Arka II Gdynia - GTS Kolbudy 2:1 (Kozakowski 11' k, Hołtyn 44' - Stanisławski 32' k)

Arka II: Więckowicz - Polański (46' Babiński), Lengiewicz, Manteufel, Kozakowski - Sikorski (83' Wieczorek), Nowicki - Bugajewski (89' Sarnowski), Hołtyn, Gniadecki - Łoś (70' Olszewski)

W trakcie wymiany nawierzchni na Narodowym Stadionie Rugby, druga drużyna Arki swoje mecze domowe rozgrywać będzie na boisku w Chwaszczynie. Dziś o 11:00 młodzi Arkowcy podejmowali tam GTS Kolbudy. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie. Najpierw Maciej Kozakowski wykorzystał rzut karny po faulu bramkarza gości. Rywale doprowadzili do wyrównania także po jedenastce, którą w 32. minucie wykorzystał Stanisławski. Jeszcze przed upływem 45 minut Arkowców na 2:1 wyprowadził Norbert Hołtyn, który wcześniej w tygodniu zdobył cztery bramki w meczu pucharowym ze Startem Mrzezino. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie. Podopieczni Roberta Wilczyńskiego odnieśli pierwszą wygraną po 3 kolejnych meczach bez zwycięstwa.

Żółto-niebiescy zdobyli do tej pory 14 punktów w 11 spotkaniach i zajmują 10. miejsce w tabeli. Za tydzień zmierzą się na wyjeździe z Jaguarem Kokoszki.