Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2:2 (Nowicki 62', Olszewski 64' - Czapiewski 61', 88')

Arka II: Szymon Więckowicz - Piotr Grabowski, Fabian Lengiewicz, Tomáš Košút, Krzysztof Krakowiak - Mateusz Olszewski, Norbert Hołtyn - Dorian Affeld (59' Bartosz Nowicki), Alvaro Rey, Oskar Bugajewski (83' Dawid Sarnowski) - Michał Żebrakowski
Bytovia II: Szromnik - Błaszkowski, Brozis (87' Cecot), Cieślik, Czapiewski, Domżalski (83' Wdowiak), Jeżewski (72' Zaborowski), Kropidłowski, Stenka (61' Zagdan), Szmidke, Urbański

Robert Wilczyński na ostatni w tym roku mecz IV ligi wystawił w pierwszym składzie czterech zawodników szerokiej kadry pierwszego zespołu - Szymona Więckowicza, Tomáša Košúta, Alvaro Reya i Michała Żebrakowskiego. W pojedynku z rezerwami Bytovii Bytów do przerwy bramki nie padły. W 61. minucie na prowadzenie wyszli goście, a Więckowicza pokonał Czapiewski. Chwilę później było już 1:1. Na listę strzelców wpisał się wprowadzony trzy minuty wcześniej Bartosz Nowicki, który wykorzystał podanie Krakowiaka. W 64. minucie Arka wyszła na prowadzenie za sprawą Mateusza Olszewskiego. Rywale doprowadzili do remisu na dwie minuty przed końcem meczu. Czapiewski zdobył swoją drugą bramkę, trafiając do bramki po strzale głową.

Całe spotkanie w bramce Bytovii II rozegrał Michał Szromnik, który ma na koncie 54 mecze w Arce w latach 2011 - 2014.

Arka II zdobyła 19 punktów w 17 meczach i zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli, jednak może jeszcze spaść niżej po rozegraniu całej 17. kolejki i zaległych spotkań 14. kolejki. Już w nowym roku Arka wznowi zmagania w IV lidze od wyjazdowego meczu z Pogonią Lębork.