Ekstraklasa 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Jagiellonia Białystok 34 65 (77-44)
2. Śląsk Wrocław 34 65 (50-30)
3. Legia Warszawa 34 59 (50-38)
4. Pogoń Szczecin 34 55 (59-38)
5. Górnik Zabrze 34 53 (45-41)
6. Lech Poznań 34 53 (47-41)
7. Raków Częstochowa 34 52 (54-39)
8. Zagłębie Lubin 34 47 (43-50)
9. Widzew Łódź 34 46 (45-46)
10. Piast Gliwice 34 43 (37-34)
11. Stal Mielec 34 43 (42-48)
12. Puszcza Niepołomice 34 40 (39-49)
13. Cracovia 34 39 (45-46)
14. Radomiak Radom 34 38 (41-58)
15. Warta Poznań 34 37 (33-43)
16. Korona Kielce 34 37 (39-44)
17. Ruch Chorzów 34 32 (40-55)
18. Łódzki KS 34 23 (33-75)

Statystyki

19 Erik Exposito (Śląsk Wrocław)
16 Ilja Szkurin (Stal Mielec)
13 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
13 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
12 Efthymios Kolouris (Pogoń Szczecin)
12 Dawid Kurminowski (Zagłębie Lubin)
12 Afimico Pululu (Jagiellonia Białystok)
11 Mikael Ishak (Lech Poznań)
12 Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok)
11 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
10 Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin)
9 Maciej Domański (Stal Mielec)
9 Jorge Felix (Piast Gliwice)
9 Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław)
7 Benjamin Källman (Cracovia)
7 Rafał Wolski (Radomiak Radom)
13 Josue Pesqueira (Legia Warszawa)
11 Artur Crăciun (Puszcza Niepołomice)
11 Patryk Dziczek (Piast Gliwice)
11 Yoav Hofmayster (Korona Kielce)
11 Peter Pokorny (Śląsk Wrocław)
11 Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)
11 Raphael Rossi (Radomiak Radom)
10 Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice)

I liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Lechia Gdańsk 34 68 (60-34)
2. GKS Katowice 34 64 (68-34)
3. Arka Gdynia 34 62 (52-34)
4. Motor Lublin 34 56 (49-42)
5. Górnik Łęczna 34 55 (35-29)
6. Odra Opole 33 52 (42-32)
7. Wisła Płock 34 51 (46-46)
8. Miedź Legnica 34 51 (52-36)
9. GKS Tychy 34 51 (43-47)
10. Wisła Kraków 34 50 (62-50)
11. Stal Rzeszów 34 48 (53-60)
12. Chrobry Głogów 34 42 (35-49)
13. Znicz Pruszków 34 42 (34-44)
14. KS Nieciecza 34 40 (55-52)
15. Polonia Warszawa 34 35 (41-50)
16. Resovia Rzeszów 34 34 (39-60)
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 23 (26-59)
18. Zagłębie Sosnowiec 33 15 (21-55)

Statystyki

22 Ángel Rodado (Wisła Kraków)
15 Karol Czubak (Arka Gdynia)
15 Łukasz Sekulski (Wisła Płock)
13 Sebastian Bergier (GKS Katowice)
13 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
12 Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice)
11 Piotr Ceglarz (Motor Lublin)
11 Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów)
10 Camilo Mena (Lechia Gdańsk)
9 Antoni Kozubal (GKS Katowice)
8 Andreja Prokić (Stal Rzeszów)
7 Michał Bajdur (Polonia Warszawa)
7 Adrian Błąd (GKS Katowice)
7 Sebastien Thill (Stal Rzeszów)
7 Marcin Wasielewski (GKS Katowice)
7 Bartosz Wolski (Motor Lublin)
16 Jakub Budnicki (GKS Tychy)
14 Nemanja Nedić (GKS Tychy)
14 Adrian Purzycki (Odra Opole)
13 Daniel Mikołajewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
13 Jurij Tkaczuk (Znicz Pruszków)
12 Rafał Mikulec (Resovia Rzeszów)
12 Iwan Żelizko (Lechia Gdańsk)
11 Dawid Czapliński (Odra Opole)

II liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Pogoń Siedlce 34 58 (57-45)
2. Kotwica Kołobrzeg 34 56 (61-45)
3. KKS Kalisz 34 55 (48-32)
4. Stal Stalowa Wola 34 54 (44-38)
5. Chojniczanka Chojnice 34 54 (49-44)
6. Polonia Bytom 34 53 (56-48)
7. Radunia Stężyca 34 50 (48-45)
8. Hutnik Kraków 34 49 (47-43)
9. Zagłębie II Lubin 34 46 (48-47)
10. ŁKS II Łódź 34 45 (46-48)
11. GKS Jastrzębie 34 43 (43-48)
12. Wisła Puławy 34 41 (48-50)
13. Olimpia Elbląg 34 40 (35-46)
14. Olimpia Grudziądz 34 40 (35-42)
15. Skra Częstochowa 34 40 (40-43)
16. Lech II Poznań 34 39 (34-50)
17. Sandecja Nowy Sącz 34 35 (35-48)
18. Stomil Olsztyn 34 34 (30-42)

Statystyki

23 Jonathan Junior (Kotwica Kołobrzeg)
21 Hubert Sobol (KKS Kalisz)
17 Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce)
16 Mateusz Kuzimski (Radunia Stężyca)
12 Michał Bednarski (GKS Jastrzębie)
11 Deniss Rakels (Hutnik Kraków)
10 Dawid Wolny (Polonia Bytom)
9 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
8 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
8 Łukasz Kosakiewicz (Kotwica Kołobrzeg)
8 Damian Szuprytowski (Pogoń Siedlce)
7 Bartosz Boruń (GKS Jastrzębie)
7 Paweł Kruszelnicki (Zagłębie II Lubin)
6 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
6 Nestor Gordillo (KKS Kalisz)
6 Olaf Nowak (Kotwica Kołobrzeg)
18 Przemysław Skałecki (Wisła Puławy)
14 Igor Kośmicki (Stomil Olsztyn)
13 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
13 Łukasz Wiech (Wisła Puławy)
12 Miłosz Drąg (Hutnik Kraków)
12 João Luís Guilherme (GKS Jastrzębie)
12 Bartłomiej Kasprzak (Radunia Stężyca)
12 Bartosz Kieliba (KKS Kalisz)

III liga, gr. I 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 67 (96-30)
2. Legia II Warszawa 31 61 (63-36)
3. Unia Skierniewice 31 59 (71-42)
4. GKS Bełchatów 31 52 (52-40)
5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 50 (62-42)
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 50 (59-45)
7. Pelikan Łowicz 32 49 (49-37)
8. Broń Radom 31 44 (35-38)
9. ŁKS Łomża 31 42 (44-46)
10. GKS Wikielec 32 40 (29-44)
11. Warta Sieradz 31 38 (38-46)
12. Victoria Sulejówek 31 38 (38-43)
13. Jagiellonia II Białystok 31 36 (43-52)
14. Olimpia Zambrów 31 36 (45-44)
15. Mławianka Mława 31 36 (38-48)
16. Concordia Elbląg 31 30 (37-87)
17. Legionovia Legionowo 31 25 (38-67)
18. Pilica Białobrzegi 31 19 (28-78)

Statystyki

23 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
22 Bartosz Snopczyński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
21 Szymon Sołtysiński (Pelikan Łowicz)
20 Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
17 Ołeksij Zinkiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
14 Arkadiusz Ciach (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
12 Adam Ryczkowski (Legia II Warszawa)
9 Odilon Ngonda (Mławianka Mława)
18 Jakub Apolinarski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
11 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
9 Siergiej Napołow (GKS Bełchatów)
9 Nikodem Niski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
9 Ołeksij Zinkiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
8 Patryk Kamiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
7 Julian Świątek (Victoria Sulejówek)
6 Damian Jaroń (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
12 Krystian Adamiak (Warta Sieradz)
12 Dorian Buczek (Broń Radom)
11 Piotr Kacperek (GKS Wikielec)
11 Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria Sulejówek)
11 Patryk Walasek (Pilica Białobrzegi)
11 Grzegorz Wojdyga (Legionovia Legionowo)
10 Ivan Hurenko (Mławianka Mława)
10 Kacper Kacprzycki (Pilica Białobrzegi)

III liga, gr. II 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Świt Skolwin 31 76 (62-14)
2. Elana Toruń 31 62 (48-20)
3. Unia Swarzędz 31 57 (58-41)
4. Błękitni Stargard 31 55 (74-51)
5. Zawisza Bydgoszcz 31 52 (65-35)
6. Pogoń II Szczecin 31 48 (61-54)
7. Noteć Czarnków 32 47 (68-56)
8. Pogoń Nowe Skalmierzyce 32 46 (51-48)
9. Vineta Wolin 31 45 (38-52)
10. Polonia Środa Wielkopolska 31 44 (47-54)
11. Gedania Gdańsk 31 44 (50-52)
12. Cartusia Kartuzy 31 43 (58-46)
13. Sokół Kleczew 31 42 (51-56)
14. Flota Świnoujście 31 39 (40-57)
15. Stolem Gniewino 32 33 (34-54)
16. GOSRiT Luzino 32 28 (43-67)
17. Unia Solec Kujawski 31 21 (37-75)
18. KP Starogard Gdański 31 13 (38-91)

Statystyki

31 Wiktor Kacprzak (Noteć Czarnków)
23 Michał Marczak (Błękitni Stargard)
20 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
18 Daniel Kaczmarek (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
15 Grzegorz Aftyka (Błękitni Stargard)
15 Patryk Palat (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
13 Damian Niedojad (Błękitni Stargard)
13 Filip Sosnowski (Gedania Gdańsk)
12 Szymon Piekarski (Noteć Czarnków)
10 Jakub Giełda (Polonia Środa Wielkopolska)
8 Adam Ładziak (Świt Skolwin)
6 Krystian Sanocki (Zawisza Bydgoszcz)
6 Łukasz Spławski (Unia Swarzędz)
6 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
6 Michał Zimmer (Sokół Kleczew)
5 Mateusz Bąk (Pogoń II Szczecin)
12 Fabian Lengiewicz (Stolem Gniewino)
11 Kevin Chinedu (Polonia Środa Wielkopolska)
11 Daniel Górski (KP Starogard Gdański)
11 Julian Kamiński (Błękitni Stargard)
11 Łukasz Kwaśnik (GOSRiT Luzino)
11 Kacper Pinkowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
11 Kamil Piskorski (Elana Toruń)
10 Mateusz Kaczorek (Pogoń II Szczecin)

III liga, gr. III 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Rekord Bielsko-Biała 32 69 (78-35)
2. Śląsk II Wrocław 32 67 (68-30)
3. MKS Kluczbork 32 59 (53-35)
4. Górnik Polkowice 32 53 (53-46)
5. Pniówek Pawłowice Śląskie 32 49 (52-48)
6. Górnik II Zabrze 32 46 (52-51)
7. Stilon Gorzów Wielkopolski 32 45 (50-43)
8. LKS Goczałkowice-Zdrój 32 43 (45-36)
9. Ślęza Wrocław 32 42 (59-57)
10. Karkonosze Jelenia Góra 32 41 (38-46)
11. Lechia Zielona Góra 32 40 (44-53)
12. Carina Gubin 32 38 (43-52)
13. Unia Turza Śląska 32 38 (48-55)
14. Warta Gorzów 32 36 (37-56)
15. Odra Bytom Odrzański 32 35 (35-41)
16. Gwarek Tarnowskie Góry 32 33 (42-51)
17. Raków II Częstochowa 32 29 (42-65)
18. LZS Starowice Dolne 32 23 (35-74)

Statystyki

26 Daniel Świderski (Rekord Bielsko-Biała)
18 Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice Śląskie)
15 Jakub Lutostański (Śląsk II Wrocław)
13 Denis Matuszewski (Carina Gubin)
12 Mateusz Kaczor (Stilon Gorzów Wielkopolski)
12 Michał Nagrodzki (LKS Goczałkowice-Zdrój)
11 Krzysztof Kiklaisz (LKS Goczałkowice-Zdrój)
11 Robert Pisarczuk (Ślęza Wrocław)
17 Tomasz Nowak (Rekord Bielsko-Biała)
10 Krzysztof Napora (MKS Kluczbork)
8 Jakub Lizakowski (Śląsk II Wrocław)
8 Adrian Łuszkiewicz (Stilon Gorzów Wielkopolski)
8 Mikołaj Wawrzyniak (Ślęza Wrocław)
7 Michał Gałecki (Unia Turza Śląska)
7 Miłosz Kurowski (Śląsk II Wrocław)
7 Filip Waluś (Rekord Bielsko-Biała)
13 Adrian Bielawski (Warta Gorzów)
12 Kacper Chmielewski (Karkonosze Jelenia Góra)
12 Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice)
12 Piotr Majerczyk (Warta Gorzów)
11 Adrian Marchel (Warta Gorzów)
11 Paweł Niemienionek (Karkonosze Jelenia Góra)
11 Sebastian Żukowski (Odra Bytom Odrzański)
11 Bartosz Zychowicz (LZS Starowice Dolne)

III liga, gr. IV 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Wieczysta Kraków 32 75 (95-32)
2. Siarka Tarnobrzeg 32 68 (68-28)
3. Star Starachowice 32 60 (49-26)
4. Avia Świdnik 32 57 (58-37)
5. Chełmianka Chełm 32 50 (58-53)
6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32 48 (46-40)
7. Wiślanie Jaśkowice 32 48 (51-39)
8. Podlasie Biała Podlaska 32 48 (43-34)
9. Czarni Połaniec 32 45 (56-51)
10. Garbarnia Kraków 32 42 (44-54)
11. Wisłoka Dębica 32 42 (40-52)
12. Świdniczanka Świdnik 32 40 (36-43)
13. Podhale Nowy Targ 32 38 (38-39)
14. KS Wiązownica 32 37 (50-70)
15. Unia Tarnów 32 36 (49-59)
16. Orlęta Radzyń Podlaski 32 23 (28-56)
17. Sokół Sieniawa 32 23 (35-88)
18. Karpaty Krosno 32 22 (22-65)

Statystyki

19 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
18 Kamil Orlik (Siarka Tarnobrzeg)
14 Manuel Torres (Wieczysta Kraków)
13 Michał Fidziukiewicz (Wieczysta Kraków)
13 Maciej Jankowski (Wieczysta Kraków)
13 Sebastian Kwaczreliszwili (Sokół Sieniawa)
12 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
12 Krystian Mroczek (Chełmianka Chełm)
13 Rafał Pietrzak (Wieczysta Kraków)
10 Karol Danielak (Wieczysta Kraków)
10 Paweł Łysiak (Wieczysta Kraków)
8 Kamil Orlik (Siarka Tarnobrzeg)
7 Dawid Lisowski (Siarka Tarnobrzeg)
7 Patryk Serafin (KS Wiązownica)
6 Maciej Jankowski (Wieczysta Kraków)
6 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
13 Patryk Kapuściński (Podlasie Biała Podlaska)
12 Dominik Cabała (Wisłoka Dębica)
12 Michał Czekaj (Garbarnia Kraków)
12 Michał Koźlik (Świdniczanka Świdnik)
12 Paweł Ofiara (Chełmianka Chełm)
11 Damian Bawor (Czarni Połaniec)
11 Michał Nawrot (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
11 Cassio Santiago de Almeida (Orlęta Radzyń Podlaski)

IV liga pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Gryf Słupsk 30 72 (80-35)
2. Jaguar Gdańsk 30 70 (86-39)
3. Bałtyk Gdynia 30 64 (78-39)
4. Grom Nowy Staw 30 60 (69-36)
5. Pomezania Malbork 30 52 (72-41)
6. Chojniczanka II Chojnice 30 48 (68-57)
7. Gryf Wejherowo 30 45 (62-54)
8. Anioły Garczegorze 30 42 (56-50)
9. Supra Kwidzyn 30 41 (36-51)
10. Radunia II Stężyca 30 40 (56-61)
11. Pogoń Lębork 30 39 (54-51)
12. Powiśle Dzierzgoń 30 36 (40-46)
13. Sparta Sycewice 30 32 (51-66)
14. MKS Władysławowo 30 30 (44-68)
15. Arka II Gdynia 30 28 (51-57)
16. Gedania II Gdańsk 30 22 (45-83)
17. Start Miastko 30 18 (36-89)
18. AS Kolbudy 30 16 (25-86)

Statystyki

30 Mateusz Borowski (Grom Nowy Staw)
19 Wadym Kukuruza (Arka II Gdynia)
18 Dominik Klecha (MKS Władysławowo)
17 Igor Jankowski (Bałtyk Gdynia )
16 Krzysztof Idzi (Gryf Wejherowo)
15 Paweł Czychowski (Jaguar Gdańsk)
15 Tomasz Grabowski (Pomezania Malbork)
14 Michał Choszcz (Anioły Garczegorze)
13 Cezary Gołubiński (MKS Władysławowo)
12 Maciej Gregorek (Anioły Garczegorze)
12 Marek Kwaśnik (MKS Władysławowo)
11 Igor Bogdański (Gedania II Gdańsk)
11 Jakub Jędrzejewski (Supra Kwidzyn)
11 Dawid Więckowski (Gryf Słupsk)
10 Daniel Piechowski (Gryf Słupsk)
10 Piotr Trzeciński (Start Miastko)

IV liga kujawsko-pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Chemik Bydgoszcz 0 0 (0-0)
2. Chełminianka Chełmno 0 0 (0-0)
3. Cuiavia Inowrocław 0 0 (0-0)
4. Kujawianka Izbica Kujawska 0 0 (0-0)
5. Lech Rypin 0 0 (0-0)
6. Lider Włocławek 0 0 (0-0)
7. Noteć Łabiszyn 0 0 (0-0)
8. Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 0 (0-0)
9. Pogoń Mogilno 0 0 (0-0)
10. Polonia Bydgoszcz 0 0 (0-0)
11. Pomorzanin Serock 0 0 (0-0)
12. Pomorzanin Toruń 0 0 (0-0)
13. Sparta Brodnica 0 0 (0-0)
14. Start Pruszcz 0 0 (0-0)
15. Tłuchovia Tłuchowo 0 0 (0-0)
16. Unia Wąbrzeźno 0 0 (0-0)
17. Wda Świecie 0 0 (0-0)
18. Łokietek Brześć Kujawski 0 0 (0-0)

Statystyki

1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Filip Marchwiński (Lech Poznań)
1 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
1 Przemysław Stolc (Arka Gdynia)
1 Karol Czubak (Arka Gdynia)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Dino Hotić (Lech Poznań)
1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kacper Skóra (Arka Gdynia)
1 Michał Bedronka (Polonia Bytom)
1 Barry Douglas (Lech Poznań)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Jesper Karlström (Lech Poznań)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Michał Marcjanik (Arka Gdynia)
1 Marcel Predenkiewicz (Arka Gdynia)
1 Jakub Wilczyński (Arka Gdynia)

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975