W dzisiejszym meczu w Sosnowcu w oczy mógł się rzucić pewien szczegół dotyczący ubioru naszych piłkarzy. Mianowicie na koszulkach niektórych zawodników brakowało herbu Arki. Na ten fakt zwrócił uwagę Adam Kamiński na Twitterze, wklejając screen z Pavelsem Steinborsem.

Okazuje się, że bramkarz Arki nie był jedynym w tym meczu pozbawionym najważniejszego elementu stroju. Herbu brakowało także Michałowi Nalepie, u Luki Maricia nagle zniknął w drugiej połowie. Z kolei w przypadku Maksymiliana Banaszewskiego było odwrotnie - w pierwszej połowie herbu na koszulce nie było, w drugiej nagle się pojawił.


Brak herbu Arki na koszulkach Pavelsa Steinborsa, Michała Nalepy i Luki Maricia (czerwone kółko)

To kolejna organizacyjna wtopa Arki. Blisko było już w zeszłą niedzielę, bo stroje na mecz z Koroną nie były w pełni gotowe jeszcze około południa w dniu meczowym. Z kolei na początku sezonu dużym echem odbiła się sytuacja w której Arkowcy na mecz z Cracovią udali się autokarem zamiast samolotem, bo bilety zostały kupione ze złą datą.

Miarka chyba się przebrała. Liczymy, że w końcu zostaną wyciągnięte prawdziwe konswekwencje, zamiast zwyczajowego zamiatania spraw pod dywan.