Terminarz II liga Sezon 2004/2005

wszystkie

 

 

1 Kolejka

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Mława
19:00 | 30.07.2004
5000
GKS Bełchatów
Ruch Chorzów
20:00 | 30.07.2004
4500
Piast Gliwice
Górnik Polkowice
17:00 | 31.07.2004
1500
Zagłębie Sosnowiec
RKS Radomsko
17:00 | 31.07.2004
5000
Kujawiak Włocławek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 31.07.2004
7000
Korona Kielce
Jagiellonia Białystok
17:00 | 31.07.2004
6000
Szczakowianka Jaworzno
Radomiak Radom
17:00 | 31.07.2004
3000
Łódzki KS
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 31.07.2004
6000
Arka Gdynia
Widzew Łódź
18:00 | 31.07.2004
5000

2 Kolejka

Górnik Polkowice
Radomiak Radom
19:00 | 06.08.2004
1500
Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów
17:00 | 07.08.2004
3500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kujawiak Włocławek
17:00 | 07.08.2004
4500
RKS Radomsko
MKS Mława
17:00 | 07.08.2004
2000
Widzew Łódź
Korona Kielce
18:00 | 07.08.2004
5500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Arka Gdynia
18:00 | 07.08.2004
1000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Łódzki KS
18:00 | 07.08.2004
5000
Piast Gliwice
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 08.08.2004
2000
Szczakowianka Jaworzno
Ruch Chorzów
18:00 | 08.08.2004
4500

3 Kolejka

Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 13.08.2004
2000
GKS Bełchatów
Widzew Łódź
20:00 | 13.08.2004
7000
Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice
17:00 | 14.08.2004
2500
MKS Mława
Piast Gliwice
17:00 | 14.08.2004
1500
Kujawiak Włocławek
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 14.08.2004
5000
Korona Kielce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 14.08.2004
4000
Szczakowianka Jaworzno
Jagiellonia Białystok
17:00 | 14.08.2004
2500
Radomiak Radom
Ruch Chorzów
17:00 | 14.08.2004
4500
Łódzki KS
RKS Radomsko
18:00 | 14.08.2004
6000

4 Kolejka

Górnik Polkowice
Ruch Chorzów
19:00 | 20.08.2004
1500
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Arka Gdynia
20:00 | 20.08.2004
4500
Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom
17:00 | 21.08.2004
3500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Korona Kielce
17:00 | 21.08.2004
4500
RKS Radomsko
Kujawiak Włocławek
17:00 | 21.08.2004
1000
Piast Gliwice
Łódzki KS
17:00 | 21.08.2004
2000
Zagłębie Sosnowiec
MKS Mława
17:00 | 21.08.2004
2500
Widzew Łódź
Szczakowianka Jaworzno
18:00 | 21.08.2004
4500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Bełchatów
18:00 | 21.08.2004
1000

5 Kolejka

MKS Mława
Górnik Polkowice
17:00 | 25.08.2004
2000
Kujawiak Włocławek
Piast Gliwice
17:00 | 25.08.2004
4000
Korona Kielce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 25.08.2004
6000
Szczakowianka Jaworzno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 25.08.2004
3500
Radomiak Radom
Widzew Łódź
17:00 | 25.08.2004
2800
Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok
17:00 | 25.08.2004
Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec
18:00 | 25.08.2004
5000
GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 25.08.2004
3000
Arka Gdynia
RKS Radomsko
19:00 | 25.08.2004
2000

6 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 28.08.2004
3000
RKS Radomsko
Korona Kielce
17:00 | 28.08.2004
2500
Zagłębie Sosnowiec
Kujawiak Włocławek
17:00 | 28.08.2004
2500
MKS Mława
Łódzki KS
17:00 | 28.08.2004
1500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Radom
18:00 | 28.08.2004
1200
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Bełchatów
18:00 | 28.08.2004
4000
Górnik Polkowice
Jagiellonia Białystok
17:00 | 29.08.2004
1000
Piast Gliwice
Arka Gdynia
17:00 | 29.08.2004
2000
Widzew Łódź
Ruch Chorzów
19:00 | 01.09.2004
6500

7 Kolejka

Łódzki KS
Górnik Polkowice
18:00 | 03.09.2004
4000
Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec
19:00 | 03.09.2004
3500
GKS Bełchatów
RKS Radomsko
19:30 | 03.09.2004
5000
Kujawiak Włocławek
MKS Mława
15:30 | 05.09.2004
7000
Korona Kielce
Piast Gliwice
15:30 | 05.09.2004
5000
Szczakowianka Jaworzno
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
15:30 | 05.09.2004
2000
Radomiak Radom
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:30 | 05.09.2004
2000
Ruch Chorzów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:30 | 05.09.2004
1000
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
15:30 | 05.09.2004
3500

8 Kolejka

Górnik Polkowice
Widzew Łódź
19:00 | 10.09.2004
1200
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
15:30 | 11.09.2004
4500
RKS Radomsko
Szczakowianka Jaworzno
15:30 | 11.09.2004
1800
Piast Gliwice
GKS Bełchatów
15:30 | 11.09.2004
1500
Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce
15:30 | 11.09.2004
3500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia Białystok
18:00 | 11.09.2004
1000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Radomiak Radom
18:00 | 11.09.2004
4500
Łódzki KS
Kujawiak Włocławek
18:00 | 11.09.2004
4500
MKS Mława
Arka Gdynia
15:30 | 28.09.2004
1500

9 Kolejka

Arka Gdynia
Łódzki KS
19:00 | 17.09.2004
4000
GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec
19:00 | 17.09.2004
4000
Kujawiak Włocławek
Górnik Polkowice
15:30 | 18.09.2004
6500
Szczakowianka Jaworzno
Piast Gliwice
15:30 | 18.09.2004
2000
Radomiak Radom
RKS Radomsko
15:30 | 18.09.2004
2000
Ruch Chorzów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
15:30 | 18.09.2004
2000
Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:30 | 18.09.2004
2000
Widzew Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00 | 18.09.2004
6500
Korona Kielce
MKS Mława
13:00 | 20.11.2004
1000

10 Kolejka

MKS Mława
GKS Bełchatów
12:30 | 25.09.2004
1000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Widzew Łódź
15:30 | 25.09.2004
4500
RKS Radomsko
Ruch Chorzów
15:30 | 25.09.2004
800
Piast Gliwice
Radomiak Radom
15:30 | 25.09.2004
1200
Zagłębie Sosnowiec
Szczakowianka Jaworzno
15:30 | 25.09.2004
4000
Kujawiak Włocławek
Arka Gdynia
15:30 | 25.09.2004
7000
Łódzki KS
Korona Kielce
17:00 | 25.09.2004
4000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Jagiellonia Białystok
18:00 | 25.09.2004
4000
Górnik Polkowice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 26.09.2004
1000

11 Kolejka

Arka Gdynia
Górnik Polkowice
19:00 | 01.10.2004
2500
GKS Bełchatów
Łódzki KS
19:00 | 01.10.2004
3500
Korona Kielce
Kujawiak Włocławek
13:00 | 02.10.2004
4000
Szczakowianka Jaworzno
MKS Mława
13:00 | 02.10.2004
2000
Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec
13:00 | 02.10.2004
2500
Ruch Chorzów
Piast Gliwice
13:00 | 02.10.2004
3500
Jagiellonia Białystok
RKS Radomsko
13:00 | 02.10.2004
2500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:30 | 02.10.2004
800
Widzew Łódź
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 02.10.2004
6000

12 Kolejka

MKS Mława
Radomiak Radom
13:00 | 09.10.2004
1000
Górnik Polkowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:30 | 09.10.2004
1000
RKS Radomsko
Widzew Łódź
13:00 | 10.10.2004
3000
Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok
13:00 | 10.10.2004
1500
Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów
13:00 | 10.10.2004
9000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:30 | 10.10.2004
3000
Arka Gdynia
Korona Kielce
15:30 | 10.10.2004
4000
Łódzki KS
Szczakowianka Jaworzno
17:30 | 10.10.2004
3500
Kujawiak Włocławek
GKS Bełchatów
14:15 | 20.10.2004
1500

13 Kolejka

GKS Bełchatów
Arka Gdynia
19:00 | 15.10.2004
2500
Korona Kielce
Górnik Polkowice
13:00 | 16.10.2004
3000
Szczakowianka Jaworzno
Kujawiak Włocławek
13:00 | 16.10.2004
2000
Ruch Chorzów
MKS Mława
13:00 | 16.10.2004
1200
Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec
13:00 | 16.10.2004
5000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 16.10.2004
2500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
RKS Radomsko
15:30 | 16.10.2004
500
Widzew Łódź
Piast Gliwice
17:00 | 16.10.2004
6000
Radomiak Radom
Łódzki KS
13:00 | 17.10.2004
2500

14 Kolejka

Górnik Polkowice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 22.10.2004
1000
Łódzki KS
Ruch Chorzów
18:00 | 22.10.2004
5000
Arka Gdynia
Szczakowianka Jaworzno
19:00 | 22.10.2004
4500
RKS Radomsko
Podbeskidzie Bielsko-Biała
13:00 | 23.10.2004
1500
Piast Gliwice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:00 | 23.10.2004
1100
MKS Mława
Jagiellonia Białystok
13:00 | 23.10.2004
800
Kujawiak Włocławek
Radomiak Radom
13:00 | 23.10.2004
2000
Korona Kielce
GKS Bełchatów
13:00 | 23.10.2004
4000
Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
13:00 | 24.10.2004
6000

15 Kolejka

Szczakowianka Jaworzno
Korona Kielce
13:00 | 30.10.2004
3000
Ruch Chorzów
Kujawiak Włocławek
13:00 | 30.10.2004
2500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice
13:00 | 30.10.2004
3000
Jagiellonia Białystok
Łódzki KS
14:00 | 30.10.2004
5000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Zagłębie Sosnowiec
15:30 | 30.10.2004
600
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
RKS Radomsko
15:30 | 30.10.2004
3000
Arka Gdynia
Radomiak Radom
15:30 | 30.10.2004
3000
Widzew Łódź
MKS Mława
17:00 | 30.10.2004
6000
GKS Bełchatów
Górnik Polkowice
18:30 | 30.10.2004
4000

16 Kolejka

Górnik Polkowice
RKS Radomsko
16:00 | 05.11.2004
700
GKS Bełchatów
Szczakowianka Jaworzno
18:30 | 05.11.2004
3000
Arka Gdynia
Ruch Chorzów
19:00 | 05.11.2004
3500
Łódzki KS
Widzew Łódź
19:15 | 05.11.2004
14500
Piast Gliwice
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
13:00 | 06.11.2004
1000
MKS Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:00 | 06.11.2004
800
Kujawiak Włocławek
Jagiellonia Białystok
13:00 | 06.11.2004
1500
Korona Kielce
Radomiak Radom
13:00 | 06.11.2004
4000
Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
13:00 | 07.11.2004
3000

17 Kolejka

Szczakowianka Jaworzno
Górnik Polkowice
13:00 | 13.11.2004
1000
Ruch Chorzów
Korona Kielce
13:00 | 13.11.2004
2000
Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia
13:00 | 13.11.2004
6000
RKS Radomsko
Piast Gliwice
13:00 | 13.11.2004
700
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Łódzki KS
15:30 | 13.11.2004
1000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Zagłębie Sosnowiec
15:30 | 13.11.2004
3500
Widzew Łódź
Kujawiak Włocławek
17:00 | 13.11.2004
6000
Radomiak Radom
GKS Bełchatów
13:00 | 14.11.2004
800
Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKS Mława
13:00 | 14.11.2004
3000

18 Kolejka

MKS Mława
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
16:00 | 03.05.2005
800
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
17:00 | 03.05.2005
6000
Radomiak Radom
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 03.05.2005
4500
Widzew Łódź
Arka Gdynia
18:25 | 03.05.2005
7000
RKS Radomsko
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 04.05.2005
300
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Łódzki KS
17:00 | 04.05.2005
2000
Górnik Polkowice
Piast Gliwice
18:30 | 04.05.2005
500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kujawiak Włocławek
18:30 | 04.05.2005
600
Ruch Chorzów
GKS Bełchatów
18:30 | 04.05.2005
1000

19 Kolejka

Łódzki KS
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | 19.03.2005
4000
Radomiak Radom
Górnik Polkowice
14:00 | 20.03.2005
4500
Kujawiak Włocławek
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14:00 | 20.03.2005
3500
Korona Kielce
Widzew Łódź
14:35 | 20.03.2005
5000
GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok
15:30 | 20.03.2005
3500
Zagłębie Sosnowiec
Piast Gliwice
15:00 | 25.03.2005
4500
Arka Gdynia
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00 | 25.03.2005
4500
MKS Mława
RKS Radomsko
14:00 | 26.03.2005
1000
Ruch Chorzów
Szczakowianka Jaworzno
14:30 | 26.03.2005
3500

20 Kolejka

Jagiellonia Białystok
Szczakowianka Jaworzno
15:00 | 31.03.2005
5000
RKS Radomsko
Łódzki KS
15:00 | 31.03.2005
2000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia
16:00 | 31.03.2005
3000
Piast Gliwice
MKS Mława
16:00 | 31.03.2005
1500
Widzew Łódź
GKS Bełchatów
18:00 | 31.03.2005
7000
Ruch Chorzów
Radomiak Radom
18:00 | 31.03.2005
3000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Korona Kielce
19:00 | 31.03.2005
700
Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec
19:00 | 31.03.2005
1000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kujawiak Włocławek
19:00 | 31.03.2005
3500

21 Kolejka

Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok
17:00 | 27.04.2005
3200
Szczakowianka Jaworzno
Widzew Łódź
17:00 | 27.04.2005
2500
Korona Kielce
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00 | 27.04.2005
3000
Kujawiak Włocławek
RKS Radomsko
17:00 | 27.04.2005
1500
MKS Mława
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 27.04.2005
500
Ruch Chorzów
Górnik Polkowice
18:30 | 27.04.2005
1200
GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:30 | 27.04.2005
1500
Łódzki KS
Piast Gliwice
18:30 | 27.04.2005
3500
Arka Gdynia
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
19:00 | 14.05.2005
5500

22 Kolejka

Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS
15:30 | 09.04.2005
4000
Piast Gliwice
Kujawiak Włocławek
15:30 | 09.04.2005
1000
RKS Radomsko
Arka Gdynia
15:30 | 09.04.2005
1200
Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów
15:30 | 09.04.2005
5000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Korona Kielce
18:00 | 09.04.2005
7000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Szczakowianka Jaworzno
18:00 | 09.04.2005
600
Widzew Łódź
Radomiak Radom
18:00 | 09.04.2005
5000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Bełchatów
14:30 | 10.04.2005
4500
Górnik Polkowice
MKS Mława
18:00 | 10.04.2005
500

23 Kolejka

Łódzki KS
MKS Mława
19:00 | 15.04.2005
3500
Jagiellonia Białystok
Górnik Polkowice
15:30 | 16.04.2005
4200
Szczakowianka Jaworzno
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:30 | 16.04.2005
2500
Korona Kielce
RKS Radomsko
15:30 | 16.04.2005
3500
Kujawiak Włocławek
Zagłębie Sosnowiec
15:30 | 16.04.2005
3000
Ruch Chorzów
Widzew Łódź
18:00 | 16.04.2005
4000
GKS Bełchatów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | 16.04.2005
2500
Arka Gdynia
Piast Gliwice
18:00 | 16.04.2005
4000
Radomiak Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:30 | 17.04.2005
4500

24 Kolejka

Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia
17:00 | 19.04.2005
5000
MKS Mława
Kujawiak Włocławek
17:00 | 20.04.2005
750
Piast Gliwice
Korona Kielce
17:00 | 20.04.2005
1000
RKS Radomsko
GKS Bełchatów
17:00 | 20.04.2005
1500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Radomiak Radom
17:00 | 20.04.2005
3500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Chorzów
18:00 | 20.04.2005
600
Górnik Polkowice
Łódzki KS
19:00 | 20.04.2005
800
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Szczakowianka Jaworzno
19:00 | 20.04.2005
2500
Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok
19:15 | 20.04.2005
7000

25 Kolejka

Kujawiak Włocławek
Łódzki KS
13:00 | 23.04.2005
4000
Jagiellonia Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:30 | 23.04.2005
4000
Szczakowianka Jaworzno
RKS Radomsko
15:30 | 23.04.2005
2000
Widzew Łódź
Górnik Polkowice
18:00 | 23.04.2005
4000
Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 23.04.2005
2500
GKS Bełchatów
Piast Gliwice
18:00 | 23.04.2005
3000
Arka Gdynia
MKS Mława
18:00 | 23.04.2005
4000
Korona Kielce
Zagłębie Sosnowiec
14:30 | 24.04.2005
5000
Radomiak Radom
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
15:30 | 24.04.2005
3500
Kujawiak Włocławek
Łódzki KS
15:00 | 24.05.2005

26 Kolejka

Górnik Polkowice
Kujawiak Włocławek
15:30 | 30.04.2005
500
MKS Mława
Korona Kielce
15:30 | 30.04.2005
700
Zagłębie Sosnowiec
GKS Bełchatów
15:30 | 30.04.2005
4000
Piast Gliwice
Szczakowianka Jaworzno
15:30 | 30.04.2005
1500
RKS Radomsko
Radomiak Radom
17:00 | 30.04.2005
1500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok
17:00 | 30.04.2005
4000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Ruch Chorzów
18:00 | 30.04.2005
3000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Widzew Łódź
18:00 | 30.04.2005
1500
Łódzki KS
Arka Gdynia
19:00 | 30.04.2005
5000

27 Kolejka

Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie Sosnowiec
15:30 | 07.05.2005
2500
Korona Kielce
Łódzki KS
15:30 | 07.05.2005
4000
Jagiellonia Białystok
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 07.05.2005
3000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Górnik Polkowice
18:00 | 07.05.2005
800
Widzew Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 07.05.2005
4000
Ruch Chorzów
RKS Radomsko
18:00 | 07.05.2005
1500
GKS Bełchatów
MKS Mława
18:00 | 07.05.2005
2000
Arka Gdynia
Kujawiak Włocławek
18:00 | 07.05.2005
4500
Radomiak Radom
Piast Gliwice
15:30 | 08.05.2005
4000

28 Kolejka

MKS Mława
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 11.05.2005
500
Zagłębie Sosnowiec
Radomiak Radom
17:00 | 11.05.2005
4000
RKS Radomsko
Jagiellonia Białystok
17:00 | 11.05.2005
500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 11.05.2005
2000
Łódzki KS
GKS Bełchatów
18:00 | 11.05.2005
7000
Górnik Polkowice
Arka Gdynia
19:00 | 11.05.2005
1000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Widzew Łódź
19:00 | 11.05.2005
3500
Piast Gliwice
Ruch Chorzów
17:00 | 12.05.2005
2000
Kujawiak Włocławek
Korona Kielce
17:00 | 14.05.2005
2000

29 Kolejka

GKS Bełchatów
Kujawiak Włocławek
19:00 | 20.05.2005
3000
Szczakowianka Jaworzno
Łódzki KS
15:30 | 21.05.2005
1500
Korona Kielce
Arka Gdynia
15:30 | 21.05.2005
6000
Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice
17:00 | 21.05.2005
3500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
18:00 | 21.05.2005
600
Widzew Łódź
RKS Radomsko
18:00 | 21.05.2005
6000
Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec
18:00 | 21.05.2005
3000
Radomiak Radom
MKS Mława
15:30 | 22.05.2005
5500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Polkowice
17:00 | 22.05.2005
4000

30 Kolejka

MKS Mława
Ruch Chorzów
17:15 | 27.05.2005
700
Zagłębie Sosnowiec
Jagiellonia Białystok
17:45 | 27.05.2005
5000
Arka Gdynia
GKS Bełchatów
20:00 | 27.05.2005
7000
Kujawiak Włocławek
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 28.05.2005
1800
Piast Gliwice
Widzew Łódź
17:00 | 28.05.2005
1500
RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 28.05.2005
650
Górnik Polkowice
Korona Kielce
18:00 | 28.05.2005
700
Łódzki KS
Radomiak Radom
18:00 | 28.05.2005
6000
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 28.05.2005
3000

31 Kolejka

Jagiellonia Białystok
MKS Mława
17:00 | 31.05.2005
2500
Ruch Chorzów
Łódzki KS
17:00 | 31.05.2005
1000
GKS Bełchatów
Korona Kielce
20:00 | 31.05.2005
5500
Podbeskidzie Bielsko-Biała
RKS Radomsko
17:00 | 01.06.2005
2000
Radomiak Radom
Kujawiak Włocławek
17:00 | 01.06.2005
4000
Szczakowianka Jaworzno
Arka Gdynia
17:00 | 01.06.2005
1300
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Górnik Polkowice
19:00 | 01.06.2005
3500
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Piast Gliwice
19:00 | 01.06.2005
500
Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec
19:00 | 01.06.2005
6000

32 Kolejka

Łódzki KS
Jagiellonia Białystok
20:15 | 03.06.2005
3500
MKS Mława
Widzew Łódź
14:00 | 04.06.2005
1000
Zagłębie Sosnowiec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14:00 | 04.06.2005
2000
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14:00 | 04.06.2005
1500
RKS Radomsko
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14:00 | 04.06.2005
500
Górnik Polkowice
GKS Bełchatów
12:45 | 05.06.2005
800
Radomiak Radom
Arka Gdynia
15:30 | 05.06.2005
4500
Korona Kielce
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 05.06.2005
6000
Kujawiak Włocławek
Ruch Chorzów
17:00 | 05.06.2005
3500

33 Kolejka

RKS Radomsko
Górnik Polkowice
17:30 | 08.06.2005
300
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Piast Gliwice
17:30 | 08.06.2005
2000
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec
17:30 | 08.06.2005
3000
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MKS Mława
17:30 | 08.06.2005
500
Widzew Łódź
Łódzki KS
17:30 | 08.06.2005
9500
Jagiellonia Białystok
Kujawiak Włocławek
17:30 | 08.06.2005
2500
Ruch Chorzów
Arka Gdynia
17:30 | 08.06.2005
1000
Radomiak Radom
Korona Kielce
17:30 | 08.06.2005
7000
Szczakowianka Jaworzno
GKS Bełchatów
17:30 | 08.06.2005
1000

34 Kolejka

Górnik Polkowice
Szczakowianka Jaworzno
17:00 | 11.06.2005
600
GKS Bełchatów
Radomiak Radom
17:00 | 11.06.2005
4000
Korona Kielce
Ruch Chorzów
17:00 | 11.06.2005
6000
Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok
17:00 | 11.06.2005
11000
Kujawiak Włocławek
Widzew Łódź
17:00 | 11.06.2005
7000
Łódzki KS
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 11.06.2005
3500
MKS Mława
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17:00 | 11.06.2005
500
Zagłębie Sosnowiec
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
17:00 | 11.06.2005
2000
Piast Gliwice
RKS Radomsko
17:00 | 11.06.2005
1000