Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 6:2 (Babiński 24', Ziarkowski 28', Nowicki 68', 90', Gabor 80', Hołtyn 88' - Sobczak 55', Kościan 60')

Arka II (skład wyjściowy): Moczadło - Babiński, Kaszorek, Bednarski, Krakowiak, Łyszyk, Hołtyn, Gębiś, Kłosowski, Gabor, Ziarkowski
Sokół:

Na zakończenie 31. kolejki IV ligi rezerwy Arki pokonały 6:2 Sokoła Wyczechy w meczu rozegranym na Narodowym Stadionie Rugby. Arka II prowadziła do przerwy 2:0 po golach Babińskiego i Ziarkowskiego. Wydawało się, że podopieczni Roberta Wilczyńskiego mają spotkanie pod kontrolą. Po przerwie do odrabiania strat skutecznie zabrali się jednak goście. Piłkarze Sokoła w ciągu pięciu minut zdobyli dwie bramki, doprowadzając do wyrównania. W 68. minucie trzeciego gola dla Arki strzelił jednak Szymon Nowicki, a ostatnie 10 minut przyniosło kolejne trzy gole dla żółto-niebieskich. Podzielili się nimi Gabor, Hołtyn i ponownie Nowicki.

Po tym zwycięstwie Arka II zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 56 punktów w 31 meczach. Za tydzień rezerwy Arki zagrają na wyjeździe z Orkanem Rumia.