05.2017
Arka II Gdynia
0:3
(walkower)
Centrum Pelplin
11:00 | 07.05.2017

28 Kolejka

Centrum Pelplin
Gryf Słupsk
11:00 | 13.05.2017
Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy
11:00 | 13.05.2017
Sokół Wyczechy
Anioły Garczegorze
12:00 | 13.05.2017
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia
12:00 | 13.05.2017
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
15:00 | 13.05.2017
Grom Nowy Staw
3:0
(walkower)
Wierzyca Pelplin
15:00 | 13.05.2017
Orkan Rumia
3:0
(walkower)
Rodło Kwidzyn
15:00 | 13.05.2017
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk
16:00 | 13.05.2017
Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 14.05.2017

29 Kolejka

Rodło Kwidzyn
0:3
(walkower)
Grom Nowy Staw
20.05.2017
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
11:00 | 20.05.2017
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
11:15 | 20.05.2017
Anioły Garczegorze
Orkan Rumia
12:10 | 20.05.2017
Kaszubia Kościerzyna
Centrum Pelplin
16:00 | 20.05.2017
GKS Kolbudy
Bytovia II Bytów
16:00 | 20.05.2017
Powiśle Dzierzgoń
Sokół Wyczechy
17:00 | 20.05.2017
Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański
17:00 | 20.05.2017
Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk
11:00 | 21.05.2017

30 Kolejka

Centrum Pelplin
Cartusia Kartuzy
20.05.2017
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
20.05.2017
Stolem Gniewino
Wierzyca Pelplin
20.05.2017
KP Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn
20.05.2017
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
20.05.2017
Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń
20.05.2017
Sokół Wyczechy
GKS Kolbudy
20.05.2017
Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia
20.05.2017
Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
20.05.2017

31 Kolejka

Gedania Gdańsk
Centrum Pelplin
27.05.2017
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia II Bytów
27.05.2017
Arka II Gdynia
Sokół Wyczechy
27.05.2017
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
27.05.2017
Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw
27.05.2017
Anioły Garczegorze
KP Starogard Gdański
27.05.2017
Rodło Kwidzyn
Stolem Gniewino
27.05.2017
Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk
27.05.2017
Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy
27.05.2017

32 Kolejka

Centrum Pelplin
Jaguar Gdańsk
03.06.2017
Cartusia Kartuzy
Wierzyca Pelplin
03.06.2017
Gryf Słupsk
Rodło Kwidzyn
03.06.2017
Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze
03.06.2017
KP Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń
03.06.2017
Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy
03.06.2017
Orkan Rumia
Arka II Gdynia
03.06.2017
Sokół Wyczechy
Kaszubia Kościerzyna
03.06.2017
Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk
03.06.2017

33 Kolejka

Bytovia II Bytów
Centrum Pelplin
11.06.2017
Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy
11.06.2017
Kaszubia Kościerzyna
Orkan Rumia
11.06.2017
Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw
11.06.2017
GKS Kolbudy
KP Starogard Gdański
11.06.2017
Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino
11.06.2017
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
11.06.2017
Rodło Kwidzyn
Cartusia Kartuzy
11.06.2017
Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk
11.06.2017

34 Kolejka

Centrum Pelplin
Wierzyca Pelplin
18.06.2017
Jaguar Gdańsk
Rodło Kwidzyn
18.06.2017
Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze
18.06.2017
Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń
18.06.2017
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
18.06.2017
KP Starogard Gdański
Arka II Gdynia
18.06.2017
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
18.06.2017
Orkan Rumia
Gedania Gdańsk
18.06.2017
Sokół Wyczechy
Bytovia II Bytów
18.06.2017