Oceny za mecz z Koroną Kielce:

Konrad Jałocha 6,94 – Bardzo dobra interwencja przy strzale Możdżenia z rzutu wolnego. W drugiej połowie zdarzyło mu się interweniować niepewnie, ale skutecznie. Miał też wsparcie w środkowych obrońcach.  Ocena redakcji: 6

Tadeusz Socha 6,26 – Poprawny występ prawego obrońcy. Braki w szybkości stara się nadrabiać wślizgami. Wziął udział w akcji na 4:1, gdyby nie Hofbauer może zdobyłby swoją bramkę. Ocena redakcji: 5

Przemysław Stolc 7,56  - Kolejny dobry występ. Duży spokój, pewność w interwencjach, współpraca z Marcjanikiem. Żelazny rezerwowy może wkrótce stać się etatowym członkiem pierwszego składu. Ocena redakcji: 7

Michał Marcjanik 7,08 – Dobrze współpracowało mu się ze Stolcem. Kilka razy "widoczny" w defensywie, zwłaszcza w drugiej połowie. Ocena redakcji: 6

Adam Marciniak 6,36 – Aktywny z przodu, często podłącza się do akcji ofensywnych. W obronie brak pewności, ale mecz z Koroną generalnie na plus. Ocena redakcji: 5

Yannick Sambea 6,14 – Przy partnerującym mu w środku Hofbauerze ma więcej zadań defensywnych, nie jest tak widoczny, ale robi swoje dla drużyny. Czekamy jeszcze na większy błysk Yannicka.  Ocena redakcji: 5

Dominik Hofbauer 7,59 – "Asysta" przy golu Micanskiego, ale w tej sytuacji miał sporego pecha. Zdobył swoją pierwszą bramkę dla Arki w ekstraklasie. Mocny punkt zespołu. Ocena redakcji: 6,5

Marcus da Silva 6,37 – Po meczu z Koroną widać ile u Marcusa zależy od głowy. Bardzo apatyczny na początku spotkania, czego kulminacją był niewykorzystany rzut karny. Zaraz po tej sytuacji się przebudził i zanotował kluczowe podanie przy bramce Formelli. W drugiej połowie wywalczył rzut karny i dobrze pracował w obronie. Ocena redakcji: 6

Mateusz Szwoch 8,12  – W końcu. Strzelił gola (pierwszego w ekstraklasie), podawał do Marcusa, którego w polu karnym faulował Borjan, w końcu jego uderzenie Hofbauer dobił na 4:1. W pierwszej połowie wywalczył w rzut karny, a sytuacja do niego prowadząca obrazuje jego postawę w meczu z Koroną. Walczący do końca, nie odpuszczający, biegający za rywalami. Oby tak dalej. Ocena redakcji: 7,5

Dariusz Formella 7,96 – Po dwóch wejściach z ławki, tym razem zagrał od początku. Początek meczu podobny do występów z Legią i Zagłębiem - mocno indywidualnie, często niedokładnie. Potem było już dużo lepiej. Najpierw z zimną krwią wykorzystał podanie Trytki i pokonał Borjana, do tego dołożył w drugiej połowie asystę.  Ocena redakcji: 7,5

Przemysław Trytko 6,5 – Ciężko pracował przez całe spotkanie. W pierwszej połowie nie miał łatwego zadania w pojedynkach fizycznych. Bliski zdobycia bramki po podaniu Formelli. W 36. minucie zamienili się rolami i Przemek zanotował piękną asystę. Ocena redakcji: 6,5

Antoni Łukasiewicz 5,8 - Tym razem wprowadzony z ławki do uspokojenia sytuacji w środku pola. Ocena redakcji: 5

Rafał Siemaszko 7,95 - Godna podziwu efektywność wracającego po urazie Rafała. Po trzech minutach na murawie zdobył bramkę numer 5. w tym sezonie. Do siatki rywali trafia średnio co 107 minut. Ocena redakcji: 7