Terminarz III liga, gr. I Sezon 2021/2022

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 | 07.08.2021
KS Kutno
Broń Radom
16:00 | 07.08.2021
Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok
16:00 | 07.08.2021
Pilica Białobrzegi
Znicz Biała Piska
17:00 | 07.08.2021
GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 07.08.2021
Wissa Szczuczyn
Błonianka Błonie
17:00 | 07.08.2021
ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa
18:00 | 07.08.2021
Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki
12:00 | 08.08.2021
Unia Skierniewice
Polonia Warszawa
17:00 | 10.08.2021

2 Kolejka

Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom
17:00 | 13.08.2021
Jagiellonia II Białystok
Wissa Szczuczyn
12:00 | 14.08.2021
KS Kutno
Pelikan Łowicz
13:00 | 14.08.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo
16:00 | 14.08.2021
Ursus Warszawa
GKS Wikielec
16:00 | 14.08.2021
Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko
16:00 | 14.08.2021
Błonianka Błonie
Unia Skierniewice
17:00 | 14.08.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź
17:00 | 14.08.2021
Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa
17:00 | 14.08.2021

3 Kolejka

ŁKS II Łódź
KS Kutno
18:00 | 17.08.2021
Znicz Biała Piska
Broń Radom
17:00 | 18.08.2021
Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 | 18.08.2021
Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa
17:00 | 18.08.2021
Mamry Giżycko
Legia II Warszawa
18:00 | 18.08.2021
GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki
18:00 | 18.08.2021
Wissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
18:00 | 18.08.2021
Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok
18:00 | 18.08.2021
Polonia Warszawa
Błonianka Błonie
19:11 | 18.08.2021

4 Kolejka

Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź
11:00 | 21.08.2021
Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa
15:00 | 21.08.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice
16:00 | 21.08.2021
Ursus Warszawa
Wissa Szczuczyn
16:00 | 21.08.2021
KS Kutno
GKS Wikielec
17:00 | 21.08.2021
Pilica Białobrzegi
Mamry Giżycko
17:00 | 21.08.2021
Legia II Warszawa
Broń Radom
11:00 | 22.08.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo
12:00 | 22.08.2021
Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz
17:00 | 22.08.2021

5 Kolejka

ŁKS II Łódź
Znicz Biała Piska
16:00 | 27.08.2021
Broń Radom
Pilica Białobrzegi
19:00 | 27.08.2021
GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki
14:00 | 28.08.2021
Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok
16:00 | 28.08.2021
Legionovia Legionowo
KS Kutno
17:00 | 28.08.2021
Unia Skierniewice
Ursus Warszawa
17:00 | 28.08.2021
Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
19:11 | 28.08.2021
Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa
12:00 | 29.08.2021
Wissa Szczuczyn
Sokół Aleksandrów Łódzki
20:00 | 29.08.2021

6 Kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice
16:00 | 03.09.2021
Wissa Szczuczyn
KS Kutno
12:00 | 04.09.2021
Legionovia Legionowo
Lechia Tomaszów Mazowiecki
15:00 | 04.09.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie
16:00 | 04.09.2021
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa
16:00 | 04.09.2021
Mamry Giżycko
Broń Radom
16:00 | 04.09.2021
Znicz Biała Piska
GKS Wikielec
17:00 | 04.09.2021
Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz
17:00 | 04.09.2021
Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź
12:00 | 05.09.2021

7 Kolejka

Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14:00 | 08.09.2021
Unia Skierniewice
KS Kutno
16:00 | 08.09.2021
GKS Wikielec
Legia II Warszawa
16:30 | 08.09.2021
Pelikan Łowicz
Mamry Giżycko
17:00 | 08.09.2021
ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi
17:00 | 08.09.2021
Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska
17:00 | 08.09.2021
Błonianka Błonie
Ursus Warszawa
17:00 | 08.09.2021
Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
18:00 | 08.09.2021
Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki
19:00 | 08.09.2021

8 Kolejka

Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo
12:00 | 11.09.2021
KS Kutno
Polonia Warszawa
15:00 | 11.09.2021
Mamry Giżycko
ŁKS II Łódź
15:00 | 11.09.2021
Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok
16:00 | 11.09.2021
Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec
16:00 | 11.09.2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice
17:00 | 11.09.2021
Broń Radom
Pelikan Łowicz
17:00 | 11.09.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie
12:00 | 12.09.2021
Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn
17:00 | 12.09.2021

9 Kolejka

GKS Wikielec
Mamry Giżycko
18:00 | 17.09.2021
Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska
15:00 | 18.09.2021
ŁKS II Łódź
Broń Radom
16:00 | 18.09.2021
Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi
16:00 | 18.09.2021
Wissa Szczuczyn
Legia II Warszawa
16:00 | 18.09.2021
Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
19:11 | 18.09.2021
Błonianka Błonie
KS Kutno
11:00 | 19.09.2021
Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki
14:00 | 19.09.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa
16:00 | 19.09.2021

10 Kolejka

Legia II Warszawa
Unia Skierniewice
11:00 | 25.09.2021
KS Kutno
Jagiellonia II Białystok
13:00 | 25.09.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14:00 | 25.09.2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie
16:00 | 25.09.2021
Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa
16:00 | 25.09.2021
Pilica Białobrzegi
Wissa Szczuczyn
16:00 | 25.09.2021
Mamry Giżycko
Legionovia Legionowo
16:00 | 25.09.2021
Broń Radom
GKS Wikielec
17:00 | 25.09.2021
Pelikan Łowicz
ŁKS II Łódź
12:00 | 26.09.2021

11 Kolejka

GKS Wikielec
Pelikan Łowicz
15:00 | 02.10.2021
Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi
15:00 | 02.10.2021
Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska
15:00 | 02.10.2021
Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko
15:30 | 02.10.2021
Legionovia Legionowo
Broń Radom
16:00 | 02.10.2021
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00 | 02.10.2021
Polonia Warszawa
Legia II Warszawa
17:00 | 02.10.2021
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki
15:00 | 03.10.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno
15:00 | 03.10.2021

12 Kolejka

Broń Radom
Wissa Szczuczyn
19:00 | 08.10.2021
Legia II Warszawa
Błonianka Błonie
12:00 | 09.10.2021
Mamry Giżycko
Unia Skierniewice
14:00 | 09.10.2021
KS Kutno
Ursus Warszawa
15:00 | 09.10.2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00 | 09.10.2021
Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok
15:00 | 09.10.2021
Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa
15:00 | 09.10.2021
ŁKS II Łódź
GKS Wikielec
15:30 | 09.10.2021
Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo
12:00 | 10.10.2021

13 Kolejka

Unia Skierniewice
Broń Radom
15:00 | 13.10.2021
Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi
15:00 | 13.10.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska
15:00 | 13.10.2021
Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
15:00 | 13.10.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno
15:00 | 13.10.2021
Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź
15:30 | 13.10.2021
Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa
16:00 | 13.10.2021
Wissa Szczuczyn
Pelikan Łowicz
19:00 | 13.10.2021
Polonia Warszawa
Mamry Giżycko
19:11 | 13.10.2021

14 Kolejka

Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
11:00 | 16.10.2021
Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa
14:00 | 16.10.2021
Mamry Giżycko
Błonianka Błonie
14:00 | 16.10.2021
Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok
15:00 | 16.10.2021
GKS Wikielec
Legionovia Legionowo
15:00 | 16.10.2021
Broń Radom
Polonia Warszawa
17:00 | 16.10.2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
12:00 | 17.10.2021
Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice
12:00 | 17.10.2021
ŁKS II Łódź
Wissa Szczuczyn
15:30 | 17.10.2021

15 Kolejka

Unia Skierniewice
ŁKS II Łódź
12:00 | 23.10.2021
KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki
12:00 | 23.10.2021
Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec
13:00 | 23.10.2021
Błonianka Błonie
Broń Radom
14:00 | 23.10.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
14:00 | 23.10.2021
Ursus Warszawa
Legia II Warszawa
14:00 | 23.10.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska
14:00 | 23.10.2021
Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz
17:00 | 23.10.2021
Jagiellonia II Białystok
Mamry Giżycko
13:00 | 04.12.2021

16 Kolejka

Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
11:00 | 30.10.2021
ŁKS II Łódź
Polonia Warszawa
11:30 | 30.10.2021
Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa
12:00 | 30.10.2021
Znicz Biała Piska
KS Kutno
13:00 | 30.10.2021
Legionovia Legionowo
Wissa Szczuczyn
13:00 | 30.10.2021
Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
14:00 | 30.10.2021
Broń Radom
Jagiellonia II Białystok
14:00 | 30.10.2021
GKS Wikielec
Unia Skierniewice
14:00 | 30.10.2021
Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie
12:00 | 31.10.2021

17 Kolejka

KS Kutno
Legia II Warszawa
12:00 | 06.11.2021
Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo
13:00 | 06.11.2021
Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź
13:00 | 06.11.2021
Ursus Warszawa
Mamry Giżycko
13:00 | 06.11.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi
13:00 | 06.11.2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Znicz Biała Piska
14:00 | 06.11.2021
Polonia Warszawa
GKS Wikielec
16:00 | 06.11.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom
16:00 | 06.11.2021
Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz
13:00 | 07.11.2021

18 Kolejka

Broń Radom
Ursus Warszawa
18:00 | 12.11.2021
Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
11:00 | 13.11.2021
ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok
11:00 | 13.11.2021
Wissa Szczuczyn
Unia Skierniewice
12:00 | 13.11.2021
Pilica Białobrzegi
KS Kutno
13:00 | 13.11.2021
Mamry Giżycko
Sokół Aleksandrów Łódzki
13:00 | 13.11.2021
GKS Wikielec
Błonianka Błonie
13:00 | 13.11.2021
Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa
13:00 | 13.11.2021
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12:00 | 14.11.2021

19 Kolejka

Polonia Warszawa
Wissa Szczuczyn
19:11 | 19.11.2021
KS Kutno
Mamry Giżycko
12:00 | 20.11.2021
Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo
13:00 | 20.11.2021
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
13:00 | 20.11.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom
13:00 | 20.11.2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi
13:00 | 20.11.2021
Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa
13:00 | 20.11.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź
16:00 | 20.11.2021
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
13:00 | 21.11.2021

20 Kolejka

Broń Radom
KS Kutno
18:00 | 26.11.2021
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec
18:00 | 26.11.2021
Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź
13:00 | 27.11.2021
Błonianka Błonie
Wissa Szczuczyn
13:00 | 27.11.2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mamry Giżycko
12:00 | 28.11.2021
Jagiellonia II Białystok
Legionovia Legionowo
13:30 | 28.11.2021
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
13:00 | 05.03.2022
Polonia Warszawa
Unia Skierniewice
14:00 | 05.03.2022
Znicz Biała Piska
Pilica Białobrzegi
17:00 | 05.03.2022

21 Kolejka

GKS Wikielec
Ursus Warszawa
18:00 | 11.03.2022
ŁKS II Łódź
Sokół Aleksandrów Łódzki
11:00 | 12.03.2022
Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi
13:30 | 12.03.2022
Mamry Giżycko
Znicz Biała Piska
14:00 | 12.03.2022
Unia Skierniewice
Błonianka Błonie
15:00 | 12.03.2022
Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00 | 12.03.2022
Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 | 12.03.2022
Wissa Szczuczyn
Jagiellonia II Białystok
11:00 | 13.03.2022
Pelikan Łowicz
KS Kutno
11:00 | 13.03.2022

22 Kolejka

Broń Radom
Znicz Biała Piska
18:00 | 18.03.2022
Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec
13:00 | 19.03.2022
Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo
13:00 | 19.03.2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz
14:00 | 19.03.2022
KS Kutno
ŁKS II Łódź
15:00 | 19.03.2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wissa Szczuczyn
15:00 | 19.03.2022
Legia II Warszawa
Mamry Giżycko
12:00 | 20.03.2022
Błonianka Błonie
Polonia Warszawa
13:00 | 20.03.2022
Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice
15:00 | 20.03.2022

23 Kolejka

GKS Wikielec
KS Kutno
18:00 | 25.03.2022
ŁKS II Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki
11:30 | 26.03.2022
Mamry Giżycko
Pilica Białobrzegi
14:00 | 26.03.2022
Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
15:00 | 26.03.2022
Legionovia Legionowo
Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00 | 26.03.2022
Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok
17:00 | 26.03.2022
Pelikan Łowicz
Znicz Biała Piska
12:00 | 27.03.2022
Wissa Szczuczyn
Ursus Warszawa
15:00 | 27.03.2022
Broń Radom
Legia II Warszawa
18:00 | 13.04.2022

24 Kolejka

Jagiellonia II Białystok
Błonianka Błonie
12:00 | 02.04.2022
Znicz Biała Piska
ŁKS II Łódź
15:00 | 02.04.2022
KS Kutno
Legionovia Legionowo
16:00 | 02.04.2022
Sokół Aleksandrów Łódzki
Wissa Szczuczyn
17:00 | 05.04.2022
Pilica Białobrzegi
Broń Radom
16:30 | 06.04.2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa
17:00 | 13.04.2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec
17:30 | 20.04.2022
Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz
17:00 | 04.05.2022
Ursus Warszawa
Unia Skierniewice
17:00 | 04.05.2022

25 Kolejka

ŁKS II Łódź
Legia II Warszawa
11:30 | 09.04.2022
Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00 | 09.04.2022
KS Kutno
Wissa Szczuczyn
16:00 | 09.04.2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
16:00 | 09.04.2022
Polonia Warszawa
Ursus Warszawa
17:00 | 09.04.2022
Broń Radom
Mamry Giżycko
17:00 | 09.04.2022
GKS Wikielec
Znicz Biała Piska
18:00 | 09.04.2022
Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi
12:30 | 10.04.2022
Błonianka Błonie
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
13:00 | 10.04.2022

26 Kolejka

Lechia Tomaszów Mazowiecki
Wissa Szczuczyn
17:00 | 15.04.2022
Legia II Warszawa
GKS Wikielec
12:00 | 16.04.2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok
12:00 | 16.04.2022
Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź
13:00 | 16.04.2022
Mamry Giżycko
Pelikan Łowicz
14:00 | 16.04.2022
Ursus Warszawa
Błonianka Błonie
14:00 | 16.04.2022
Znicz Biała Piska
Legionovia Legionowo
15:00 | 16.04.2022
Sokół Aleksandrów Łódzki
Polonia Warszawa
15:00 | 16.04.2022
KS Kutno
Unia Skierniewice
17:30 | 19.05.2022

27 Kolejka

Pelikan Łowicz
Broń Radom
17:00 | 22.04.2022
ŁKS II Łódź
Mamry Giżycko
11:00 | 23.04.2022
GKS Wikielec
Pilica Białobrzegi
12:00 | 23.04.2022
Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa
15:00 | 23.04.2022
Błonianka Błonie
Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00 | 23.04.2022
Polonia Warszawa
KS Kutno
16:00 | 23.04.2022
Unia Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki
16:00 | 23.04.2022
Wissa Szczuczyn
Znicz Biała Piska
17:00 | 23.04.2022
Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa
17:00 | 23.04.2022

28 Kolejka

Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice
16:00 | 27.04.2022
Ursus Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 27.04.2022
Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo
17:00 | 27.04.2022
Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn
17:00 | 27.04.2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa
17:00 | 27.04.2022
KS Kutno
Błonianka Błonie
17:00 | 27.04.2022
Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok
17:00 | 27.04.2022
Broń Radom
ŁKS II Łódź
18:00 | 27.04.2022
Mamry Giżycko
GKS Wikielec
17:00 | 18.05.2022

29 Kolejka

GKS Wikielec
Broń Radom
12:00 | 30.04.2022
ŁKS II Łódź
Pelikan Łowicz
12:00 | 30.04.2022
Unia Skierniewice
Legia II Warszawa
13:00 | 30.04.2022
Wissa Szczuczyn
Pilica Białobrzegi
13:00 | 30.04.2022
Błonianka Błonie
Lechia Tomaszów Mazowiecki
14:00 | 30.04.2022
Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska
17:00 | 30.04.2022
Legionovia Legionowo
Mamry Giżycko
17:00 | 30.04.2022
Jagiellonia II Białystok
KS Kutno
15:00 | 01.05.2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki
16:00 | 01.05.2022

30 Kolejka

Legia II Warszawa
Polonia Warszawa
12:00 | 07.05.2022
Mamry Giżycko
Wissa Szczuczyn
14:00 | 07.05.2022
Znicz Biała Piska
Błonianka Błonie
14:00 | 07.05.2022
Broń Radom
Legionovia Legionowo
17:00 | 07.05.2022
Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice
17:00 | 07.05.2022
KS Kutno
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
17:00 | 07.05.2022
Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa
17:00 | 07.05.2022
Pelikan Łowicz
GKS Wikielec
12:00 | 08.05.2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok
12:00 | 08.05.2022

31 Kolejka

Ursus Warszawa
KS Kutno
17:00 | 11.05.2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 | 11.05.2022
Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska
17:00 | 11.05.2022
Unia Skierniewice
Mamry Giżycko
17:00 | 11.05.2022
GKS Wikielec
ŁKS II Łódź
17:00 | 11.05.2022
Wissa Szczuczyn
Broń Radom
17:30 | 11.05.2022
Błonianka Błonie
Legia II Warszawa
18:00 | 11.05.2022
Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz
18:00 | 11.05.2022
Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi
18:30 | 11.05.2022

32 Kolejka

Broń Radom
Unia Skierniewice
11:00 | 14.05.2022
ŁKS II Łódź
Legionovia Legionowo
12:00 | 14.05.2022
Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok
12:00 | 14.05.2022
KS Kutno
Sokół Aleksandrów Łódzki
12:00 | 14.05.2022
Mamry Giżycko
Polonia Warszawa
14:00 | 14.05.2022
Znicz Biała Piska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
16:00 | 14.05.2022
Pelikan Łowicz
Wissa Szczuczyn
12:00 | 15.05.2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Ursus Warszawa
16:00 | 15.05.2022
Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie
17:00 | 15.05.2022

33 Kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki
Lechia Tomaszów Mazowiecki
17:00 | 21.05.2022
Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska
17:00 | 21.05.2022
Wissa Szczuczyn
ŁKS II Łódź
17:00 | 21.05.2022
Błonianka Błonie
Mamry Giżycko
18:00 | 21.05.2022
Legionovia Legionowo
GKS Wikielec
18:00 | 21.05.2022
Polonia Warszawa
Broń Radom
19:30 | 21.05.2022
Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi
12:00 | 22.05.2022
Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz
15:00 | 22.05.2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa
17:00 | 22.05.2022

34 Kolejka

GKS Wikielec
Wissa Szczuczyn
01.01.2099
ŁKS II Łódź
Unia Skierniewice
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Polonia Warszawa
01.01.2099
Broń Radom
Błonianka Błonie
01.01.2099
Mamry Giżycko
Jagiellonia II Białystok
01.01.2099
Pilica Białobrzegi
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Legia II Warszawa
Ursus Warszawa
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Kutno
01.01.2099

35 Kolejka

KS Kutno
Znicz Biała Piska
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Legia II Warszawa
01.01.2099
Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko
01.01.2099
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
01.01.2099
Błonianka Błonie
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Polonia Warszawa
ŁKS II Łódź
01.01.2099
Unia Skierniewice
GKS Wikielec
01.01.2099
Wissa Szczuczyn
Legionovia Legionowo
01.01.2099

36 Kolejka

Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice
01.01.2099
GKS Wikielec
Polonia Warszawa
01.01.2099
ŁKS II Łódź
Błonianka Błonie
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok
01.01.2099
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Mamry Giżycko
Ursus Warszawa
01.01.2099
Pilica Białobrzegi
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Legia II Warszawa
KS Kutno
01.01.2099
Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099

37 Kolejka

Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa
01.01.2099
KS Kutno
Pilica Białobrzegi
01.01.2099
Sokół Aleksandrów Łódzki
Mamry Giżycko
01.01.2099
Ursus Warszawa
Broń Radom
01.01.2099
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
01.01.2099
Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź
01.01.2099
Błonianka Błonie
GKS Wikielec
01.01.2099
Polonia Warszawa
Legionovia Legionowo
01.01.2099
Unia Skierniewice
Wissa Szczuczyn
01.01.2099

38 Kolejka

Wissa Szczuczyn
Polonia Warszawa
01.01.2099
Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie
01.01.2099
GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok
01.01.2099
ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
01.01.2099
Pelikan Łowicz
Ursus Warszawa
01.01.2099
Broń Radom
Sokół Aleksandrów Łódzki
01.01.2099
Mamry Giżycko
KS Kutno
01.01.2099
Pilica Białobrzegi
Lechia Tomaszów Mazowiecki
01.01.2099
Legia II Warszawa
Znicz Biała Piska
01.01.2099