Arka II Gdynia - Wda Lipusz 3:2 (Stępień 14', Gułajski 42', 60' - Prądziński 24', Troka 27')

Arka II: Skowronek - Matejek, Matys, Chmielnicki, Urbański (80' Rudowski) - Wojda, Markiewicz - Stępień, Jahn (64' Gniadecki), Gułajski - Poręba (46' Faltyński)

Arka II odniosła 16 zwycięstwo w tym sezonie, pokonując u siebie Wdę Lipusz 3:2. W 14. minucie Mateusz Stępień otworzył wynik spotkania strzałem z pola karnego. Rywale jednak nie tylko odrobili straty, ale i wyszli na prowadzenie, zdobywając dwie bramki w ciągu czterech minut. Arka odpowiedziała jeszcze przed przerwą, gdy swoją pierwszą bramkę w meczu zdobył Mateusz Gułajski. Ten sam zawodnik strzelił gola na wagę trzech punktów w 60. minucie.

Rezerwy kontynuują passę meczów bez porażki. Wynosi ona już 16 spotkań, a podopieczni Roberta Wilczyńskiego ostatni raz zaznali goryczy porażki na początku listopada ubiegłego roku. Arka II zajmuje 6. miejsce w tabeli IV ligi, z 58. punktami na koncie. Tyle samo uzbierał będący na 5. miejscu GKS Przodkowo. W następnej kolejce Arka zagra na wyjeździe, a jej przeciwnikiem będzie Stolem Gniewino.