Terminarz IV liga pomorska Sezon 2021/2022

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
GKS Kowale
18:00 | 06.08.2021
Jantar Ustka
--- brak klubu ---
07.08.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Bytovia Bytów
13:00 | 07.08.2021
Sparta Sycewice
Chojniczanka II Chojnice
14:00 | 07.08.2021
Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk
14:00 | 07.08.2021
Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk
17:00 | 07.08.2021
GOSRiT Luzino
Gryf Wejherowo
17:00 | 07.08.2021
Pogoń Lębork
MKS Władysławowo
17:00 | 07.08.2021
Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
12:00 | 08.08.2021
Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk
17:00 | 08.08.2021
Borowiak Czersk
Gedania Gdańsk
17:00 | 08.08.2021

2 Kolejka

Jantar Ustka
Sparta Sycewice
20:00 | 13.08.2021
--- brak klubu ---
Lechia II Gdańsk
14.08.2021
GKS Kowale
Czarni Pruszcz Gdański
11:00 | 14.08.2021
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 14.08.2021
Jaguar Gdańsk
Wierzyca Pelplin
11:00 | 14.08.2021
Bytovia Bytów
Grom Nowy Staw
17:00 | 14.08.2021
MKS Władysławowo
Orkan Rumia
17:00 | 14.08.2021
Gryf Wejherowo
Borowiak Czersk
17:00 | 14.08.2021
Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino
17:00 | 14.08.2021
Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
11:00 | 15.08.2021
Chojniczanka II Chojnice
Arka II Gdynia
17:00 | 15.08.2021

3 Kolejka

Sparta Sycewice
--- brak klubu ---
21.08.2021
Wierzyca Pelplin
Chojniczanka II Chojnice
11:00 | 21.08.2021
Lechia II Gdańsk
Bytovia Bytów
11:00 | 21.08.2021
Kaszubia Kościerzyna
MKS Władysławowo
13:00 | 21.08.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Anioły Garczegorze
14:00 | 21.08.2021
Grom Nowy Staw
GKS Kowale
14:00 | 21.08.2021
GOSRiT Luzino
Jaguar Gdańsk
17:00 | 21.08.2021
Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo
18:00 | 21.08.2021
Arka II Gdynia
Jantar Ustka
11:00 | 22.08.2021
Orkan Rumia
Gedania Gdańsk
12:00 | 22.08.2021
Borowiak Czersk
Gryf Słupsk
14:00 | 22.08.2021

4 Kolejka

Gryf Słupsk
Pogoń Lębork
18:00 | 27.08.2021
--- brak klubu ---
Bytovia Bytów
28.08.2021
GKS Kowale
Lechia II Gdańsk
11:00 | 28.08.2021
MKS Władysławowo
Czarni Pruszcz Gdański
11:00 | 28.08.2021
Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 28.08.2021
Jaguar Gdańsk
Borowiak Czersk
11:00 | 28.08.2021
Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw
16:00 | 28.08.2021
Jantar Ustka
Wierzyca Pelplin
16:00 | 28.08.2021
Gryf Wejherowo
Orkan Rumia
17:00 | 28.08.2021
Sparta Sycewice
Arka II Gdynia
17:00 | 28.08.2021
Chojniczanka II Chojnice
GOSRiT Luzino
11:00 | 29.08.2021

5 Kolejka

GOSRiT Luzino
Jantar Ustka
17:00 | 03.09.2021
Arka II Gdynia
--- brak klubu ---
04.09.2021
Borowiak Czersk
Chojniczanka II Chojnice
11:00 | 04.09.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk
11:00 | 04.09.2021
Lechia II Gdańsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 04.09.2021
Bytovia Bytów
GKS Kowale
16:00 | 04.09.2021
Wierzyca Pelplin
Sparta Sycewice
17:00 | 04.09.2021
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
17:00 | 04.09.2021
Orkan Rumia
Gryf Słupsk
17:00 | 04.09.2021
Grom Nowy Staw
MKS Władysławowo
11:00 | 05.09.2021
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Wejherowo
15:00 | 05.09.2021

6 Kolejka

Sparta Sycewice
GOSRiT Luzino
19:00 | 10.09.2021
--- brak klubu ---
GKS Kowale
11.09.2021
Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw
11:00 | 11.09.2021
Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia
11:00 | 11.09.2021
Jantar Ustka
Borowiak Czersk
14:00 | 11.09.2021
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
16:00 | 11.09.2021
Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański
17:00 | 11.09.2021
MKS Władysławowo
Lechia II Gdańsk
11:00 | 12.09.2021
Chojniczanka II Chojnice
Pogoń Lębork
11:00 | 12.09.2021
Anioły Garczegorze
Bytovia Bytów
14:00 | 12.09.2021
Arka II Gdynia
Wierzyca Pelplin
17:00 | 12.09.2021

7 Kolejka

Wierzyca Pelplin
--- brak klubu ---
18.09.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk
11:00 | 18.09.2021
Pogoń Lębork
Jantar Ustka
14:00 | 18.09.2021
Grom Nowy Staw
Gryf Wejherowo
14:00 | 18.09.2021
GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia
16:00 | 18.09.2021
Bytovia Bytów
MKS Władysławowo
16:00 | 18.09.2021
Lechia II Gdańsk
Gedania Gdańsk
11:00 | 19.09.2021
Borowiak Czersk
Sparta Sycewice
12:00 | 19.09.2021
Orkan Rumia
Chojniczanka II Chojnice
12:00 | 19.09.2021
GKS Kowale
Anioły Garczegorze
13:00 | 19.09.2021
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
15:00 | 19.09.2021

8 Kolejka

--- brak klubu ---
Anioły Garczegorze
25.09.2021
Gedania Gdańsk
Bytovia Bytów
11:00 | 25.09.2021
Jaguar Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
11:00 | 25.09.2021
Chojniczanka II Chojnice
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 25.09.2021
MKS Władysławowo
GKS Kowale
14:00 | 25.09.2021
Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw
15:00 | 25.09.2021
Wierzyca Pelplin
GOSRiT Luzino
15:00 | 25.09.2021
Gryf Wejherowo
Lechia II Gdańsk
16:00 | 25.09.2021
Jantar Ustka
Orkan Rumia
17:00 | 25.09.2021
Sparta Sycewice
Pogoń Lębork
17:00 | 25.09.2021
Arka II Gdynia
Borowiak Czersk
11:00 | 26.09.2021

9 Kolejka

GOSRiT Luzino
--- brak klubu ---
02.10.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Chojniczanka II Chojnice
11:00 | 02.10.2021
Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk
11:00 | 02.10.2021
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk
13:00 | 02.10.2021
Kaszubia Kościerzyna
Jantar Ustka
15:00 | 02.10.2021
Anioły Garczegorze
MKS Władysławowo
15:00 | 02.10.2021
Pogoń Lębork
Arka II Gdynia
16:00 | 02.10.2021
Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo
19:00 | 02.10.2021
Orkan Rumia
Sparta Sycewice
12:00 | 03.10.2021
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
13:00 | 03.10.2021
Borowiak Czersk
Wierzyca Pelplin
14:00 | 03.10.2021

10 Kolejka

--- brak klubu ---
MKS Władysławowo
09.10.2021
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 09.10.2021
Gryf Słupsk
Bytovia Bytów
11:00 | 09.10.2021
Jaguar Gdańsk
Lechia II Gdańsk
11:00 | 09.10.2021
GOSRiT Luzino
Borowiak Czersk
11:00 | 09.10.2021
Gryf Wejherowo
GKS Kowale
15:00 | 09.10.2021
Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork
15:00 | 09.10.2021
Jantar Ustka
Czarni Pruszcz Gdański
17:00 | 09.10.2021
Sparta Sycewice
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 09.10.2021
Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw
11:00 | 10.10.2021
Arka II Gdynia
Orkan Rumia
11:00 | 10.10.2021

11 Kolejka

Borowiak Czersk
--- brak klubu ---
16.10.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Sparta Sycewice
11:00 | 16.10.2021
Grom Nowy Staw
Jantar Ustka
13:00 | 16.10.2021
MKS Władysławowo
Gedania Gdańsk
13:00 | 16.10.2021
Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino
14:00 | 16.10.2021
Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia
14:00 | 16.10.2021
Bytovia Bytów
Jaguar Gdańsk
18:15 | 16.10.2021
Orkan Rumia
Wierzyca Pelplin
12:00 | 17.10.2021
GKS Kowale
Gryf Słupsk
13:00 | 17.10.2021
Lechia II Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice
15:00 | 17.10.2021
Anioły Garczegorze
Gryf Wejherowo
15:00 | 17.10.2021

12 Kolejka

--- brak klubu ---
Gedania Gdańsk
23.10.2021
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 23.10.2021
Jaguar Gdańsk
GKS Kowale
11:00 | 23.10.2021
Jantar Ustka
Lechia II Gdańsk
11:00 | 23.10.2021
GOSRiT Luzino
Orkan Rumia
11:00 | 23.10.2021
Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 23.10.2021
Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo
14:00 | 23.10.2021
Borowiak Czersk
Pogoń Lębork
14:30 | 23.10.2021
Sparta Sycewice
Grom Nowy Staw
17:00 | 23.10.2021
Chojniczanka II Chojnice
Bytovia Bytów
11:00 | 24.10.2021
Arka II Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
11:00 | 24.10.2021

13 Kolejka

Pogoń Lębork
--- brak klubu ---
27.10.2021
Orkan Rumia
Borowiak Czersk
27.10.2021
Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino
27.10.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Wierzyca Pelplin
27.10.2021
Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia
27.10.2021
Lechia II Gdańsk
Sparta Sycewice
27.10.2021
Bytovia Bytów
Jantar Ustka
27.10.2021
GKS Kowale
Chojniczanka II Chojnice
27.10.2021
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
27.10.2021
MKS Władysławowo
Gryf Słupsk
27.10.2021
Gedania Gdańsk
Gryf Wejherowo
27.10.2021

14 Kolejka

--- brak klubu ---
Gryf Wejherowo
06.11.2021
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
06.11.2021
Jaguar Gdańsk
MKS Władysławowo
06.11.2021
Chojniczanka II Chojnice
Anioły Garczegorze
06.11.2021
Jantar Ustka
GKS Kowale
06.11.2021
Sparta Sycewice
Bytovia Bytów
06.11.2021
Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk
06.11.2021
Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw
06.11.2021
GOSRiT Luzino
Czarni Pruszcz Gdański
06.11.2021
Borowiak Czersk
Kaszubia Kościerzyna
06.11.2021
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
06.11.2021

15 Kolejka

Orkan Rumia
--- brak klubu ---
13.11.2021
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork
13.11.2021
Czarni Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk
13.11.2021
Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino
13.11.2021
Lechia II Gdańsk
Wierzyca Pelplin
13.11.2021
Bytovia Bytów
Arka II Gdynia
13.11.2021
GKS Kowale
Sparta Sycewice
13.11.2021
Anioły Garczegorze
Jantar Ustka
13.11.2021
MKS Władysławowo
Chojniczanka II Chojnice
13.11.2021
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
13.11.2021
Gryf Wejherowo
Gryf Słupsk
13.11.2021

16 Kolejka

--- brak klubu ---
Gryf Słupsk
20.11.2021
Jaguar Gdańsk
Gryf Wejherowo
20.11.2021
Chojniczanka II Chojnice
Gedania Gdańsk
20.11.2021
Jantar Ustka
MKS Władysławowo
20.11.2021
Sparta Sycewice
Anioły Garczegorze
20.11.2021
Arka II Gdynia
GKS Kowale
20.11.2021
Wierzyca Pelplin
Bytovia Bytów
20.11.2021
GOSRiT Luzino
Lechia II Gdańsk
20.11.2021
Borowiak Czersk
Grom Nowy Staw
20.11.2021
Pogoń Lębork
Czarni Pruszcz Gdański
20.11.2021
Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna
20.11.2021

17 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
--- brak klubu ---
05.03.2022
Czarni Pruszcz Gdański
Orkan Rumia
05.03.2022
Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork
05.03.2022
Lechia II Gdańsk
Borowiak Czersk
05.03.2022
Bytovia Bytów
GOSRiT Luzino
05.03.2022
GKS Kowale
Wierzyca Pelplin
05.03.2022
Anioły Garczegorze
Arka II Gdynia
05.03.2022
MKS Władysławowo
Sparta Sycewice
05.03.2022
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
05.03.2022
Gryf Wejherowo
Chojniczanka II Chojnice
05.03.2022
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
05.03.2022

18 Kolejka

--- brak klubu ---
Jaguar Gdańsk
12.03.2022
Chojniczanka II Chojnice
Gryf Słupsk
12.03.2022
Jantar Ustka
Gryf Wejherowo
12.03.2022
Sparta Sycewice
Gedania Gdańsk
12.03.2022
Arka II Gdynia
MKS Władysławowo
12.03.2022
Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze
12.03.2022
GOSRiT Luzino
GKS Kowale
12.03.2022
Borowiak Czersk
Bytovia Bytów
12.03.2022
Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk
12.03.2022
Orkan Rumia
Grom Nowy Staw
12.03.2022
Kaszubia Kościerzyna
Czarni Pruszcz Gdański
12.03.2022

19 Kolejka

Czarni Pruszcz Gdański
--- brak klubu ---
19.03.2022
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
19.03.2022
Lechia II Gdańsk
Orkan Rumia
19.03.2022
Bytovia Bytów
Pogoń Lębork
19.03.2022
GKS Kowale
Borowiak Czersk
19.03.2022
Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino
19.03.2022
MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin
19.03.2022
Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia
19.03.2022
Gryf Wejherowo
Sparta Sycewice
19.03.2022
Gryf Słupsk
Jantar Ustka
19.03.2022
Jaguar Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice
19.03.2022

20 Kolejka

--- brak klubu ---
Chojniczanka II Chojnice
26.03.2022
Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk
26.03.2022
Sparta Sycewice
Gryf Słupsk
26.03.2022
Arka II Gdynia
Gryf Wejherowo
26.03.2022
Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk
26.03.2022
GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo
26.03.2022
Borowiak Czersk
Anioły Garczegorze
26.03.2022
Pogoń Lębork
GKS Kowale
26.03.2022
Orkan Rumia
Bytovia Bytów
26.03.2022
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
26.03.2022
Czarni Pruszcz Gdański
Grom Nowy Staw
26.03.2022

21 Kolejka

Grom Nowy Staw
--- brak klubu ---
02.04.2022
Lechia II Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
02.04.2022
Bytovia Bytów
Kaszubia Kościerzyna
02.04.2022
GKS Kowale
Orkan Rumia
02.04.2022
Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork
02.04.2022
MKS Władysławowo
Borowiak Czersk
02.04.2022
Gedania Gdańsk
GOSRiT Luzino
02.04.2022
Gryf Wejherowo
Wierzyca Pelplin
02.04.2022
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia
02.04.2022
Jaguar Gdańsk
Sparta Sycewice
02.04.2022
Chojniczanka II Chojnice
Jantar Ustka
02.04.2022

22 Kolejka

--- brak klubu ---
Jantar Ustka
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Sparta Sycewice
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia
01.01.2099
Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Gryf Wejherowo
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Borowiak Czersk
01.01.2099
MKS Władysławowo
Pogoń Lębork
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Orkan Rumia
01.01.2099
GKS Kowale
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Bytovia Bytów
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Grom Nowy Staw
01.01.2099

23 Kolejka

Lechia II Gdańsk
--- brak klubu ---
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Bytovia Bytów
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
GKS Kowale
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Orkan Rumia
MKS Władysławowo
01.01.2099
Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Borowiak Czersk
Gryf Wejherowo
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Arka II Gdynia
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
Sparta Sycewice
Jantar Ustka
01.01.2099

24 Kolejka

--- brak klubu ---
Sparta Sycewice
01.01.2099
Jantar Ustka
Arka II Gdynia
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Gryf Słupsk
Borowiak Czersk
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Orkan Rumia
01.01.2099
MKS Władysławowo
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
GKS Kowale
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Bytovia Bytów
Lechia II Gdańsk
01.01.2099

25 Kolejka

Czarni Pruszcz Gdański
MKS Władysławowo
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Orkan Rumia
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
01.01.2099
Borowiak Czersk
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Jantar Ustka
01.01.2099
Arka II Gdynia
Sparta Sycewice
01.01.2099
Bytovia Bytów
--- brak klubu ---
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
GKS Kowale
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
01.01.2099

26 Kolejka

--- brak klubu ---
Arka II Gdynia
01.01.2099
Sparta Sycewice
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Jantar Ustka
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork
01.01.2099
Gryf Słupsk
Orkan Rumia
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
MKS Władysławowo
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
GKS Kowale
Bytovia Bytów
01.01.2099

27 Kolejka

GKS Kowale
--- brak klubu ---
01.01.2099
Bytovia Bytów
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
MKS Władysławowo
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
01.01.2099
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Pogoń Lębork
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
Borowiak Czersk
Jantar Ustka
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Sparta Sycewice
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia
01.01.2099

28 Kolejka

--- brak klubu ---
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Sparta Sycewice
Borowiak Czersk
01.01.2099
Jantar Ustka
Pogoń Lębork
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Orkan Rumia
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Gryf Słupsk
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
MKS Władysławowo
Bytovia Bytów
01.01.2099
Anioły Garczegorze
GKS Kowale
01.01.2099

29 Kolejka

Anioły Garczegorze
--- brak klubu ---
01.01.2099
GKS Kowale
MKS Władysławowo
01.01.2099
Bytovia Bytów
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
Orkan Rumia
Jantar Ustka
01.01.2099
Pogoń Lębork
Sparta Sycewice
01.01.2099
Borowiak Czersk
Arka II Gdynia
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Wierzyca Pelplin
01.01.2099

30 Kolejka

--- brak klubu ---
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk
01.01.2099
Arka II Gdynia
Pogoń Lębork
01.01.2099
Sparta Sycewice
Orkan Rumia
01.01.2099
Jantar Ustka
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów
01.01.2099
Gedania Gdańsk
GKS Kowale
01.01.2099
MKS Władysławowo
Anioły Garczegorze
01.01.2099

31 Kolejka

MKS Władysławowo
--- brak klubu ---
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk
01.01.2099
GKS Kowale
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Bytovia Bytów
Gryf Słupsk
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
Jantar Ustka
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Sparta Sycewice
01.01.2099
Orkan Rumia
Arka II Gdynia
01.01.2099
Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Borowiak Czersk
GOSRiT Luzino
01.01.2099

32 Kolejka

--- brak klubu ---
Borowiak Czersk
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia
01.01.2099
Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Sparta Sycewice
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
Jantar Ustka
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Bytovia Bytów
01.01.2099
Gryf Słupsk
GKS Kowale
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Gedania Gdańsk
MKS Władysławowo
01.01.2099

33 Kolejka

Gedania Gdańsk
--- brak klubu ---
01.01.2099
MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
01.01.2099
GKS Kowale
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Bytovia Bytów
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Sparta Sycewice
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
Arka II Gdynia
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Orkan Rumia
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Pogoń Lębork
Borowiak Czersk
01.01.2099

34 Kolejka

--- brak klubu ---
Pogoń Lębork
01.01.2099
Borowiak Czersk
Orkan Rumia
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Sparta Sycewice
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Jantar Ustka
Bytovia Bytów
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
GKS Kowale
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Gryf Słupsk
MKS Władysławowo
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk
01.01.2099

35 Kolejka

Gryf Wejherowo
--- brak klubu ---
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
01.01.2099
MKS Władysławowo
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
GKS Kowale
Jantar Ustka
01.01.2099
Bytovia Bytów
Sparta Sycewice
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk
01.01.2099
Orkan Rumia
Pogoń Lębork
01.01.2099

36 Kolejka

--- brak klubu ---
Orkan Rumia
01.01.2099
Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Borowiak Czersk
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Arka II Gdynia
Bytovia Bytów
01.01.2099
Sparta Sycewice
GKS Kowale
01.01.2099
Jantar Ustka
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
MKS Władysławowo
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo
01.01.2099

37 Kolejka

Gryf Słupsk
--- brak klubu ---
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
MKS Władysławowo
Jantar Ustka
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Sparta Sycewice
01.01.2099
GKS Kowale
Arka II Gdynia
01.01.2099
Bytovia Bytów
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Lębork
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Orkan Rumia
01.01.2099

38 Kolejka

--- brak klubu ---
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Orkan Rumia
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Borowiak Czersk
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Bytovia Bytów
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
GKS Kowale
01.01.2099
Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Sparta Sycewice
MKS Władysławowo
01.01.2099
Jantar Ustka
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk
01.01.2099

39 Kolejka

Jaguar Gdańsk
--- brak klubu ---
01.01.2099
Gryf Słupsk
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Jantar Ustka
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Sparta Sycewice
01.01.2099
MKS Władysławowo
Arka II Gdynia
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
GKS Kowale
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Bytovia Bytów
Borowiak Czersk
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Orkan Rumia
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099

40 Kolejka

--- brak klubu ---
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Pogoń Lębork
Bytovia Bytów
01.01.2099
Borowiak Czersk
GKS Kowale
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
MKS Władysławowo
01.01.2099
Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Sparta Sycewice
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Jantar Ustka
Gryf Słupsk
01.01.2099
Chojniczanka II Chojnice
Jaguar Gdańsk
01.01.2099

41 Kolejka

Chojniczanka II Chojnice
--- brak klubu ---
01.01.2099
Jaguar Gdańsk
Jantar Ustka
01.01.2099
Gryf Słupsk
Sparta Sycewice
01.01.2099
Gryf Wejherowo
Arka II Gdynia
01.01.2099
Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
MKS Władysławowo
GOSRiT Luzino
01.01.2099
Anioły Garczegorze
Borowiak Czersk
01.01.2099
GKS Kowale
Pogoń Lębork
01.01.2099
Bytovia Bytów
Orkan Rumia
01.01.2099
Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
01.01.2099
Grom Nowy Staw
Czarni Pruszcz Gdański
01.01.2099

42 Kolejka

--- brak klubu ---
Grom Nowy Staw
01.01.2099
Czarni Pruszcz Gdański
Lechia II Gdańsk
01.01.2099
Kaszubia Kościerzyna
Bytovia Bytów
01.01.2099
Orkan Rumia
GKS Kowale
01.01.2099
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
01.01.2099
Borowiak Czersk
MKS Władysławowo
01.01.2099
GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Gryf Wejherowo
01.01.2099
Arka II Gdynia
Gryf Słupsk
01.01.2099
Sparta Sycewice
Jaguar Gdańsk
01.01.2099
Jantar Ustka
Chojniczanka II Chojnice
01.01.2099