Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 6:1 (Marcus 9', Jankowski 11', 34', Hołtyn 74', 76', Sulewski 78' - Kruszewski 45' k)

Arka II: Marcin Staniszewski - Tadeusz Socha, Adam Danch, Fabian Lengiewicz, Adrian Klimczak - Michał Nalepa, Jakub Pek - Robert Sulewski, Marcus da Silva, Karol Danielak - Maciej Jankowski

Trener Arki II, Robert Wilczyński, przeciwko liderowi tabeli IV ligi (4 mecze, 4 zwycięstwa) posłał w bój dziewięciu zawodników z szerokiej kadry pierwszej drużyny Arki. Dodatkowo w wyjściowej jedenastce pojawili się Fabian Lengiewicz i Jakub Pek. Już po 30 minutach gry Arka prowadziła 3:0. Dwa gole strzelił Maciej Jankowski, a jedno trafienie dołożył Marcus da Silva. Rywale odpowiedzieli jeszcze przed przerwą, gdy rzut karny dla Gromu wykorzystał Kruszewski.

W drugiej połowie druga drużyna Arki kontynuowała strzelanie. Dwa gole dołożył wprowadzony w drugiej połowie na boisko Norbert Hołtyn, a w 76. minucie wynik ustalił Robert Sulewski, który ponadto zanotował aż 4 asysty, po kolejnym zagraniu wychowanka Arki w poprzeczkę trafił Karol Danielak.

Arka ma na koncie 5 punktów po 5 spotkaniach i zajmuje 12. miejsce w tabeli. Za tydzień Arka II będzie pauzować, a w kolejce rozegranej w środę 5 września zmierzy się u siebie z Gedanią Gdańsk.