Oceny piłkarzy za mecz z Miedzią Legnica:

Konrad Jałocha 5.54 - Po wpadce w Legnicy potrzebował takiego meczu i chociaż wynudził się setnie, to na pewno poczuł ulgę. Dla bramkarza "zero z tyłu" to zawsze najważniejszy wskaźnik jego formy. Ocena redakcji: 5

Tadeusz Socha 5.58 - Dobra pierwsza połowa, gdy nie dał się poszaleć na skrzydle Łobodzińskiemu. Starał się grać blisko skrzydłowego Miedzi i przerywać jak najszybciej jego akcje. Ocena redakcji: 5.5

Krzysztof Sobieraj 6.58 - Wrócił do wysokiej formy, kierował obroną Arki jak za najlepszych meczów. Ocena redakcji: 6.5

Michał Marcjanik 5.41 - Kibice ocenili go najniżej spośród kwartetu obrońców, jednak w tej formie może być spokojny o miejsce w składzie. Ma za sobą udane dwa tygodnie. Powołanie na konsultację kadry, gol w Pruszkowie i teraz dobry mecz z Miedzią. Ocena redakcji: 5.5

Marcin Warcholak 5.58 - Identyczna nota jak Sochy i faktycznie, obaj boczni obrońcy nie zawiedli. W tym meczu "Warchoł" nie był tak aktywny w ataku jak w poprzednich, ale i tak swoje wybiegał. Ocena redakcji: 5.5

Antoni Łukasiewicz 5.38 - Klasa występ. Najrówniej grający piłkarz Arki w tym sezonie. Świetny w asekuracji i grze w powietrzu. Ocena redakcji: 6.5

Michał Nalepa 5.28 - Także bardzo udany mecz. Widać, że wyjazd na kadrę dał mu pozytywnego kopa, bardzo dużo biegał i "jeździł" po murawie.  Ocena redakcji: 6.5

Marcus da Silva 5.6 - Trochę lepiej niż w poprzednich meczach, był nawet blisko strzelenia gola po długiej przerwie. W ligowym meczu w Gdyni Marcus nie trafił do siatki od 14 marca. Ocena redakcji: 5.5

Rafał Siemaszko 5.77 - Udany powrót do wyjściowego składu. Gol + kluczowe podanie przy drugim. Ocena redakcji: 6.5

Miroslav Bożok 5.62 - Cichy bohater meczu z Miedzią. Po jego dośrodkowaniu padł gol na 1:0, a przy drugim golu przebiegł prawie całe boisko. W końcówce łapały już go skurcze, ale pokazał jakość, na którą czekają wszyscy kibice. Jak to określił po meczu Paweł Abbott - "Miro umiejętności ma nadal ekstraklasowe". Nic dodać, nic ująć. Ocena redakcji: 6.5

Paweł Abbott 5.75 - Zrobił swoje. Strzelił gola w drugim meczu z rzędu w Gdyni, pracował dużo dla drużyny. Korzysta z ruchliwości Siemaszki. Ocena redakcji: 6