Za 1 dzień Arka wraca do gry w ekstraklasie. Na Stadionie Miejskim w Gdyni zmierzymy się z Koroną Kielce. Wszyscy po bilety i na stadion!

W niedzielę 10 lutego o 15:30 w Gdyni Arka zagra z Koroną Kielce. To pierwszy mecz żółto-niebieskich po przerwie zimowej i pierwsze starcie o punkty w rundzie wiosennej. Po przygotowaniach w Gdyni oraz obozie i sparingach w Turcji, Arkowcy wybiegną w końcu na boisko w spotkaniu o stawkę.

A my musimy być na trybunach i wspierać naszą drużynę. Przypominamy, że w sprzedaży są wciąż karnety na rundę wiosenną. Posiadacze karnetów na rundę jesienną do meczu z Koroną mają rezerwację swojego miejsca, na które można przedłużyć karnet. Zachęcamy też do kupowania karnetów kibiców, którzy do tej pory nie posiadali wejściowki na rundę - zaoszczędzicie czas i pieniądze.

W sprzedaży są również bilety na mecz z Koroną, dostępne onlinew punktach sprzedaży. Dodatkowo w związku z urodzinami Gdyni, klub przygotował 1926 darmowych zaproszeń dla posiadaczy karty mieszkańca Gdyni.

 

TRYBUNA "GÓRKA"  ULGOWY  NORMALNY   DZIECIĘCY 
  13 PLN 18 PLN 8 PLN
TRYBUNA "TORY"  ULGOWY  NORMALNY   DZIECIĘCY 
  15 PLN 20 PLN 8 PLN
TRYBUNA "OLIMPIJSKA"  ULGOWY  NORMALNY   DZIECIĘCY 
  20 PLN 25 PLN 8 PLN
TRYBUNA "OLIMPIJSKA"               B3 / B4 ULGOWY   NORMALNY    DZIECIĘCY  
  36 PLN  41 PLN  10 PLN 
TRYBUNA "GOSIR" ULGOWY   NORMALNY   DZIECIĘCY  
  13 PLN  18 PLN  8 PLN 
SEKTOR "VIP"  - NORMALNY   -
   -  100 PLN  -
"RODZINNY" - RODZIC DZIECKO 
  - 13 PLN 
 5 PLN

 

Nie zwlekajcie z zakupem i zapraszajcie znajomych. Wszyscy na stadion!

Wydarzenie na FB