Arka Gdynia - Bytovia 0:2 (Robakowski 16' sam., Bojas 72')

Arka: Jakub Miszczuk - Robert Sulewski, Radosław Robakowski, Kamil Juraszek, Przemysław Stolc - Glauber Souza Couto (46' Paweł Wojowski), Michał Rzuchowski (46' Mateusz Szwoch), Michał Nalepa (65' Jakub Bach), Michał Jankowski - Mateusz Skrzypczak (46' Maciej Koziara) - Maciej Wardziński (46' Michał Szubert)

Bytovia: Mateusz Oszmaniec (46' Tomasz Laskowski) - Wojciech Wilczyński (46' Adrian Wróblewski), Sławomir Mazurkiewicz (46' Konrad Niedzielski), Łukasz Wróbel (46' Łukasz Kowalski), Maciej Szewczyk (46' Jakub Karwat) - Jakub Cesarek (46' Michał Marczak, 77' Bartłomiej Chojnacki), Michał Pietroń (46' Wojciech Pięta), Mariusz Kryszak (46' Marcin Kajca), Maciej Kazimierowicz (46' Robert Hirsz), Mateusz Michalski (46' Dominik Mucha)- Janusz Surdykowski (46' Jakub Bojas)

Żółte kartki: Wojowski (Arka) - Wróbel, Niedzielski (Bytovia)

Widzów: 200

Trener Paweł Sikora czwartkowy termin wykorzystał na kolejny przegląd zaplecza, co oznacza, że część zespołu musiała wziąć wolne ze szkoły. Z doświadczonych zawodników szansę otrzymali dzisiaj tylko Glauber, Miszczuk i Juraszek. Pozostali zawodnicy zagrają w sobotnim meczu z Zawiszą w Bydgoszczy. Nieliczni kibice Arki zgromadzeni na trybunach mogli rozpoznać więcej zawodników... gości, gdzie zaprezentowali się między innymi Surdykowski, Wilczyński czy Mazurkiewicz.

90' - Koniec. Bytovia wygrywa w Gdyni 2:0. Z przebiegu gry to zasłużone zwycięstwo, chociaż młodzież Arki walczyła ambitnie i do końca. Widać jednak jeszcze spore braki, nad którymi muszą sukcesywnie pracować.

83' - Wojowski w polu karnym wystawia "Rzędzianowi", ale ten nie zdołał opanować i łapie Laskowski.

81' - Szwoch pięknie przyjmuje, wystawia Szubertowi, który w prostej sytuacji wyraźnie chybił.

75' - Znów dobra okazja gości. Strzelał Marczak, po koźle nad bramką Miszczuka.

72' - I mamy 0:2. Po stracie Bacha róg dla gości. Dośrodkowanie na głowę Bojasa, który podwyższa strzałem przy słupku.

70' - Z dystansu Sulewski. Trochę zbyt dużego dystansu i łapie Laskowski.

68' - Efektowna akcja Bacha. Próbował też Wojowski, ale dał się zablokować.

66' - Jak zauważył jeden z kibiców, mając w  składzie Bacha i Szuberta, musimy zagrać śpiewająco.

65' - Za Nalepę na boisku "Rzędzian" :) wcześniej ładna akcja Szwocha, ale strzał nad bramką.

61' - Koziara do Szuberta, który nie zdołał wyprzedzić Niedzielskiego i sfaulował.

60' - Okres nieciekawej i chaotycznej gry.

54' - Po przerwie gra Arki zyskała na jakości. Tym razem piłkę rozegrali Szubert z Wojowskim, ale do podania nie doszedł Koziara.

51' - Efektowna akcja Nalepy. Jednym zwodem związał w środku trzech rywali.

49' - Arka dobrze weszła w II połowę. Szubert poszukał w polu karnym Nalepy, minimalnie zbyt mocno.

48' - Nalepa notuje kolejny przechwyt i rozgrywa do Wojowskiego. Strzał "Woja" jednak wysoko nad bramką.

46' - Zaczęliśmy II połowę. Przed przerwą kontuzji doznał Glauber i zmienił go Wojowski. Są też Szubert i Szwoch, a także młody Koziara z juniorów.

45' - Koniec I połowy.

41' - Nalepa z woleja z 35. metrów lewą nogą. Niecelnie, ale zebrał sporo oklasków.

40' - Odpowiedź Michalskiego i ładna obrona Miszczuka.

38' - Strzelał Jankowski, ale bardzo lekko i w środek.

35' - Z 30 metrów rzut wolny wykonywał Rzuchowski, ale uderzył Panu Bogu w okno.

27' - Rzuchowski mija w polu karnym trzech obrońców. Zagrywa wzdłuż bramki, jednak Jankowski nie zdążył z zamknięciem akcji.

22' - Wybijają goście pod nogi Glaubera. Ten dośrodkowuje, głową Robakowski w ręce Oszmańca.

21' - Jankowski faulowany pod polem karnym gości przez Wilczyńskiego.

20' - Bytovia zyskała po strzeleniu gola przewagę i jest wciąż przy piłce.

16' - I zbyt wcześnie pochwaliliśmy. Bytovia przeprowadza akcję prawą stroną i po dośrodkowaniu Cesarka celny strzał głową oddaje Surdykowski. Piłkę przecina jeszcze Radek Robakowski, ale wydaje się, że i tak by wpadła do siatki.

15' - Nalepa z 30 metrów. Około 2 metrów od okienka. Dobra próba. Na razie nie widać różnicy w składach.

13' - Pierwsze ofensywne wejście Sulewskiego. Trochę zbyt głębokie dośrodkowanie i łapie Oszmaniec.

9' - Dobra akcja Arki. Wardziński przyjął piłkę w polu karnym, odegrał do Rzuchowskiego, który atomowo strzelił na bramkę. Oszmaniec przerzuca za bramkę na rzut rożny.

5' - Sporo rwanej gry w środku pola. Dłużej przy piłce są goście, ale Arka na razie dobrze zorganizowana.

1' - Początek meczu. Bytovia przy piłce, nasz zespół czeka na swoją szansę.