Ministerstwo Zdrowia opublikowało zaktualizowaną listę powiatów, w których od soboty 3 października obowiązywać będą szczególne obostrzenia wywołane zwiększonym zagrożeniem epidemicznym. W strefie czerwonej - na terenach najbardziej dotkniętych pandemią - znalazło się 17 powiatów, z kolei w strefie żółtej - w miejscach również poważnie poszkodowanych przez koronawirusa - aż 34 powiaty. Do tej ostatniej wpisano również Gdynię, miasto na prawach powiatu.

W związku z dodatkowymi obostrzeniami Arka zapowiedziała, że na czas ich obowiązywania liczba miejsc na stadionie przy ul. Olimpijskiej, które będą dostępne dla kibiców, wyniesie 25% pojemności całego obiektu. Oznacza to, że podobnie jak w końcówce poprzedniego sezonu, na mecze żółto-niebieskich będą mogły wejść 3784 osoby.

Bilety na spotkanie z ŁKS-em Łódź, które odbędzie się w sobotę 10 października o 12:40, będą rozprowadzane w dwóch etapach.

Od godziny 10:00 w poniedziałek do godziny 15:00 w środę bezpłatne wejściówki na mecz będą mogli pobrać z serwisu bilety.arka.gdynia.pl posiadacze karnetów.

Od godziny 15:00 w środę do pierwszego gwizdka arbitra uruchomiona będzie sprzedaż otwarta. Dystrybucja biletów na mecze Arki w tym sezonie odbywa się wyłącznie online!