Aktualizacja 20.04:

Zapisy zostają przedłużone do wtorku, do godziny 14:00.

Prosimy mieć na uwadze, że po tej godzinie nie będzie już żadnej możliwości zapisania się na finał Pucharu Polski!. 

Opcja (bilet na sam bilet na mecz + gadżety) za 80 zł możliwa od soboty (sprawdź harmonogram zapisów)

 


 

Rozumiemy niecierpliwość dotyczącą kupna biletów na finał Pucharu Polski. Jednak zrozumcie wszyscy chętni wybrania się na kolejne fajny, majówkowy mecz, że przejazd własnym transportem nie koniecznie musi być tak samo udany jak w poprzednim roku!

Ktoś pisał, że PKP pewnie chce zapotrzebowanie na pociągi trochę później. Niestety PKP zapotrzebowanie na pociągi trzeba było złożyć wczoraj i nie ma od tego jakichkolwiek odstępstw.
Zachęcamy wszystkich do wyjazdu w zorganizowanej grupie. Pociągi są z przedziałami, dla każdego będzie miejsce, także nic tylko wsiadać w Gdyni, wysiąść w  Warszawie i ma się święty spokój. Nie będzie aż tylu pociągów co w zeszłym roku, więc będzie też o wiele mniejszy rozrzut czasowy między odjazdami.

PZPN oczekuje od nas na listy już w ten poniedziałek. Trwają negocjacje, aby wydłużyli możliwość zapisów i wszystko wskazuje na to, że pójdą po rozum do głowy, także może zdobędziemy kilka dodatkowych dni na zapisy.
JEDNAK JEŻELI BĘDZIE TRZEBA LISTĘ WYSŁAĆ DO TEGO PONIEDZIAŁKU, TO NA PEWNO SPRZEDAŻ NA SAME BILETY RUSZY W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ LUB W NIEDZIELĘ, w zależności jakie będzie zapełnianie pociągów.
Zaufajcie nam i czekajcie na kolejne komunikaty na stronie, biletów starczy dla wszystkich.

Kolejna sprawa, jeżeli ktoś wraca specjalnie na ten mecz i chce sam bilet niech w dniu sprzedaży biletów z gadżetem wyśle do któregoś z punktów sprzedaży swojego znajomego, żeby kupił. NIE MA MOŻLIWOŚCI płacenia przelewami z odbiorem w Warszawie.
 
Cena wyjazdu to 150 zł (bilet na pociąg + gadżety + bilet na mecz)

Zapisywać się można w czwartek, w piątek i w sobotę w następujących punktach:

 

UltrasWear , ul. Gniewska 13 pon- pt godz. 8:30-16, sob: 10-13

UltrasWear Centrum - ul. Wójta Radtkego 38 box 302 (przy kwiatach) pon-pt 9-16:30, sob 9-13

Nadmorski Styl  - ul.Horyda 30, pon- pt 12-18 , sob: 10-14

Arkowiec Wejherowo - ul. Pucka 25 pon- pt godz. 10-17

- Fanatic Sports Pub w Pucku  - ul. Wałowa 7

- FansHome na Stadionie Miejskim (w piątek zapisy na wyjazd z transportem pociągiem aż do godz. 21.00!!)

 

Równolegle cały czas trwają zapisy również na dzielnicach i w fanklubach. W wybranych punktach zapisy będą prowadzone również w niedzielę.

Na razie zapisy jedynie na opcje z transportem pociągiem za 150 zł. Po zapełnieniu wszystkich pociągów będzie informacja odnośnie możliwości kupna samych biletów na sektor Arki wraz z gadżetami.