Podstawą w braku zrozumienia całej sytuacji przez Kołakowskich jest to, że Arka to są ludzie. To jesteś Ty, to są Twoi koledzy i koleżanki z sektora, byli zawodnicy, klubowe legendy, sponsorzy, historia budowana przez lata przez wiele pokoleń. To my wszyscy razem stanowimy podwaliny naszego klubu. Oni stwierdzili, że fundamenty nie są im potrzebne, pycha kroczy przodem. Więc pytanie nie jest czy, tylko kiedy im to pierd*****.

Kołakowscy zjednoczyli wszystkie środowiska działające wokół Arki, jak nikt inny wcześniej - kibiców, sponsorów, mniejszościowych akcjonariuszy, władze miasta, oldboyów, byłych zawodników, czy finalnie stowarzyszenie szkolące naszą młodzież. Wszyscy mówimy jednym głosem i nie damy się podzielić!

NIE kupujemy biletów i karnetów na mecze Arki w Gdyni, NIE robimy zakupów w Oficjalnym Sklepie i NIE kupujemy transmisji PPV przez stronę klubową (można przez przeciwnika). Miasto Gdynia wstrzymało finansowanie klubu. Odcięcie ich od kasy to droga do naszego zwycięstwa! #ArkaRazemBezKolakow!289e034a_bojkot.jpg