Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin 2:0 (Kaszorek 22', Nowicki 60')

Arka II: Arkadiusz Moczadło - Damian Zbozień, Maciej Kaszorek, Damian Chmielnicki, Krzysztof Krakowiak -  Mateusz Olszewski, Norbert Hołtyn - Mikołaj Gabor (79' Damian Gębiś), Dorian Affeld, Jakub Kłosowski (61' Dominik Gniadecki) - Szymon Nowicki (76' Krystian Ziarkowski)

Wierzyca: Imianowski - Wieczorek, Karpiuk (53' Chyła), Przybylski (66' Sławiński), Kotowski (53' Gutorski), Racki, Meler, Dirda, Manuszewski, Michał Wiśniewski (81' Mateusz Wiśniewski), Kugiel

Drugi zespół Arki podejmował dziś na Narodowym Stadionie Rugby lidera rozgrywek, zespół Wierzycy Pelplin. Wierzyca do tej pory przegrała zaledwie dwa razy, zdobyła też zdecydowanie najwięcej bramek z całej czwartoligowej stawki. Przed podopiecznymi Roberta Wilczyńskiego stało więc bardzo trudne zadanie. Jednak młodzi Arkowcy, wzmocnieni zawodnikami pierwszego zespołu, Arkadiuszem Moczadłą i Damianem Zbozieniem, sprawili miłą niespodziankę. W pierwszej połowie bramkarza gości pokonał Maciej Kaszorek. Kwadrans po wznowieniu gry w drugiej połowie na listę strzelców wpisał się trenujący ostatnio z pierwszą drużyną Szymon Nowicki, wykorzystując sprytne dogranie z autu Zbozienia. Rywale nie dali rady odpowiedzieć ani jednym golem. Tym samym Arka II zrewanżowała się za mecz z września, kiedy na wyjeździe przegrała właśnie 0:2.

Tym samym Arkowcy odnieśli trzynaste zwycięstwo w sezonie. Mają na koncie 40. punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli po 22. kolejkach. Do lidera, którym pozostała Wierzyca, tracą 13. punktów. Do drugiego Centrum Pelplin już tylko cztery. Za tydzień otrzymają trzy punkty, ponieważ Rodło Kwidzyn wycofało się wcześniej z rozgrywek. Kolejne spotkanie to mecz u siebie z Aniołami Garczegorze (22-23 kwietnia).