Terminarz II liga Sezon 2003/2004

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Pogoń Szczecin
Górnik Konin
19:00 | 08.08.2003
10000
Piast Gliwice
Stasiak Opoczno
17:00 | 09.08.2003
3500
Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko
17:30 | 09.08.2003
6000
Błękitni Stargard Szczeciński
Ruch Chorzów
17:30 | 09.08.2003
4500
Cracovia
Polar Wrocław
17:30 | 09.08.2003
6000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Tłoki Gorzyce
17:30 | 09.08.2003
5500
GKS Bełchatów
Łódzki KS
17:30 | 09.08.2003
3500
Arka Gdynia
Zagłębie Lubin
19:00 | 09.08.2003
6000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Szczakowianka Jaworzno
19:00 | 09.08.2003
4000

2 Kolejka

Zagłębie Lubin
Górnik Konin
17:00 | 13.08.2003
2000
Tłoki Gorzyce
GKS Bełchatów
17:30 | 13.08.2003
700
Szczakowianka Jaworzno
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:30 | 13.08.2003
1500
Polar Wrocław
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:30 | 13.08.2003
300
Stasiak Opoczno
Cracovia
17:30 | 13.08.2003
500
RKS Radomsko
Błękitni Stargard Szczeciński
17:30 | 13.08.2003
1000
Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok
17:30 | 13.08.2003
2000
Łódzki KS
Pogoń Szczecin
19:00 | 13.08.2003
3500
Ruch Chorzów
Piast Gliwice
19:00 | 13.08.2003
5000

3 Kolejka

Piast Gliwice
RKS Radomsko
17:00 | 16.08.2003
2500
Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin
17:30 | 16.08.2003
4000
Błękitni Stargard Szczeciński
Arka Gdynia
17:30 | 16.08.2003
3000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polar Wrocław
17:30 | 16.08.2003
3500
GKS Bełchatów
Szczakowianka Jaworzno
17:30 | 16.08.2003
3000
Górnik Konin
Łódzki KS
17:30 | 16.08.2003
2500
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stasiak Opoczno
19:00 | 16.08.2003
4000
Pogoń Szczecin
Tłoki Gorzyce
19:00 | 16.08.2003
7000
Cracovia
Ruch Chorzów
17:00 | 17.08.2003
7500

4 Kolejka

Zagłębie Lubin
Łódzki KS
19:00 | 22.08.2003
5500
Arka Gdynia
Piast Gliwice
19:00 | 22.08.2003
2500
Szczakowianka Jaworzno
Pogoń Szczecin
17:30 | 23.08.2003
2000
Polar Wrocław
GKS Bełchatów
17:30 | 23.08.2003
350
Stasiak Opoczno
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:30 | 23.08.2003
300
RKS Radomsko
Cracovia
17:30 | 23.08.2003
2000
Jagiellonia Białystok
Błękitni Stargard Szczeciński
17:30 | 23.08.2003
4000
Ruch Chorzów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
19:00 | 23.08.2003
3500
Tłoki Gorzyce
Górnik Konin
17:00 | 24.08.2003
500

5 Kolejka

Pogoń Szczecin
Polar Wrocław
19:00 | 29.08.2003
7000
Łódzki KS
Tłoki Gorzyce
19:00 | 29.08.2003
3500
Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok
16:30 | 30.08.2003
3000
Cracovia
Arka Gdynia
17:00 | 30.08.2003
4500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
17:00 | 30.08.2003
6000
GKS Bełchatów
Stasiak Opoczno
17:00 | 30.08.2003
2500
Górnik Konin
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 30.08.2003
1200
Błękitni Stargard Szczeciński
Zagłębie Lubin
17:00 | 30.08.2003
3000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
RKS Radomsko
19:00 | 30.08.2003
4500

6 Kolejka

Szczakowianka Jaworzno
Łódzki KS
15:00 | 03.09.2003
1500
Polar Wrocław
Górnik Konin
15:00 | 03.09.2003
350
Stasiak Opoczno
Pogoń Szczecin
15:00 | 03.09.2003
650
RKS Radomsko
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 | 03.09.2003
1200
Jagiellonia Białystok
Cracovia
15:00 | 03.09.2003
4000
Błękitni Stargard Szczeciński
Piast Gliwice
15:00 | 03.09.2003
2000
Zagłębie Lubin
Tłoki Gorzyce
19:00 | 03.09.2003
5500
Ruch Chorzów
GKS Bełchatów
19:00 | 03.09.2003
3000
Arka Gdynia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
19:00 | 03.09.2003
2000

7 Kolejka

Piast Gliwice
Zagłębie Lubin
15:00 | 07.09.2003
4000
Cracovia
Błękitni Stargard Szczeciński
15:00 | 07.09.2003
3000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia
15:00 | 07.09.2003
5500
GKS Bełchatów
RKS Radomsko
15:00 | 07.09.2003
4000
Tłoki Gorzyce
Szczakowianka Jaworzno
15:00 | 07.09.2003
800
Górnik Konin
Stasiak Opoczno
16:30 | 07.09.2003
1200
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Jagiellonia Białystok
17:00 | 07.09.2003
3500
Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów
17:00 | 07.09.2003
17000
Łódzki KS
Polar Wrocław
17:00 | 07.09.2003
3000

8 Kolejka

Zagłębie Lubin
Szczakowianka Jaworzno
19:00 | 12.09.2003
6000
Stasiak Opoczno
Łódzki KS
15:00 | 13.09.2003
1000
Ruch Chorzów
Górnik Konin
15:00 | 13.09.2003
3000
RKS Radomsko
Pogoń Szczecin
15:00 | 13.09.2003
2000
Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 | 13.09.2003
4000
Błękitni Stargard Szczeciński
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
15:00 | 13.09.2003
1600
Piast Gliwice
Cracovia
15:00 | 13.09.2003
4000
Arka Gdynia
GKS Bełchatów
19:00 | 13.09.2003
2500
Polar Wrocław
Tłoki Gorzyce
15:00 | 14.09.2003
200

9 Kolejka

Łódzki KS
Ruch Chorzów
17:15 | 19.09.2003
5500
Cracovia
Zagłębie Lubin
15:00 | 20.09.2003
3500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Błękitni Stargard Szczeciński
15:00 | 20.09.2003
3500
GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok
15:00 | 20.09.2003
2500
Górnik Konin
RKS Radomsko
15:00 | 20.09.2003
1200
Tłoki Gorzyce
Stasiak Opoczno
15:00 | 20.09.2003
450
Szczakowianka Jaworzno
Polar Wrocław
15:00 | 20.09.2003
1500
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Piast Gliwice
19:00 | 20.09.2003
4000
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
19:00 | 20.09.2003
15000

10 Kolejka

Zagłębie Lubin
Polar Wrocław
19:00 | 26.09.2003
6000
Stasiak Opoczno
Szczakowianka Jaworzno
15:00 | 27.09.2003
500
RKS Radomsko
Łódzki KS
15:00 | 27.09.2003
3000
Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin
15:00 | 27.09.2003
4000
Błękitni Stargard Szczeciński
GKS Bełchatów
15:00 | 27.09.2003
1500
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 | 27.09.2003
2500
Cracovia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
15:00 | 27.09.2003
4500
Ruch Chorzów
Tłoki Gorzyce
19:00 | 27.09.2003
2500
Arka Gdynia
Górnik Konin
19:00 | 27.09.2003
1500

11 Kolejka

Łódzki KS
Arka Gdynia
18:15 | 03.10.2003
5000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Cracovia
14:30 | 04.10.2003
4000
GKS Bełchatów
Piast Gliwice
14:30 | 04.10.2003
1500
Górnik Konin
Jagiellonia Białystok
14:30 | 04.10.2003
1200
Tłoki Gorzyce
RKS Radomsko
14:30 | 04.10.2003
400
Szczakowianka Jaworzno
Ruch Chorzów
14:30 | 04.10.2003
3000
Polar Wrocław
Stasiak Opoczno
14:30 | 04.10.2003
300
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Zagłębie Lubin
18:15 | 04.10.2003
2500
Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
18:15 | 04.10.2003
13000

12 Kolejka

Zagłębie Lubin
Stasiak Opoczno
18:00 | 10.10.2003
4000
Arka Gdynia
Tłoki Gorzyce
18:15 | 10.10.2003
800
RKS Radomsko
Szczakowianka Jaworzno
14:30 | 12.10.2003
3200
Jagiellonia Białystok
Łódzki KS
14:30 | 12.10.2003
4000
Błękitni Stargard Szczeciński
Górnik Konin
14:30 | 12.10.2003
2000
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
14:30 | 12.10.2003
4000
Cracovia
GKS Bełchatów
14:30 | 12.10.2003
6000
Ruch Chorzów
Polar Wrocław
17:00 | 12.10.2003
2500
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00 | 12.10.2003
1500

13 Kolejka

GKS Bełchatów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
19:00 | 17.10.2003
6000
Pogoń Szczecin
Cracovia
19:00 | 17.10.2003
17000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin
14:30 | 18.10.2003
2500
Górnik Konin
Piast Gliwice
14:30 | 18.10.2003
1500
Tłoki Gorzyce
Jagiellonia Białystok
14:30 | 18.10.2003
600
Szczakowianka Jaworzno
Arka Gdynia
14:30 | 18.10.2003
2000
Polar Wrocław
RKS Radomsko
14:30 | 18.10.2003
250
Stasiak Opoczno
Ruch Chorzów
14:30 | 18.10.2003
400
Łódzki KS
Błękitni Stargard Szczeciński
18:15 | 18.10.2003
3000

14 Kolejka

Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów
18:00 | 24.10.2003
5000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Bełchatów
13:00 | 25.10.2003
2500
RKS Radomsko
Stasiak Opoczno
14:30 | 25.10.2003
1500
Jagiellonia Białystok
Szczakowianka Jaworzno
14:30 | 25.10.2003
2500
Błękitni Stargard Szczeciński
Tłoki Gorzyce
14:30 | 25.10.2003
800
Piast Gliwice
Łódzki KS
14:30 | 25.10.2003
2500
Cracovia
Górnik Konin
14:30 | 25.10.2003
3500
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pogoń Szczecin
18:00 | 25.10.2003
3000
Arka Gdynia
Polar Wrocław
18:15 | 25.10.2003
700

15 Kolejka

Górnik Konin
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
11:00 | 08.11.2003
900
Tłoki Gorzyce
Piast Gliwice
13:00 | 08.11.2003
500
Szczakowianka Jaworzno
Błękitni Stargard Szczeciński
13:00 | 08.11.2003
1500
Polar Wrocław
Jagiellonia Białystok
13:00 | 08.11.2003
200
Stasiak Opoczno
Arka Gdynia
13:00 | 08.11.2003
600
GKS Bełchatów
Zagłębie Lubin
18:00 | 08.11.2003
2500
Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 08.11.2003
11000
Łódzki KS
Cracovia
18:00 | 08.11.2003
10000
Ruch Chorzów
RKS Radomsko
18:00 | 08.11.2003
1500

16 Kolejka

Zagłębie Lubin
RKS Radomsko
17:00 | 14.11.2003
3500
Jagiellonia Białystok
Stasiak Opoczno
13:00 | 15.11.2003
1500
Błękitni Stargard Szczeciński
Polar Wrocław
13:00 | 15.11.2003
650
Piast Gliwice
Szczakowianka Jaworzno
13:00 | 15.11.2003
2000
Cracovia
Tłoki Gorzyce
13:00 | 15.11.2003
3000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Konin
13:00 | 15.11.2003
3000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Łódzki KS
18:30 | 15.11.2003
4000
GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin
18:30 | 15.11.2003
4000
Arka Gdynia
Ruch Chorzów
15:00 | 16.11.2003
3500

17 Kolejka

Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
20:00 | 21.11.2003
17000
Górnik Konin
GKS Bełchatów
13:00 | 22.11.2003
1000
Tłoki Gorzyce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 22.11.2003
1000
Polar Wrocław
Piast Gliwice
13:00 | 22.11.2003
350
Stasiak Opoczno
Błękitni Stargard Szczeciński
13:00 | 22.11.2003
RKS Radomsko
Arka Gdynia
13:00 | 22.11.2003
1800
Łódzki KS
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 22.11.2003
4500
Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok
18:00 | 22.11.2003
2000
Szczakowianka Jaworzno
Cracovia
13:00 | 23.11.2003
6000

18 Kolejka

Zagłębie Lubin
Arka Gdynia
18:00 | 12.03.2004
5500
RKS Radomsko
Jagiellonia Białystok
14:00 | 13.03.2004
3000
Tłoki Gorzyce
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14:00 | 13.03.2004
900
Górnik Konin
Pogoń Szczecin
14:00 | 13.03.2004
2500
Stasiak Opoczno
Piast Gliwice
18:00 | 13.03.2004
5500
Polar Wrocław
Cracovia
18:00 | 13.03.2004
2000
Łódzki KS
GKS Bełchatów
18:00 | 13.03.2004
5000

19 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Szczakowianka Jaworzno
13:00 | 20.03.2004
5000
Górnik Konin
Zagłębie Lubin
14:00 | 20.03.2004
1100
Piast Gliwice
0:3
(walkower)
Ruch Chorzów
14:00 | 20.03.2004
4000
Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia
14:00 | 20.03.2004
4000
Pogoń Szczecin
Łódzki KS
18:00 | 20.03.2004
17000
GKS Bełchatów
Tłoki Gorzyce
18:00 | 20.03.2004
2000
Cracovia
Stasiak Opoczno
14:00 | 21.03.2004
5000

20 Kolejka

Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
18:00 | 26.03.2004
3000
Łódzki KS
Górnik Konin
18:00 | 26.03.2004
4000
RKS Radomsko
Piast Gliwice
14:00 | 27.03.2004
3000
Ruch Chorzów
Cracovia
14:00 | 27.03.2004
3500
Szczakowianka Jaworzno
GKS Bełchatów
14:00 | 27.03.2004
2000
Tłoki Gorzyce
Pogoń Szczecin
14:00 | 27.03.2004
1100
Polar Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 27.03.2004
600

21 Kolejka

Górnik Konin
Tłoki Gorzyce
15:00 | 03.04.2004
1500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stasiak Opoczno
15:00 | 03.04.2004
4500
Cracovia
RKS Radomsko
15:00 | 03.04.2004
7000
Piast Gliwice
Arka Gdynia
15:00 | 03.04.2004
1000
Łódzki KS
Zagłębie Lubin
19:00 | 03.04.2004
5000
Pogoń Szczecin
Szczakowianka Jaworzno
19:00 | 03.04.2004
18000
GKS Bełchatów
Polar Wrocław
19:00 | 03.04.2004
2000

22 Kolejka

Polar Wrocław
Pogoń Szczecin
20:00 | 08.04.2004
600
Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice
15:00 | 10.04.2004
3000
Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 | 10.04.2004
4500
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Konin
15:00 | 10.04.2004
3500
Tłoki Gorzyce
Łódzki KS
15:00 | 10.04.2004
1200
Arka Gdynia
Cracovia
19:00 | 10.04.2004
8000
Stasiak Opoczno
GKS Bełchatów
19:00 | 10.04.2004
6000

23 Kolejka

Tłoki Gorzyce
Zagłębie Lubin
15:00 | 17.04.2004
450
Górnik Konin
Polar Wrocław
15:00 | 17.04.2004
1000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
RKS Radomsko
15:00 | 17.04.2004
4000
Łódzki KS
Szczakowianka Jaworzno
19:00 | 17.04.2004
5000
Pogoń Szczecin
Stasiak Opoczno
19:00 | 17.04.2004
14000
GKS Bełchatów
Ruch Chorzów
19:00 | 17.04.2004
2500
Cracovia
Jagiellonia Białystok
15:00 | 18.04.2004
6000

24 Kolejka

Zagłębie Lubin
Piast Gliwice
19:00 | 23.04.2004
4000
RKS Radomsko
GKS Bełchatów
15:00 | 24.04.2004
3000
Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin
15:00 | 24.04.2004
2000
Szczakowianka Jaworzno
Tłoki Gorzyce
15:00 | 24.04.2004
3000
Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 24.04.2004
3500
Stasiak Opoczno
Górnik Konin
19:00 | 24.04.2004
3500
Polar Wrocław
Łódzki KS
20:00 | 24.04.2004
300

25 Kolejka

Pogoń Szczecin
RKS Radomsko
20:15 | 28.04.2004
13000
Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie Lubin
16:45 | 29.04.2004
3000
Tłoki Gorzyce
Polar Wrocław
16:45 | 29.04.2004
1000
Górnik Konin
Ruch Chorzów
16:45 | 29.04.2004
1000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok
16:45 | 29.04.2004
3000
Cracovia
Piast Gliwice
16:45 | 29.04.2004
4000
GKS Bełchatów
Arka Gdynia
19:00 | 29.04.2004
2500
Łódzki KS
Stasiak Opoczno
17:45 | 26.05.2004
2500

26 Kolejka

Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów
17:00 | 03.05.2004
2000
RKS Radomsko
Górnik Konin
17:00 | 03.05.2004
2500
Ruch Chorzów
0:3
(walkower)
Łódzki KS
17:00 | 03.05.2004
2500
Polar Wrocław
0:3
(walkower)
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 03.05.2004
300
Zagłębie Lubin
Cracovia
19:00 | 03.05.2004
5500
Arka Gdynia
Pogoń Szczecin
19:00 | 03.05.2004
5000
Stasiak Opoczno
Tłoki Gorzyce
19:00 | 03.05.2004
4000

27 Kolejka

Polar Wrocław
Zagłębie Lubin
17:00 | 07.05.2004
400
Łódzki KS
RKS Radomsko
19:00 | 07.05.2004
3000
Szczakowianka Jaworzno
Stasiak Opoczno
17:00 | 08.05.2004
3500
Tłoki Gorzyce
Ruch Chorzów
17:00 | 08.05.2004
600
Górnik Konin
Arka Gdynia
17:00 | 08.05.2004
1000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice
17:00 | 08.05.2004
3500
Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok
19:30 | 08.05.2004
12000

28 Kolejka

Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00 | 12.05.2004
4000
Piast Gliwice
GKS Bełchatów
17:00 | 12.05.2004
1000
Jagiellonia Białystok
Górnik Konin
17:00 | 12.05.2004
1500
RKS Radomsko
Tłoki Gorzyce
17:00 | 12.05.2004
1200
Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 12.05.2004
Arka Gdynia
Łódzki KS
19:00 | 12.05.2004
3000
Stasiak Opoczno
Polar Wrocław
19:00 | 12.05.2004
3500

29 Kolejka

Polar Wrocław
Ruch Chorzów
17:00 | 15.05.2004
200
Szczakowianka Jaworzno
RKS Radomsko
17:00 | 15.05.2004
4000
Tłoki Gorzyce
Arka Gdynia
17:00 | 15.05.2004
700
Łódzki KS
Jagiellonia Białystok
18:15 | 15.05.2004
2000
Stasiak Opoczno
Zagłębie Lubin
19:00 | 15.05.2004
3000
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
19:00 | 15.05.2004
7500
GKS Bełchatów
Cracovia
19:00 | 15.05.2004
3000

30 Kolejka

Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 21.05.2004
2500
Piast Gliwice
Górnik Konin
17:00 | 22.05.2004
1500
Jagiellonia Białystok
Tłoki Gorzyce
17:00 | 22.05.2004
1500
RKS Radomsko
Polar Wrocław
17:00 | 22.05.2004
1200
Ruch Chorzów
Stasiak Opoczno
17:00 | 22.05.2004
500
Cracovia
Pogoń Szczecin
17:30 | 22.05.2004
8500
Arka Gdynia
Szczakowianka Jaworzno
19:00 | 22.05.2004
2000

31 Kolejka

Polar Wrocław
Arka Gdynia
20:00 | 14.04.2004
400
Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin
17:00 | 28.05.2004
500
Stasiak Opoczno
RKS Radomsko
17:00 | 29.05.2004
2500
Szczakowianka Jaworzno
Jagiellonia Białystok
17:00 | 29.05.2004
3000
Łódzki KS
Piast Gliwice
17:00 | 29.05.2004
4000
Górnik Konin
Cracovia
17:00 | 29.05.2004
1000
GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00 | 29.05.2004
2000

32 Kolejka

Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów
17:30 | 02.06.2004
5000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin
17:30 | 02.06.2004
2500
Cracovia
Łódzki KS
17:30 | 02.06.2004
4000
Piast Gliwice
Tłoki Gorzyce
17:30 | 02.06.2004
1500
Jagiellonia Białystok
Polar Wrocław
17:30 | 02.06.2004
2000
Arka Gdynia
Stasiak Opoczno
17:30 | 02.06.2004
1500
RKS Radomsko
Ruch Chorzów
17:30 | 02.06.2004
1000

33 Kolejka

RKS Radomsko
Zagłębie Lubin
17:00 | 06.06.2004
1500
Ruch Chorzów
Arka Gdynia
17:00 | 06.06.2004
500
Stasiak Opoczno
Jagiellonia Białystok
17:00 | 06.06.2004
3000
Szczakowianka Jaworzno
Piast Gliwice
17:00 | 06.06.2004
3500
Tłoki Gorzyce
Cracovia
17:00 | 06.06.2004
2000
Górnik Konin
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00 | 06.06.2004
700
Pogoń Szczecin
GKS Bełchatów
17:00 | 06.06.2004
18000

34 Kolejka

Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin
17:00 | 11.06.2004
8000
GKS Bełchatów
Górnik Konin
17:00 | 11.06.2004
2000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łódzki KS
17:00 | 11.06.2004
2000
Cracovia
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 11.06.2004
9000
Piast Gliwice
Polar Wrocław
17:00 | 11.06.2004
1500
Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów
17:00 | 11.06.2004
4000
Arka Gdynia
RKS Radomsko
17:00 | 11.06.2004
1000