Terminarz II Liga - grupa zachodnia Sezon 2010/2011

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Elana Toruń
GKS Tychy
15:00 | 31.07.2010
1000
Polonia Nowy Tomyśl
Jarota Jarocin
17:00 | 31.07.2010
200
Ruch Zdzieszowice
Bałtyk Gdynia
17:00 | 31.07.2010
1200
Chojniczanka Chojnice
Polonia Słubice
17:00 | 31.07.2010
1600
Olimpia Grudziądz
Nielba Wągrowiec
17:00 | 31.07.2010
900
Tur Turek
Miedź Legnica
17:00 | 31.07.2010
800
Lechia Zielona Góra
Raków Częstochowa
18:00 | 31.07.2010
300
Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz
19:00 | 31.07.2010
3500
Czarni Żagań
Górnik Wałbrzych
17:00 | 04.08.2010
750

2 Kolejka

Miedź Legnica
Czarni Żagań
17:00 | 07.08.2010
800
GKS Tychy
Tur Turek
17:00 | 07.08.2010
1000
Nielba Wągrowiec
Lechia Zielona Góra
17:00 | 07.08.2010
700
Raków Częstochowa
Elana Toruń
17:30 | 07.08.2010
1300
Polonia Słubice
Olimpia Grudziądz
18:00 | 07.08.2010
100
Bałtyk Gdynia
Chojniczanka Chojnice
19:00 | 07.08.2010
1300
Zagłębie Sosnowiec
Polonia Nowy Tomyśl
19:00 | 07.08.2010
1000
Zawisza Bydgoszcz
Górnik Wałbrzych
19:46 | 07.08.2010
3600
Jarota Jarocin
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 08.08.2010
150

3 Kolejka

Ruch Zdzieszowice
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 14.08.2010
1500
Chojniczanka Chojnice
Jarota Jarocin
17:00 | 14.08.2010
1300
Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia
17:00 | 14.08.2010
1500
Elana Toruń
Nielba Wągrowiec
17:00 | 14.08.2010
1000
Tur Turek
Raków Częstochowa
17:00 | 14.08.2010
800
Czarni Żagań
GKS Tychy
17:00 | 14.08.2010
750
Lechia Zielona Góra
Polonia Słubice
17:30 | 14.08.2010
150
Polonia Nowy Tomyśl
Zawisza Bydgoszcz
14:00 | 15.08.2010
300
Górnik Wałbrzych
Miedź Legnica
17:00 | 01.09.2010
2500

4 Kolejka

Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz
17:30 | 17.08.2010
50
GKS Tychy
Górnik Wałbrzych
17:00 | 18.08.2010
1200
Raków Częstochowa
Czarni Żagań
17:00 | 18.08.2010
800
Polonia Nowy Tomyśl
Ruch Zdzieszowice
17:30 | 18.08.2010
150
Nielba Wągrowiec
Tur Turek
18:00 | 18.08.2010
300
Polonia Słubice
Elana Toruń
18:00 | 18.08.2010
150
Bałtyk Gdynia
Lechia Zielona Góra
18:00 | 18.08.2010
600
Zawisza Bydgoszcz
Miedź Legnica
19:00 | 18.08.2010
2500
Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice
19:00 | 18.08.2010
1500

5 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec
14:00 | 21.08.2010
1600
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
16:00 | 21.08.2010
750
Ruch Zdzieszowice
Zawisza Bydgoszcz
17:00 | 21.08.2010
2000
Lechia Zielona Góra
Jarota Jarocin
17:00 | 21.08.2010
200
Tur Turek
Polonia Słubice
17:00 | 21.08.2010
500
Czarni Żagań
Nielba Wągrowiec
17:00 | 21.08.2010
750
Miedź Legnica
GKS Tychy
17:00 | 21.08.2010
1200
Chojniczanka Chojnice
Polonia Nowy Tomyśl
17:00 | 22.08.2010
1700
Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa
16:00 | 22.09.2010
1500

6 Kolejka

Polonia Słubice
Czarni Żagań
18:00 | 27.08.2010
120
Bałtyk Gdynia
Tur Turek
18:15 | 27.08.2010
600
Nielba Wągrowiec
Górnik Wałbrzych
17:00 | 28.08.2010
500
Polonia Nowy Tomyśl
Olimpia Grudziądz
17:00 | 28.08.2010
1121
Ruch Zdzieszowice
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 28.08.2010
800
Zagłębie Sosnowiec
Lechia Zielona Góra
19:00 | 28.08.2010
1600
Jarota Jarocin
Elana Toruń
16:00 | 29.08.2010
150
Raków Częstochowa
Miedź Legnica
17:00 | 29.08.2010
1500
Zawisza Bydgoszcz
GKS Tychy
19:00 | 29.08.2010

7 Kolejka

Elana Toruń
Zagłębie Sosnowiec
15:00 | 04.09.2010
800
Chojniczanka Chojnice
Zawisza Bydgoszcz
16:00 | 04.09.2010
2500
Lechia Zielona Góra
Polonia Nowy Tomyśl
16:30 | 04.09.2010
150
Olimpia Grudziądz
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 04.09.2010
1096
Czarni Żagań
Bałtyk Gdynia
17:00 | 04.09.2010
450
Górnik Wałbrzych
Polonia Słubice
17:00 | 04.09.2010
3000
Miedź Legnica
Nielba Wągrowiec
17:00 | 04.09.2010
500
GKS Tychy
Raków Częstochowa
17:00 | 04.09.2010
1200
Tur Turek
Jarota Jarocin
16:15 | 07.09.2010

8 Kolejka

Polonia Słubice
Miedź Legnica
15:00 | 11.09.2010
100
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz
16:00 | 11.09.2010
2700
Ruch Zdzieszowice
Lechia Zielona Góra
17:00 | 11.09.2010
700
Zawisza Bydgoszcz
Raków Częstochowa
19:00 | 11.09.2010
Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek
19:00 | 11.09.2010
1200
Nielba Wągrowiec
GKS Tychy
15:00 | 12.09.2010
300
Górnik Wałbrzych
Bałtyk Gdynia
15:00 | 12.09.2010
1500
Jarota Jarocin
Czarni Żagań
16:00 | 12.09.2010
50
Elana Toruń
Polonia Nowy Tomyśl
16:00 | 15.09.2010
500

9 Kolejka

Czarni Żagań
Zagłębie Sosnowiec
16:30 | 17.09.2010
800
Elana Toruń
Ruch Zdzieszowice
15:00 | 18.09.2010
250
Lechia Zielona Góra
Chojniczanka Chojnice
16:00 | 18.09.2010
87
Tur Turek
Polonia Nowy Tomyśl
16:00 | 18.09.2010
Górnik Wałbrzych
Jarota Jarocin
16:00 | 18.09.2010
2000
GKS Tychy
Polonia Słubice
16:00 | 18.09.2010
1200
Raków Częstochowa
Nielba Wągrowiec
16:00 | 18.09.2010
700
Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz
16:30 | 18.09.2010
2040
Miedź Legnica
Bałtyk Gdynia
17:00 | 18.09.2010
600

10 Kolejka

Zawisza Bydgoszcz
Nielba Wągrowiec
14:00 | 25.09.2010
Polonia Słubice
Raków Częstochowa
15:00 | 25.09.2010
60
Polonia Nowy Tomyśl
Czarni Żagań
16:00 | 25.09.2010
800
Ruch Zdzieszowice
Tur Turek
16:00 | 25.09.2010
450
Chojniczanka Chojnice
Elana Toruń
16:00 | 25.09.2010
2100
Olimpia Grudziądz
Lechia Zielona Góra
16:30 | 25.09.2010
1200
Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych
19:00 | 25.09.2010
2700
Jarota Jarocin
Miedź Legnica
16:00 | 26.09.2010
150
Bałtyk Gdynia
GKS Tychy
16:30 | 26.09.2010
1500

11 Kolejka

Lechia Zielona Góra
Zawisza Bydgoszcz
15:30 | 01.10.2010
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 01.10.2010
Elana Toruń
Olimpia Grudziądz
15:00 | 02.10.2010
1000
Tur Turek
Chojniczanka Chojnice
15:00 | 02.10.2010
350
Górnik Wałbrzych
Polonia Nowy Tomyśl
15:00 | 02.10.2010
1200
GKS Tychy
Jarota Jarocin
15:00 | 02.10.2010
600
Raków Częstochowa
Bałtyk Gdynia
15:00 | 02.10.2010
1600
Nielba Wągrowiec
Polonia Słubice
15:00 | 02.10.2010
300
Czarni Żagań
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 02.10.2010
500

12 Kolejka

Zawisza Bydgoszcz
Polonia Słubice
18:00 | 08.10.2010
Jarota Jarocin
Raków Częstochowa
14:00 | 09.10.2010
57
Polonia Nowy Tomyśl
Miedź Legnica
15:00 | 09.10.2010
300
Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych
15:00 | 09.10.2010
500
Lechia Zielona Góra
Elana Toruń
15:30 | 09.10.2010
150
Chojniczanka Chojnice
Czarni Żagań
16:00 | 09.10.2010
1200
Olimpia Grudziądz
Tur Turek
16:00 | 09.10.2010
1100
Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec
17:30 | 09.10.2010
1500
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
17:45 | 09.10.2010
4500

13 Kolejka

Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz
14:00 | 16.10.2010
2500
Polonia Słubice
Bałtyk Gdynia
14:00 | 16.10.2010
40
Tur Turek
Lechia Zielona Góra
15:00 | 16.10.2010
400
Czarni Żagań
Olimpia Grudziądz
15:00 | 16.10.2010
500
Górnik Wałbrzych
Chojniczanka Chojnice
15:00 | 16.10.2010
1000
Miedź Legnica
Ruch Zdzieszowice
15:00 | 16.10.2010
1300
GKS Tychy
Polonia Nowy Tomyśl
15:00 | 16.10.2010
500
Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin
15:00 | 16.10.2010
400
Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec
12:00 | 17.10.2010
5000

14 Kolejka

Elana Toruń
Tur Turek
13:00 | 23.10.2010
800
Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia
14:00 | 23.10.2010
Polonia Nowy Tomyśl
Raków Częstochowa
14:00 | 23.10.2010
100
Olimpia Grudziądz
Górnik Wałbrzych
14:00 | 23.10.2010
1200
Ruch Zdzieszowice
GKS Tychy
15:00 | 23.10.2010
800
Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica
15:00 | 23.10.2010
1100
Lechia Zielona Góra
Czarni Żagań
15:00 | 23.10.2010
250
Zagłębie Sosnowiec
Nielba Wągrowiec
18:00 | 23.10.2010
2000
Jarota Jarocin
Polonia Słubice
14:00 | 24.10.2010
50

15 Kolejka

Polonia Słubice
Zagłębie Sosnowiec
14:00 | 29.10.2010
130
Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
18:15 | 29.10.2010
Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz
11:00 | 30.10.2010
1500
Górnik Wałbrzych
Lechia Zielona Góra
14:00 | 30.10.2010
800
Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 30.10.2010
1500
GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice
14:30 | 30.10.2010
900
Tur Turek
Zawisza Bydgoszcz
15:00 | 30.10.2010
500
Czarni Żagań
Elana Toruń
15:00 | 30.10.2010
350
Nielba Wągrowiec
Polonia Nowy Tomyśl
15:00 | 30.10.2010
400

16 Kolejka

Zawisza Bydgoszcz
Jarota Jarocin
13:00 | 06.11.2010
1500
Ruch Zdzieszowice
Nielba Wągrowiec
13:00 | 06.11.2010
450
Olimpia Grudziądz
GKS Tychy
13:00 | 06.11.2010
1000
Elana Toruń
Górnik Wałbrzych
13:00 | 06.11.2010
500
Lechia Zielona Góra
Miedź Legnica
13:30 | 06.11.2010
100
Polonia Nowy Tomyśl
Polonia Słubice
14:00 | 06.11.2010
100
Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa
14:00 | 06.11.2010
1500
Tur Turek
Czarni Żagań
14:00 | 06.11.2010
500
Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia
17:00 | 06.11.2010
1000

17 Kolejka

Miedź Legnica
Elana Toruń
11:00 | 13.11.2010
1600
Górnik Wałbrzych
Tur Turek
13:00 | 13.11.2010
1000
GKS Tychy
Lechia Zielona Góra
13:00 | 13.11.2010
850
Nielba Wągrowiec
Chojniczanka Chojnice
13:00 | 13.11.2010
200
Czarni Żagań
Zawisza Bydgoszcz
14:00 | 13.11.2010
550
Polonia Słubice
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 13.11.2010
40
Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz
13:00 | 14.11.2010
2700
Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec
14:00 | 14.11.2010
100
Bałtyk Gdynia
Polonia Nowy Tomyśl
15:30 | 14.11.2010
1500

18 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Ruch Zdzieszowice
18:00 | 04.03.2011
800
Polonia Słubice
0:3
(walkower)
Chojniczanka Chojnice
05.03.2011
Górnik Wałbrzych
3:0
(walkower)
Czarni Żagań
14:00 | 05.03.2011
1000
Miedź Legnica
Tur Turek
15:00 | 05.03.2011
1500
Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 06.03.2011
3964
Nielba Wągrowiec
Olimpia Grudziądz
16:00 | 06.04.2011
500
GKS Tychy
Elana Toruń
16:00 | 06.04.2011
1200
Jarota Jarocin
Polonia Nowy Tomyśl
17:00 | 06.04.2011
250
Raków Częstochowa
Lechia Zielona Góra
17:00 | 06.04.2011
800

19 Kolejka

Olimpia Grudziądz
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
12.03.2011
Górnik Wałbrzych
Zawisza Bydgoszcz
11:00 | 12.03.2011
950
Lechia Zielona Góra
Nielba Wągrowiec
12:00 | 12.03.2011
200
Elana Toruń
Raków Częstochowa
13:00 | 12.03.2011
1000
Chojniczanka Chojnice
Bałtyk Gdynia
14:00 | 12.03.2011
2000
Ruch Zdzieszowice
Jarota Jarocin
14:00 | 12.03.2011
600
Polonia Nowy Tomyśl
Zagłębie Sosnowiec
14:00 | 12.03.2011
400
Czarni Żagań
Miedź Legnica
15:00 | 12.03.2011
800
Tur Turek
GKS Tychy
15:30 | 13.04.2011

20 Kolejka

Nielba Wągrowiec
Elana Toruń
15:30 | 18.03.2011
700
Polonia Słubice
0:3
(walkower)
Lechia Zielona Góra
19.03.2011
Raków Częstochowa
Tur Turek
15:00 | 19.03.2011
800
GKS Tychy
Czarni Żagań
15:00 | 19.03.2011
800
Miedź Legnica
Górnik Wałbrzych
15:00 | 19.03.2011
3000
Zawisza Bydgoszcz
Polonia Nowy Tomyśl
17:00 | 19.03.2011
2000
Zagłębie Sosnowiec
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 19.03.2011
2000
Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz
17:00 | 19.03.2011
1100
Jarota Jarocin
Chojniczanka Chojnice
15:00 | 20.03.2011
1200

21 Kolejka

Elana Toruń
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
26.03.2011
Ruch Zdzieszowice
Polonia Nowy Tomyśl
14:00 | 26.03.2011
280
Czarni Żagań
Raków Częstochowa
14:30 | 26.03.2011
300
Tur Turek
Nielba Wągrowiec
14:30 | 26.03.2011
500
Miedź Legnica
Zawisza Bydgoszcz
15:00 | 26.03.2011
2800
Górnik Wałbrzych
GKS Tychy
15:00 | 26.03.2011
600
Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin
15:00 | 26.03.2011
1000
Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec
15:00 | 26.03.2011
1000
Lechia Zielona Góra
Bałtyk Gdynia
15:30 | 26.03.2011
150

22 Kolejka

Polonia Słubice
0:3
(walkower)
Tur Turek
02.04.2011
Polonia Nowy Tomyśl
Chojniczanka Chojnice
15:00 | 02.04.2011
400
Nielba Wągrowiec
Czarni Żagań
15:00 | 02.04.2011
300
Zawisza Bydgoszcz
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 02.04.2011
1795
Raków Częstochowa
Górnik Wałbrzych
16:00 | 02.04.2011
1300
GKS Tychy
Miedź Legnica
16:00 | 02.04.2011
1200
Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz
17:00 | 02.04.2011
3000
Bałtyk Gdynia
Elana Toruń
17:00 | 02.04.2011
800
Jarota Jarocin
Lechia Zielona Góra
16:00 | 03.04.2011
439

23 Kolejka

Czarni Żagań
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
09.04.2011
GKS Tychy
Zawisza Bydgoszcz
15:00 | 09.04.2011
1200
Miedź Legnica
Raków Częstochowa
16:00 | 09.04.2011
1500
Górnik Wałbrzych
Nielba Wągrowiec
16:00 | 09.04.2011
Tur Turek
Bałtyk Gdynia
16:00 | 09.04.2011
500
Lechia Zielona Góra
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 09.04.2011
300
Olimpia Grudziądz
Polonia Nowy Tomyśl
16:00 | 09.04.2011
1000
Chojniczanka Chojnice
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 09.04.2011
1200
Elana Toruń
Jarota Jarocin
17:00 | 09.04.2011
800

24 Kolejka

Nielba Wągrowiec
Miedź Legnica
17:00 | 15.04.2011
Zagłębie Sosnowiec
Elana Toruń
18:00 | 15.04.2011
2000
Polonia Słubice
0:3
(walkower)
Górnik Wałbrzych
16.04.2011
Polonia Nowy Tomyśl
Lechia Zielona Góra
15:00 | 16.04.2011
200
Ruch Zdzieszowice
Olimpia Grudziądz
16:00 | 16.04.2011
450
Raków Częstochowa
GKS Tychy
17:00 | 16.04.2011
1300
Bałtyk Gdynia
Czarni Żagań
18:00 | 16.04.2011
Zawisza Bydgoszcz
Chojniczanka Chojnice
19:00 | 16.04.2011
2536
Jarota Jarocin
Tur Turek
16:00 | 17.04.2011
500

25 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Górnik Wałbrzych
17:30 | 21.04.2011
500
Czarni Żagań
Jarota Jarocin
19:00 | 21.04.2011
1700
Miedź Legnica
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
23.04.2011
Polonia Nowy Tomyśl
Elana Toruń
12:00 | 23.04.2011
Tur Turek
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 23.04.2011
Lechia Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice
16:00 | 23.04.2011
300
Raków Częstochowa
Zawisza Bydgoszcz
17:00 | 23.04.2011
3000
GKS Tychy
Nielba Wągrowiec
17:00 | 23.04.2011
1200
Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 23.04.2011
2700

26 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Miedź Legnica
18:00 | 29.04.2011
500
Polonia Słubice
0:3
(walkower)
GKS Tychy
30.04.2011
Polonia Nowy Tomyśl
Tur Turek
11:00 | 30.04.2011
Nielba Wągrowiec
Raków Częstochowa
15:00 | 30.04.2011
200
Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz
17:00 | 30.04.2011
2500
Chojniczanka Chojnice
Lechia Zielona Góra
17:00 | 30.04.2011
1500
Ruch Zdzieszowice
Elana Toruń
17:00 | 30.04.2011
600
Zagłębie Sosnowiec
Czarni Żagań
17:00 | 30.04.2011
2500
Jarota Jarocin
Górnik Wałbrzych
16:00 | 01.05.2011
500

27 Kolejka

Raków Częstochowa
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
07.05.2011
Nielba Wągrowiec
Zawisza Bydgoszcz
15:00 | 07.05.2011
500
GKS Tychy
Bałtyk Gdynia
16:00 | 07.05.2011
1200
Miedź Legnica
Jarota Jarocin
17:00 | 07.05.2011
1700
Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 07.05.2011
Tur Turek
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 07.05.2011
400
Elana Toruń
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 07.05.2011
800
Lechia Zielona Góra
Olimpia Grudziądz
17:00 | 07.05.2011
200
Czarni Żagań
Polonia Nowy Tomyśl
19:00 | 07.05.2011
700

28 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Raków Częstochowa
18:00 | 10.05.2011
400
Polonia Nowy Tomyśl
0:3
(walkower)
Górnik Wałbrzych
11.05.2011
Polonia Słubice
0:3
(walkower)
Nielba Wągrowiec
11.05.2011
Olimpia Grudziądz
Elana Toruń
16:45 | 11.05.2011
2500
Chojniczanka Chojnice
Tur Turek
17:00 | 11.05.2011
1000
Ruch Zdzieszowice
Czarni Żagań
17:00 | 11.05.2011
350
Jarota Jarocin
GKS Tychy
17:30 | 11.05.2011
200
Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica
18:00 | 11.05.2011
3500
Zawisza Bydgoszcz
Lechia Zielona Góra
19:00 | 11.05.2011
1782

29 Kolejka

Polonia Słubice
0:3
(walkower)
Zawisza Bydgoszcz
14.05.2011
Miedź Legnica
3:0
(walkower)
Polonia Nowy Tomyśl
14.05.2011
Nielba Wągrowiec
Bałtyk Gdynia
15:00 | 14.05.2011
500
GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 14.05.2011
1200
Raków Częstochowa
Jarota Jarocin
17:00 | 14.05.2011
500
Górnik Wałbrzych
Ruch Zdzieszowice
17:00 | 14.05.2011
Elana Toruń
Lechia Zielona Góra
17:00 | 14.05.2011
800
Czarni Żagań
Chojniczanka Chojnice
19:00 | 14.05.2011
600
Tur Turek
Olimpia Grudziądz
16:00 | 15.05.2011
400

30 Kolejka

Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń
19:00 | 20.05.2011
3050
Polonia Nowy Tomyśl
0:3
(walkower)
GKS Tychy
21.05.2011
Bałtyk Gdynia
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
21.05.2011
Lechia Zielona Góra
Tur Turek
17:00 | 21.05.2011
120
Olimpia Grudziądz
Czarni Żagań
17:00 | 21.05.2011
1100
Chojniczanka Chojnice
Górnik Wałbrzych
17:00 | 21.05.2011
1000
Ruch Zdzieszowice
Miedź Legnica
17:00 | 21.05.2011
400
Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa
18:00 | 21.05.2011
Jarota Jarocin
Nielba Wągrowiec
16:00 | 22.05.2011
320

31 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Zawisza Bydgoszcz
18:00 | 24.05.2011
350
Polonia Słubice
0:3
(walkower)
Jarota Jarocin
25.05.2011
Raków Częstochowa
3:0
(walkower)
Polonia Nowy Tomyśl
25.05.2011
Nielba Wągrowiec
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 25.05.2011
Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 25.05.2011
1200
Górnik Wałbrzych
Olimpia Grudziądz
17:00 | 25.05.2011
Tur Turek
Elana Toruń
17:00 | 25.05.2011
GKS Tychy
Ruch Zdzieszowice
17:30 | 25.05.2011
850
Czarni Żagań
Lechia Zielona Góra
19:00 | 25.05.2011

32 Kolejka

Elana Toruń
Czarni Żagań
15:00 | 23.03.2011
400
Polonia Nowy Tomyśl
0:3
(walkower)
Nielba Wągrowiec
28.05.2011
Zagłębie Sosnowiec
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
28.05.2011
Lechia Zielona Góra
Górnik Wałbrzych
17:00 | 28.05.2011
150
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
17:00 | 28.05.2011
800
Ruch Zdzieszowice
Raków Częstochowa
17:00 | 28.05.2011
300
Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
16:00 | 29.05.2011
Zawisza Bydgoszcz
Tur Turek
17:00 | 29.05.2011
2393
Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica
18:00 | 29.05.2011
3000

33 Kolejka

Polonia Słubice
:
(walkower)
Polonia Nowy Tomyśl
05.06.2011
Jarota Jarocin
Zawisza Bydgoszcz
14:00 | 05.06.2011
1100
Bałtyk Gdynia
Zagłębie Sosnowiec
14:00 | 05.06.2011
Nielba Wągrowiec
Ruch Zdzieszowice
14:00 | 05.06.2011
200
Raków Częstochowa
Chojniczanka Chojnice
14:00 | 05.06.2011
700
GKS Tychy
Olimpia Grudziądz
14:00 | 05.06.2011
1500
Miedź Legnica
Lechia Zielona Góra
14:00 | 05.06.2011
1000
Górnik Wałbrzych
Elana Toruń
14:00 | 05.06.2011
Czarni Żagań
Tur Turek
14:00 | 05.06.2011
300

34 Kolejka

Ruch Zdzieszowice
3:0
(walkower)
Polonia Słubice
12.06.2011
Polonia Nowy Tomyśl
0:3
(walkower)
Bałtyk Gdynia
12.06.2011
Zawisza Bydgoszcz
Czarni Żagań
17:00 | 12.06.2011
6352
Tur Turek
Górnik Wałbrzych
17:00 | 12.06.2011
300
Elana Toruń
Miedź Legnica
17:00 | 12.06.2011
200
Lechia Zielona Góra
GKS Tychy
17:00 | 12.06.2011
270
Olimpia Grudziądz
Raków Częstochowa
17:00 | 12.06.2011
1200
Chojniczanka Chojnice
Nielba Wągrowiec
17:00 | 12.06.2011
Zagłębie Sosnowiec
Jarota Jarocin
17:00 | 12.06.2011