Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 7:1 (Kaszorek 39' (k), 80' (k), Hołtyn 48', Łyszyk 60', Łoś 68', 76', Gębiś 87' - Błażek 20')

Arka II: Piotr Pruszyński - Damian Gębiś, Maciej Manteufel (72' Krzysztof Bednarski), Daniel Chmielnicki, Krzysztof Krakowiak (62' Maciej Kozakowski) - Maciej Kaszorek, Norbert Hołtyn - Adrian Polański (72' Wiktor Babiński), Andrzej Łyszyk (62' Oskar Ryk), Mikołaj Gabor - Jan Łoś
Grom: Gołębiewski - Jagodziński, Miecznik, Wesołowski (46' Miśkiewicz), Piotrowski, Grabowski (46' Danielak), Drewek, Błażek, Daukszys (46' Golicki), Czerniewski, Styś

W meczu przedostatniej kolejki IV ligi, Arka II podejmowała trzeci przed tą kolejką Grom Nowy Staw. Podopieczni Roberta Wilczyńskiego chcieli zrewanżować się beniaminkowi za porażkę 1:2 w meczu z rundy jesiennej, i uczynili to z nawiązką.

Pierwszego gola w tym obfitującym w bramki meczu zdobyli goście. W 20. minucie Krzysztof Błażek pokonał rozgrywającego swój drugi mecz na poziomie IV ligi Piotra Pruszyńskiego. Żółto-niebiescy przed przerwą zdołali wyrównać. Maciej Kaszorek wykorzystał rzut karny i po 45. minutach na tablicy wyników widniał remis 1:1. Po przerwie trafiali już tylko gospodarze. Arkowcy wyszli na prowadzenie po golu Norberta Hołtyna 3 minuty po przerwie. W 60. minucie bramkarza rywali pokonał Andrzej Łyszyk, a kolejne dwa trafienia w odstępie 8. minut były dziełem Jana Łosia. Na dziesięć minut przed końcem meczu swoją drugą bramkę, ponownie z rzutu karnego, zdobył Kaszorek. Gości dobił w 87. minucie Damian Gębiś, skutecznie wykańczając kontratak Arki.

Nasze rezerwy przed ostatnią rundą gier zajmują szóste miejsce w tabeli i tracą zaledwie trzy punkty do podium. W 34. kolejce Arka II zmierzy się na wyjeździe właśnie z będącym na 3. miejscu KP Starogard Gdański. Mecz już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca o 15:00.