Po meczu w Sosnowcu pisaliśmy o braku herbu Arki na koszulkach kilku zawodników. W przypadku niektórych herb widniał na koszulkach w pierwszej połowie, a zniknął w drugiej. W przypadku innych było na odwrót. Właściciel Arki, Dominik Midak, na Twitterze zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji i ukaranie osoby/osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Klub nie odniósł się do sprawy w osobnym tekście, ale na stronie oficjalnej, w newsie na temat przygotowań do meczu z Piastem, można przeczytać:

Podczas meczu z Zagłębiem w Sosnowcu mogliśmy zaobserwować na murawie kilku zawodników bez herbu klubowego. Przyczyną okazał się błąd w procesie technologicznym wykonania nadruków oraz herbów na nowych koszulkach. Błąd, który objawił się przed i w trakcie meczu. Nasz wieloletni partner techniczny podjął odpowiednie działania, aby tego typu zdarzenie nie miało miejsca w przyszłości.

W związku z incydentem, partner techniczny przekaże klubowi m.in. 50 koszulek meczowych. Podczas każdego meczu w Gdyni, w jego przerwie, rozlosowane zostanie 5 koszulek wśród osób posiadających karnety na ten sezon. Zaczynamy już na meczu z Piastem.

Niestety ani słowem nie wspomniano o obiecywanych przez właściciela konsekwencjach w stosunku do osoby/osób odpowiedzialnych za to, że piłkarze pojawili się na boisku bez herbu Arki.