Ekstraklasa 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Śląsk Wrocław 6 14 (9-4)
2. Pogoń Szczecin 5 13 (6-1)
3. Jagiellonia Białystok 6 11 (12-7)
4. Lech Poznań 6 11 (11-7)
5. Cracovia 6 10 (10-7)
6. Piast Gliwice 5 8 (4-3)
7. Wisła Kraków 6 7 (7-5)
8. Lechia Gdańsk 6 7 (5-5)
9. Legia Warszawa 4 7 (4-3)
10. Górnik Zabrze 5 7 (4-5)
11. Raków Częstochowa 6 6 (6-9)
12. Zagłębie Lubin 5 5 (5-5)
13. Korona Kielce 5 4 (3-5)
14. Łódzki KS 5 4 (3-8)
15. Arka Gdynia 6 2 (2-11)
16. Wisła Płock 4 1 (2-8)

Statystyki

6 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
4 Christian Gytkjaer (Lech Poznań)
4 Sergiu Hanca (Cracovia)
3 Łukasz Broź (Śląsk Wrocław)
3 Paweł Brożek (Wisła Kraków)
3 Darko Jevtić (Lech Poznań)
3 Rafael Lopes (Cracovia)
3 Artur Sobiech (Lechia Gdańsk)
4 Darko Jevtić (Lech Poznań)
2 Walerian Gwilia (Legia Warszawa)
2 Martin Košťál (Jagiellonia Białystok)
2 Tomáš Přikryl (Jagiellonia Białystok)
2 Matej Pučko (Korona Kielce)
2 Vukan Savičevič (Wisła Kraków)
2 Filip Starzyński (Zagłębie Lubin)
2 Pelle van Amersfoort (Cracovia)
5 Krzysztof Mączyński (Śląsk Wrocław)
3 Paweł Bochniewicz (Górnik Zabrze)
3 Djordje Crnomarković (Lech Poznań)
3 Janusz Gol (Cracovia)
3 Lukas Klemenz (Wisła Kraków)
3 Mateusz Matras (Górnik Zabrze)
2 Michał Chrapek (Śląsk Wrocław)
2 Adam Danch (Arka Gdynia)

I liga 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Warta Poznań 5 12 (8-4)
2. GKS Bełchatów 5 10 (8-2)
3. Podbeskidzie Bielsko-Biała 6 10 (9-6)
4. Miedź Legnica 5 10 (7-3)
5. Stal Mielec 5 10 (8-7)
6. Stomil Olsztyn 6 10 (5-6)
7. KS Nieciecza 5 9 (7-3)
8. Wigry Suwałki 5 8 (6-5)
9. Radomiak Radom 6 8 (6-9)
10. Zagłębie Sosnowiec 5 7 (4-4)
11. Chojniczanka Chojnice 5 7 (7-8)
12. Puszcza Niepołomice 5 7 (3-4)
13. GKS Jastrzębie 5 6 (6-6)
14. Sandecja Nowy Sącz 5 6 (4-7)
15. Olimpia Grudziądz 6 6 (11-11)
16. GKS Tychy 5 6 (11-7)
17. Odra Opole 6 2 (1-7)
18. Chrobry Głogów 6 1 (2-14)

Statystyki

5 Omran Haydary (Olimpia Grudziądz)
4 Karol Danielak (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
3 Tiago Alexandre Alves (Olimpia Grudziądz)
3 Gracjan Jaroch (Warta Poznań)
3 Arkadiusz Najemski (Wigry Suwałki)
2 Kamil Adamek (GKS Jastrzębie)
2 Jose Embalo (Puszcza Niepołomice)
2 Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy)
4 Grzegorz Aftyka (Wigry Suwałki)
4 Marcos Garcia Marquitos (Miedź Legnica)
3 Michał Jakóbowski (Warta Poznań)
3 Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice)
3 Martin Miković (KS Nieciecza)
3 Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
2 Michał Czarny (Puszcza Niepołomice)
2 Mikołaj Grzelak (GKS Bełchatów)
4 Kacper Radkowski (Zagłębie Sosnowiec)
4 Kamil Słaby (Odra Opole)
4 Hubert Wołąkiewicz (Chojniczanka Chojnice)
3 Marcin Biernat (GKS Tychy)
3 Wiktor Długosz (Warta Poznań)
3 Rafał Figiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
3 Roman Gergel (KS Nieciecza)
3 Bartosz Kieliba (Warta Poznań)

II liga 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Stal Rzeszów 6 15 (12-6)
2. Garbarnia Kraków 6 13 (8-3)
3. Znicz Pruszków 5 12 (10-5)
4. Resovia Rzeszów 5 11 (9-2)
5. Bytovia Bytów 5 10 (10-6)
6. Olimpia Elbląg 5 9 (8-2)
7. Błękitni Stargard Szczeciński 5 9 (5-6)
8. Widzew Łódź 5 8 (8-6)
9. GKS Katowice 5 7 (8-7)
10. Elana Toruń 6 7 (6-7)
11. Lech II Poznań 6 7 (4-8)
12. Górnik Łęczna 5 6 (5-6)
13. Pogoń Siedlce 5 5 (5-5)
14. Skra Częstochowa 5 4 (3-8)
15. Legionovia Legionowo 5 3 (5-10)
16. Górnik Polkowice 5 2 (3-6)
17. Gryf Wejherowo 5 1 (2-9)
18. Stal Stalowa Wola 5 1 (3-12)

Statystyki

4 Karol Czubak (Bytovia Bytów)
4 Marcin Robak (Widzew Łódź)
4 Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg)
3 Patryk Czarnowski (Znicz Pruszków)
3 Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard Szczeciński)
3 Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice)
3 Przemysław Kita (Widzew Łódź)
3 Paweł Moskwik (Znicz Pruszków)
3 Daniel Feruga (Bytovia Bytów)
3 Krzysztof Kołodziej (Elana Toruń)
3 Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg)
2 Kacper Będzieszak (Legionovia Legionowo)
2 Marcin Bochenek (Znicz Pruszków)
2 Patryk Czarnowski (Znicz Pruszków)
2 Cezary Demianiuk (Olimpia Elbląg)
2 Szymon Feret (Resovia Rzeszów)
4 Kacper Kawula (Bytovia Bytów)
4 Kacper Michalski (GKS Katowice)
4 Marek Opałacz (Górnik Polkowice)
3 Jan Andrzejewski (Elana Toruń)
3 Dawid Kubowicz (Resovia Rzeszów)
3 Wojciech Onsorge (Elana Toruń)
3 Patryk Paczuk (Błękitni Stargard Szczeciński)
3 Kacper Śpiewak (Stal Stalowa Wola)

III liga, gr. I 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Legia II Warszawa 4 12 (9-2)
2. Sokół Aleksandrów Łódzki 4 10 (10-6)
3. Sokół Ostróda 4 9 (10-5)
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 8 (8-5)
5. Pelikan Łowicz 4 7 (12-5)
6. Huragan Morąg 4 7 (7-6)
7. Concordia Elbląg 4 7 (5-5)
8. RKS Radomsko 4 6 (9-5)
9. Ursus Warszawa 4 5 (5-4)
10. Znicz Biała Piska 4 5 (7-7)
11. Broń Radom 4 4 (4-7)
12. Polonia Warszawa 4 4 (4-8)
13. Olimpia Zambrów 4 4 (7-8)
14. Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 4 (5-5)
15. Unia Skierniewice 4 4 (8-9)
16. Ruch Wysokie Mazowieckie 4 3 (5-6)
17. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 0 (4-14)
18. KS Wasilków 4 0 (1-13)

Statystyki

5 Bartłomiej Maćczak (Sokół Aleksandrów Łódzki)
4 Damian Warchoł (Pelikan Łowicz)
4 Krystian Wojtczak (RKS Radomsko)
3 Paweł Baraniak (RKS Radomsko)
3 Robert Hirsz (Sokół Ostróda)
3 Anton Kołosow (Huragan Morąg)
3 Piotr Łysiak (Huragan Morąg)
3 Rafał Parobczyk (Unia Skierniewice)
3 Maciej Rosołek (Legia II Warszawa)
2 Damian Jaroń (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
2 Piotr Cichocki (Legia II Warszawa)
2 Bartosz Danowski (Concordia Elbląg)
2 Paweł Galik (Huragan Morąg)
2 Paweł Jabłoński (Ursus Warszawa)
2 Piotr Kołc (Sokół Ostróda)
2 Cezary Nowiński (Ursus Warszawa)
3 Tomasz Bogołębski (Sokół Aleksandrów Łódzki)
3 Dawid Ostaszewski (KS Wasilków)
3 Robert Słomka (Ursus Warszawa)
3 Jarosław Szyc (Unia Skierniewice)
2 Piotr Basiuk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
2 Mikołaj Bociek (Sokół Aleksandrów Łódzki)
2 Paweł Brokowski (Ruch Wysokie Mazowieckie)
2 Bartosz Broniarek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

III liga, gr. II 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Mieszko Gniezno 4 12 (8-1)
2. Świt Skolwin 4 10 (9-1)
3. KKS Kalisz 4 10 (12-5)
4. Sokół Kleczew 5 10 (7-6)
5. KP Starogard Gdański 4 9 (6-3)
6. Pogoń II Szczecin 4 9 (8-7)
7. Radunia Stężyca 4 8 (7-2)
8. Polonia Środa Wielkopolska 5 7 (8-4)
9. Jarota Jarocin 4 7 (10-7)
10. Kotwica Kołobrzeg 4 6 (7-7)
11. Chemik Police 4 5 (3-4)
12. Unia Janikowo 5 4 (4-9)
13. Grom Nowy Staw 4 3 (4-7)
14. Nielba Wągrowiec 4 2 (5-7)
15. Bałtyk Koszalin 4 2 (3-5)
16. Górnik Konin 4 1 (3-10)
17. Gwardia Koszalin 4 1 (3-11)
18. Bałtyk Gdynia 5 0 (1-12)

Statystyki

6 Mateusz Żebrowski (KKS Kalisz)
4 Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec)
3 Mateusz Dunaj (Jarota Jarocin)
3 Norbert Grzelak (Sokół Kleczew)
3 Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)
3 Paweł Krawiec (Świt Skolwin)
3 Marcin Trojanowski (Kotwica Kołobrzeg)
2 Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin)
3 Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska)
2 Łukasz Kopeć (Świt Skolwin)
2 Radosław Mikołajczak (Mieszko Gniezno)
2 Mateusz Roszak (Mieszko Gniezno)
2 Robert Tunkiewicz (KKS Kalisz)
1 Przemysław Brzeziański (Świt Skolwin)
1 Filip Burkhardt (Radunia Stężyca)
1 Jakub Dębowski (Sokół Kleczew)
3 Arkadiusz Korpalski (Bałtyk Gdynia )
3 Mateusz Ławniczak (Unia Janikowo)
3 Paweł Rak (Bałtyk Koszalin)
3 Paweł Szewczykowski (Chemik Police)
2 Patryk Bil (Świt Skolwin)
2 Krzysztof Błażek (Grom Nowy Staw)
2 Michał Borecki (KKS Kalisz)
2 Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska)

III liga, gr. III 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Śląsk II Wrocław 3 9 (7-0)
2. Błyskawica Gać 3 9 (7-2)
3. Stal Brzeg 3 7 (5-3)
4. Rekord Bielsko-Biała 2 6 (5-2)
5. Polonia Bytom 4 6 (5-5)
6. ROW Rybnik 3 5 (7-5)
7. Ślęza Wrocław 3 4 (3-4)
8. Górnik II Zabrze 4 3 (6-7)
9. Falubaz Zielona Góra 3 3 (5-6)
10. Gwarek Tarnowskie Góry 3 3 (4-7)
11. Ruch Zdzieszowice 2 3 (3-5)
12. Zagłębie II Lubin 2 2 (1-1)
13. Pniówek Pawłowice Śląskie 3 2 (1-3)
14. LZS Starowice Dolne 3 2 (0-2)
15. Piast Żmigród 3 2 (2-3)
16. MKS Kluczbork 2 1 (5-6)
17. Miedź II Legnica 3 1 (2-5)
18. Ruch Chorzów 1 0 (1-3)

Statystyki

3 Marcin Buryło (Błyskawica Gać)
3 Wojciech Okińczyc (Falubaz Zielona Góra)
2 Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław)
2 Mateusz Gleń (Rekord Bielsko-Biała)
2 Adrian Kowalski (MKS Kluczbork)
2 Piotr Krawczyk (Górnik II Zabrze)
2 Robert Pisarczuk (Ślęza Wrocław)
2 Kamil Spratek (ROW Rybnik)
2 Maciej Ambrosiewicz (Górnik II Zabrze)
2 Sebastian Bergier (Śląsk II Wrocław)
2 Tomasz Gajda (Stal Brzeg)
2 Damian Gąska (Śląsk II Wrocław)
2 Konrad Pipia (Gwarek Tarnowskie Góry)
1 Michał Bartkowiak (Błyskawica Gać)
1 Jarosław Czernysz (Polonia Bytom)
1 Stanisław Dębski (Ruch Zdzieszowice)
3 Jan Janik (ROW Rybnik)
3 Mikołaj Juchacz (Piast Żmigród)
3 Szymon Zalewski (Pniówek Pawłowice Śląskie)
2 Michał Bartkowiak (Błyskawica Gać)
2 Jakub Borowiak (Miedź II Legnica)
2 Dominik Budzik (Polonia Bytom)
2 Kacper Czajkowski (Błyskawica Gać)
2 Mateusz Dychus (Stal Brzeg)

III liga, gr. IV 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Siarka Tarnobrzeg 3 9 (8-2)
2. Stal Kraśnik 3 6 (8-3)
3. Korona II Kielce 2 6 (4-1)
4. Sokół Sieniawa 3 6 (2-2)
5. Wisłoka Dębica 3 5 (4-1)
6. Wólczanka Wólka Pełkińska 3 5 (3-2)
7. Orlęta Radzyń Podlaski 3 5 (3-2)
8. Hetman Zamość 3 4 (3-3)
9. Podhale Nowy Targ 3 4 (2-2)
10. Wisła Puławy 3 4 (3-1)
11. Hutnik Kraków 3 4 (6-5)
12. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 4 (4-3)
13. Avia Świdnik 3 3 (2-8)
14. Motor Lublin 3 2 (2-3)
15. Chełmianka Chełm 3 2 (1-2)
16. Wisła Sandomierz 3 1 (5-7)
17. Soła Oświęcim 0 0 (0-0)
18. Podlasie Biała Podlaska 2 0 (1-6)
19. Jutrzenka Giebułtów 3 0 (1-9)

Statystyki

7 Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg)
5 Rafał Król (Stal Kraśnik)
4 Krzysztof Zawiślak (Wisła Sandomierz)
2 Damian Łanucha (Wisłoka Dębica)
2 Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków)
1 Kamil Bełczowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
1 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
1 Sebastian Brocki (Sokół Sieniawa)
3 Paweł Kaczmarek (Stal Kraśnik)
3 Bartosz Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg)
2 Tomasz Brzyski (Motor Lublin)
1 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
1 Jakub Chrzanowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
1 Dawid Chudyba (Wisła Puławy)
1 Bartosz Ciborowski (Orlęta Radzyń Podlaski)
1 Jakub Gajewski (Stal Kraśnik)
3 Jakub Głaz (Siarka Tarnobrzeg)
3 Patryk Kołodziej (Hutnik Kraków)
3 Bartosz Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg)
2 Mateusz Arian (Jutrzenka Giebułtów)
2 Dawid Burka (Sokół Sieniawa)
2 Szymon Czerwiak (Wisła Sandomierz)
2 Daniel Dybiec (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
2 Przemysław Ilczuk (Orlęta Radzyń Podlaski)

IV liga pomorska 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Kaszubia Kościerzyna 3 9 (13-5)
2. Arka II Gdynia 3 9 (11-3)
3. Cartusia Kartuzy 3 9 (11-3)
4. GKS Przodkowo 3 9 (9-2)
5. GKS Kowale 3 6 (4-3)
6. Stolem Gniewino 3 5 (9-7)
7. Gryf Słupsk 3 5 (5-4)
8. Gwiazda Karsin 3 4 (2-1)
9. GOSRiT Luzino 3 4 (2-2)
10. Powiśle Dzierzgoń 3 4 (6-9)
11. Gedania Gdańsk 3 3 (4-4)
12. Wierzyca Pelplin 3 3 (6-11)
13. Wda Lipusz 3 3 (3-8)
14. Lechia II Gdańsk 3 1 (2-5)
15. Jaguar Gdańsk 3 1 (1-8)
16. Pogoń Lębork 3 0 (1-4)
17. Jantar Ustka 3 0 (5-10)
18. Lipniczanka Lipnica 3 0 (3-8)

Statystyki

5 Mateusz Dampc (Stolem Gniewino)
4 Robert Felski (Powiśle Dzierzgoń)
4 Łukasz Stasiak (GKS Przodkowo)
4 Jakub Wilczyński (Arka II Gdynia)
3 Maciej Miecznikowski (Jantar Ustka)
3 Szymon Rychłowski (Kaszubia Kościerzyna)
3 Paweł Rypel (Cartusia Kartuzy)
2 Marcin Adamkiewicz (Cartusia Kartuzy)
3 Goran Cvijanović (Arka II Gdynia)
2 Maksymilian Banaszewski (Arka II Gdynia)
1 Rafał Jahn (Arka II Gdynia)
1 Jan Łoś (Arka II Gdynia)
1 Fabian Urbański (Arka II Gdynia)
1 Jakub Wawszczyk (Arka II Gdynia)
3 Michał Dmitrzyk (Wierzyca Pelplin)
2 Paweł Dirda (Wierzyca Pelplin)
2 Aron Formela (Kaszubia Kościerzyna)
2 Michał Gajewski (Gedania Gdańsk)
2 Piotr Gierałtowski (GKS Kowale)
2 Paweł Jabłoński (Gedania Gdańsk)
2 Mariusz Jary (GKS Kowale)
2 Dawid Klawikowski (GKS Przodkowo)

Puchar Polski 2019/2020

[ pełna tabela ]
1. Arka Gdynia 0 0 (0-0)
2. Odra Opole 0 0 (0-0)

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975