Terminarz III liga, gr. II Sezon 2022/2023

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Świt Skolwin
Polonia Środa Wielkopolska
18:00 | 05.08.2022
Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz
19:00 | 05.08.2022
Gedania Gdańsk
Błękitni Stargard Szczeciński
12:00 | 06.08.2022
Vineta Wolin
Zawisza Bydgoszcz
13:00 | 06.08.2022
Unia Swarzędz
Bałtyk Gdynia
13:00 | 06.08.2022
Unia Solec Kujawski
Cartusia Kartuzy
14:00 | 06.08.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański
16:00 | 06.08.2022
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
17:00 | 06.08.2022
Sokół Kleczew
Unia Janikowo
17:00 | 06.08.2022

2 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Sokół Kleczew
18:00 | 12.08.2022
Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin
18:00 | 12.08.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Solec Kujawski
18:00 | 12.08.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Bałtyk Gdynia
18:00 | 12.08.2022
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
12:00 | 13.08.2022
Unia Janikowo
Vineta Wolin
17:00 | 13.08.2022
KP Starogard Gdański
Unia Swarzędz
17:00 | 13.08.2022
Zawisza Bydgoszcz
Jarota Jarocin
17:00 | 13.08.2022
Pogoń II Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
12:00 | 14.08.2022

3 Kolejka

Świt Skolwin
Gedania Gdańsk
17:00 | 17.08.2022
Jarota Jarocin
Unia Janikowo
17:00 | 17.08.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz
17:00 | 17.08.2022
Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin
17:00 | 17.08.2022
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
17:00 | 17.08.2022
Unia Solec Kujawski
Olimpia Grudziądz
17:30 | 17.08.2022
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
17:30 | 17.08.2022
Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy
18:00 | 17.08.2022
Stolem Gniewino
Błękitni Stargard Szczeciński
19:00 | 17.08.2022

4 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
12:00 | 20.08.2022
Gedania Gdańsk
Unia Solec Kujawski
12:00 | 20.08.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Vineta Wolin
14:00 | 20.08.2022
Cartusia Kartuzy
Jarota Jarocin
16:00 | 20.08.2022
Unia Janikowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 | 20.08.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
KP Starogard Gdański
13:00 | 21.08.2022
Stolem Gniewino
Świt Skolwin
16:00 | 21.08.2022
Olimpia Grudziądz
Sokół Kleczew
17:00 | 21.08.2022
Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz
19:00 | 21.08.2022

5 Kolejka

Unia Swarzędz
Unia Janikowo
18:00 | 26.08.2022
Bałtyk Gdynia
Zawisza Bydgoszcz
18:00 | 26.08.2022
Unia Solec Kujawski
Stolem Gniewino
14:00 | 27.08.2022
Sokół Kleczew
Gedania Gdańsk
16:00 | 27.08.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Cartusia Kartuzy
16:00 | 27.08.2022
Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 27.08.2022
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
17:00 | 27.08.2022
Vineta Wolin
Olimpia Grudziądz
17:00 | 27.08.2022
Świt Skolwin
Błękitni Stargard Szczeciński
18:00 | 28.08.2022

6 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin
17:00 | 02.09.2022
Świt Skolwin
Unia Solec Kujawski
17:15 | 02.09.2022
Gedania Gdańsk
Vineta Wolin
12:00 | 03.09.2022
Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia
15:00 | 03.09.2022
Stolem Gniewino
Sokół Kleczew
16:00 | 03.09.2022
Cartusia Kartuzy
Unia Swarzędz
16:00 | 03.09.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Pogoń II Szczecin
17:00 | 03.09.2022
Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański
12:00 | 04.09.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 | 04.09.2022

7 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz
12:00 | 10.09.2022
Vineta Wolin
Stolem Gniewino
13:00 | 10.09.2022
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
13:00 | 10.09.2022
Unia Solec Kujawski
Błękitni Stargard Szczeciński
14:00 | 10.09.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Grudziądz
15:00 | 10.09.2022
KP Starogard Gdański
Unia Janikowo
16:00 | 10.09.2022
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
17:00 | 10.09.2022
Jarota Jarocin
Gedania Gdańsk
17:00 | 10.09.2022
Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy
17:00 | 10.09.2022

8 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
16:30 | 16.09.2022
Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański
17:00 | 16.09.2022
Gedania Gdańsk
Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:30 | 16.09.2022
Stolem Gniewino
Jarota Jarocin
18:00 | 16.09.2022
Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
13:00 | 17.09.2022
Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew
14:00 | 17.09.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Zawisza Bydgoszcz
15:00 | 17.09.2022
Olimpia Grudziądz
Unia Swarzędz
16:00 | 17.09.2022
Świt Skolwin
Vineta Wolin
19:00 | 17.09.2022

9 Kolejka

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
16:00 | 23.09.2022
Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz
18:00 | 23.09.2022
Vineta Wolin
Unia Solec Kujawski
12:30 | 24.09.2022
Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk
13:00 | 24.09.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino
14:00 | 24.09.2022
Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo
15:00 | 24.09.2022
Pogoń II Szczecin
Cartusia Kartuzy
15:30 | 24.09.2022
Sokół Kleczew
Błękitni Stargard Szczeciński
16:00 | 24.09.2022
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 24.09.2022

10 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Zawisza Bydgoszcz
16:00 | 30.09.2022
Świt Skolwin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
16:30 | 30.09.2022
Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia
12:00 | 01.10.2022
Błękitni Stargard Szczeciński
Unia Janikowo
13:00 | 01.10.2022
Sokół Kleczew
Vineta Wolin
13:00 | 01.10.2022
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin
14:00 | 01.10.2022
Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin
14:00 | 01.10.2022
Stolem Gniewino
Unia Swarzędz
15:00 | 01.10.2022
Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański
16:00 | 01.10.2022

11 Kolejka

KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk
15:30 | 07.10.2022
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
16:00 | 07.10.2022
Vineta Wolin
Błękitni Stargard Szczeciński
12:00 | 08.10.2022
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Solec Kujawski
13:00 | 08.10.2022
Unia Swarzędz
Świt Skolwin
13:00 | 08.10.2022
Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 08.10.2022
Unia Janikowo
Cartusia Kartuzy
16:00 | 08.10.2022
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
17:00 | 08.10.2022
Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz
12:00 | 09.10.2022