Terminarz III liga, gr. II Sezon 2018/2019

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Wierzyca Pelplin
Jarota Jarocin
11.08.2018
Świt Skolwin
Górnik Konin
11.08.2018
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
11.08.2018
Bałtyk Koszalin
Lech II Poznań
11.08.2018
Radunia Stężyca
Gwardia Koszalin
17:00 | 11.08.2018
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 11.08.2018
Mieszko Gniezno
KKS Kalisz
17:00 | 11.08.2018
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
17:00 | 11.08.2018
Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz
18:00 | 11.08.2018

2 Kolejka

KKS Kalisz
KP Starogard Gdański
15.08.2018
Lech II Poznań
Mieszko Gniezno
15.08.2018
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
15.08.2018
Chemik Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg
15.08.2018
Górnik Konin
Wda Świecie
15.08.2018
Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin
15.08.2018
Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca
11:00 | 15.08.2018
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
16:00 | 15.08.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
16:00 | 15.08.2018

3 Kolejka

Świt Skolwin
Jarota Jarocin
18.08.2018
Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin
18.08.2018
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
18.08.2018
Radunia Stężyca
Chemik Bydgoszcz
17:00 | 18.08.2018
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
17:00 | 18.08.2018
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 18.08.2018
Sokół Kleczew
KKS Kalisz
17:00 | 18.08.2018
Wda Świecie
Wierzyca Pelplin
18:00 | 18.08.2018
KP Starogard Gdański
Lech II Poznań
16:00 | 19.08.2018

4 Kolejka

Lech II Poznań
Sokół Kleczew
25.08.2018
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
25.08.2018
Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia
25.08.2018
Górnik Konin
Radunia Stężyca
25.08.2018
Wierzyca Pelplin
Kotwica Kołobrzeg
25.08.2018
Świt Skolwin
Wda Świecie
25.08.2018
Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański
16:00 | 25.08.2018
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin
11:00 | 26.08.2018
Jarota Jarocin
KKS Kalisz
16:00 | 26.08.2018

5 Kolejka

Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin
01.09.2018
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
01.09.2018
Bałtyk Koszalin
Chemik Bydgoszcz
01.09.2018
KKS Kalisz
Lech II Poznań
01.09.2018
KP Starogard Gdański
Gwardia Koszalin
16:00 | 01.09.2018
Wda Świecie
Jarota Jarocin
17:00 | 01.09.2018
Radunia Stężyca
Wierzyca Pelplin
17:00 | 01.09.2018
Mieszko Gniezno
Pogoń II Szczecin
17:00 | 01.09.2018
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 01.09.2018

6 Kolejka

Jarota Jarocin
Lech II Poznań
08.09.2018
Gwardia Koszalin
Sokół Kleczew
08.09.2018
Chemik Bydgoszcz
Mieszko Gniezno
08.09.2018
Górnik Konin
Bałtyk Koszalin
08.09.2018
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia
08.09.2018
Świt Skolwin
Radunia Stężyca
08.09.2018
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
16:00 | 08.09.2018
Wda Świecie
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 08.09.2018
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
11:00 | 09.09.2018

7 Kolejka

Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin
15.09.2018
Radunia Stężyca
Wda Świecie
15.09.2018
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
15.09.2018
Bałtyk Koszalin
Wierzyca Pelplin
15.09.2018
KKS Kalisz
Gwardia Koszalin
15.09.2018
Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
15.09.2018
KP Starogard Gdański
Chemik Bydgoszcz
16:00 | 15.09.2018
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
17:00 | 15.09.2018
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
17:00 | 15.09.2018

8 Kolejka

Gwardia Koszalin
Lech II Poznań
22.09.2018
Chemik Bydgoszcz
Sokół Kleczew
22.09.2018
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
22.09.2018
Wierzyca Pelplin
Mieszko Gniezno
22.09.2018
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
22.09.2018
Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca
22.09.2018
Wda Świecie
Bałtyk Gdynia
16:00 | 22.09.2018
Pogoń II Szczecin
KKS Kalisz
11:00 | 23.09.2018
Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 23.09.2018

9 Kolejka

Radunia Stężyca
Jarota Jarocin
29.09.2018
Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
29.09.2018
Bałtyk Koszalin
Wda Świecie
29.09.2018
KKS Kalisz
Chemik Bydgoszcz
29.09.2018
Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin
29.09.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Gwardia Koszalin
15:00 | 29.09.2018
Mieszko Gniezno
Świt Skolwin
16:00 | 29.09.2018
KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
16:00 | 29.09.2018
Sokół Kleczew
Górnik Konin
17:00 | 29.09.2018

10 Kolejka

Chemik Bydgoszcz
Lech II Poznań
06.10.2018
Górnik Konin
KKS Kalisz
06.10.2018
Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew
06.10.2018
Świt Skolwin
KP Starogard Gdański
06.10.2018
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
06.10.2018
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
06.10.2018
Wda Świecie
Mieszko Gniezno
15:00 | 06.10.2018
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
15:30 | 06.10.2018
Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska
11:00 | 07.10.2018

11 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
13.10.2018
Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
13.10.2018
KP Starogard Gdański
Wda Świecie
13.10.2018
KKS Kalisz
Wierzyca Pelplin
13.10.2018
Lech II Poznań
Górnik Konin
13.10.2018
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
13.10.2018
Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 13.10.2018
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
15:00 | 13.10.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Bydgoszcz
15:00 | 13.10.2018

12 Kolejka

Chemik Bydgoszcz
Gwardia Koszalin
20.10.2018
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
20.10.2018
Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań
20.10.2018
Świt Skolwin
KKS Kalisz
20.10.2018
Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański
20.10.2018
Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno
20.10.2018
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
20.10.2018
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
15:00 | 20.10.2018
Wda Świecie
Sokół Kleczew
15:00 | 20.10.2018

13 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin
27.10.2018
KKS Kalisz
Wda Świecie
27.10.2018
Lech II Poznań
Świt Skolwin
27.10.2018
Gwardia Koszalin
Górnik Konin
27.10.2018
KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca
14:00 | 27.10.2018
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
14:00 | 27.10.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Wierzyca Pelplin
14:00 | 27.10.2018
Mieszko Gniezno
Bałtyk Gdynia
15:00 | 27.10.2018
Pogoń II Szczecin
Chemik Bydgoszcz
11:00 | 28.10.2018

14 Kolejka

Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
03.11.2018
Wierzyca Pelplin
Gwardia Koszalin
03.11.2018
Świt Skolwin
Polonia Środa Wielkopolska
03.11.2018
Kotwica Kołobrzeg
KKS Kalisz
03.11.2018
Radunia Stężyca
Sokół Kleczew
03.11.2018
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
03.11.2018
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
03.11.2018
Wda Świecie
Lech II Poznań
12:00 | 03.11.2018
Jarota Jarocin
Chemik Bydgoszcz
14:00 | 03.11.2018

15 Kolejka

KKS Kalisz
Radunia Stężyca
10.11.2018
Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg
10.11.2018
Gwardia Koszalin
Świt Skolwin
10.11.2018
Chemik Bydgoszcz
Górnik Konin
10.11.2018
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
13:00 | 10.11.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie
13:00 | 10.11.2018
Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia
14:00 | 10.11.2018
Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin
11:00 | 11.11.2018
Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin
13:00 | 11.11.2018

16 Kolejka

Wierzyca Pelplin
Chemik Bydgoszcz
17.11.2018
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
17.11.2018
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
17.11.2018
Radunia Stężyca
Lech II Poznań
17.11.2018
Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz
17.11.2018
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
17.11.2018
Wda Świecie
Gwardia Koszalin
12:00 | 17.11.2018
Jarota Jarocin
Górnik Konin
13:30 | 17.11.2018
Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański
13:30 | 17.11.2018

17 Kolejka

KKS Kalisz
Bałtyk Koszalin
24.11.2018
Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia
24.11.2018
Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
24.11.2018
Chemik Bydgoszcz
Świt Skolwin
24.11.2018
Górnik Konin
Wierzyca Pelplin
24.11.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Radunia Stężyca
12:00 | 24.11.2018
KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin
13:00 | 24.11.2018
Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno
13:00 | 24.11.2018
Pogoń II Szczecin
Wda Świecie
11:00 | 25.11.2018

18 Kolejka

Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Górnik Konin
Świt Skolwin
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
Wda Świecie
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Lech II Poznań
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
KKS Kalisz
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański
01.01.2099

19 Kolejka

Sokół Kleczew
Jarota Jarocin
01.01.2099
KP Starogard Gdański
KKS Kalisz
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Lech II Poznań
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin
01.01.2099
Radunia Stężyca
Pogoń II Szczecin
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099
Wda Świecie
Górnik Konin
01.01.2099
Świt Skolwin
Wierzyca Pelplin
01.01.2099

20 Kolejka

Jarota Jarocin
Świt Skolwin
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Wda Świecie
01.01.2099
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
Radunia Stężyca
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Lech II Poznań
KP Starogard Gdański
01.01.2099
KKS Kalisz
Sokół Kleczew
01.01.2099

21 Kolejka

KKS Kalisz
Jarota Jarocin
01.01.2099
Sokół Kleczew
Lech II Poznań
01.01.2099
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Gwardia Koszalin
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099
Radunia Stężyca
Górnik Konin
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Wda Świecie
Świt Skolwin
01.01.2099

22 Kolejka

Jarota Jarocin
Wda Świecie
01.01.2099
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Radunia Stężyca
01.01.2099
Górnik Konin
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
01.01.2099
Lech II Poznań
KKS Kalisz
01.01.2099

23 Kolejka

Lech II Poznań
Jarota Jarocin
01.01.2099
KKS Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099
Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
01.01.2099
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
Górnik Konin
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Wda Świecie
01.01.2099

24 Kolejka

Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Wda Świecie
Radunia Stężyca
01.01.2099
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
Górnik Konin
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
KP Starogard Gdański
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
01.01.2099
Gwardia Koszalin
KKS Kalisz
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań
01.01.2099

25 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin
01.01.2099
Lech II Poznań
Gwardia Koszalin
01.01.2099
KKS Kalisz
Pogoń II Szczecin
01.01.2099
Sokół Kleczew
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Wda Świecie
01.01.2099
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099

26 Kolejka

Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Wda Świecie
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
Świt Skolwin
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański
01.01.2099
Górnik Konin
Sokół Kleczew
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
KKS Kalisz
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań
01.01.2099
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099

27 Kolejka

Gwardia Koszalin
Jarota Jarocin
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin
01.01.2099
Lech II Poznań
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099
KKS Kalisz
Górnik Konin
01.01.2099
Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
KP Starogard Gdański
Świt Skolwin
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Wda Świecie
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
01.01.2099

28 Kolejka

Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Radunia Stężyca
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Wda Świecie
KP Starogard Gdański
01.01.2099
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
KKS Kalisz
01.01.2099
Górnik Konin
Lech II Poznań
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
01.01.2099

29 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin
01.01.2099
Gwardia Koszalin
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin
01.01.2099
Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
KKS Kalisz
Świt Skolwin
01.01.2099
Sokół Kleczew
Wda Świecie
01.01.2099
KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia
01.01.2099

30 Kolejka

Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew
01.01.2099
Wda Świecie
KKS Kalisz
01.01.2099
Świt Skolwin
Lech II Poznań
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099
Górnik Konin
Gwardia Koszalin
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin
01.01.2099

31 Kolejka

Chemik Bydgoszcz
Jarota Jarocin
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Górnik Konin
01.01.2099
Gwardia Koszalin
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
01.01.2099
Lech II Poznań
Wda Świecie
01.01.2099
KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
01.01.2099
KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Bałtyk Koszalin
01.01.2099

32 Kolejka

Jarota Jarocin
Mieszko Gniezno
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
01.01.2099
Radunia Stężyca
KKS Kalisz
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań
01.01.2099
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099
Świt Skolwin
Gwardia Koszalin
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Pogoń II Szczecin
01.01.2099
Górnik Konin
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099

33 Kolejka

Górnik Konin
Jarota Jarocin
01.01.2099
Chemik Bydgoszcz
Wierzyca Pelplin
01.01.2099
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
01.01.2099
Gwardia Koszalin
Wda Świecie
01.01.2099
Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg
01.01.2099
Lech II Poznań
Radunia Stężyca
01.01.2099
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
01.01.2099
Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin
01.01.2099
KP Starogard Gdański
Mieszko Gniezno
01.01.2099

34 Kolejka

Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
01.01.2099
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
01.01.2099
Bałtyk Koszalin
KKS Kalisz
01.01.2099
Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań
01.01.2099
Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska
01.01.2099
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
01.01.2099
Wda Świecie
Pogoń II Szczecin
01.01.2099
Świt Skolwin
Chemik Bydgoszcz
01.01.2099
Wierzyca Pelplin
Górnik Konin
01.01.2099