Fabian Lengiewicz

© Arka Gdynia
06-11-1999 (lat 19)
Puck
Polska
Obrońca
185 cm
74 kg
Sezon Rozgrywki Drużyna podst z ławki czas  
2018/2019 IV liga pomorska Arka II Gdynia 12 4 1136 min 3 1 Zobacz szczegóły »
2017/2018 IV liga pomorska Arka II Gdynia 16 1 1472 min 1 2 Zobacz szczegóły »
2016/2017 IV liga pomorska Arka II Gdynia 3 7 339 min 1 Zobacz szczegóły »

IV liga pomorska 2018/2019 Arka II Gdynia

 

mecze: 16
Podstawowy: 12
Z ławki: 4
Czas na boisku: 1136 min
0
0
1
3

 

Kolejka Mecz Podst z ławki czas
1 Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 17:00 05-08-2018 R 90
2 Pogoń Lębork 1 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 18:00 09-08-2018 R 90 2 1
3 Arka II Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia (szczegóły) 12:00 15-08-2018 P 90
4 Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Arka II Gdynia (szczegóły) 16:00 18-08-2018 P 36 1
5 Arka II Gdynia 6 - 1 Grom Nowy Staw (szczegóły) 18:00 26-08-2018 Z 90
7 Arka II Gdynia 5 - 1 Gedania Gdańsk (szczegóły) 17:00 05-09-2018 Z 17
8 Gryf Słupsk 3 - 5 Arka II Gdynia (szczegóły) 17:00 08-09-2018 Z 90
9 Arka II Gdynia 2 - 0 Jaguar Gdańsk (szczegóły) 11:00 16-09-2018 Z 90
10 GKS Przodkowo 5 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 16:00 22-09-2018 P 90
11 Arka II Gdynia 3 - 3 GKS Kolbudy (szczegóły) 11:00 30-09-2018 R 90
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
12 Lechia II Gdańsk 4 - 3 Arka II Gdynia (szczegóły) 11:00 07-10-2018 P 25
13 Arka II Gdynia 4 - 0 Bytovia II Bytów (szczegóły) 11:00 14-10-2018 Z 90
14 Wda Lipusz 1 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 14:00 20-10-2018 R 90
15 Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino (szczegóły) 11:00 27-10-2018 R
16 GOSRiT Luzino 2 - 1 Arka II Gdynia (szczegóły) 13:00 03-11-2018 P
17 Arka II Gdynia 3 - 0 GKS Kowale (szczegóły) 11:00 10-11-2018 Z 20
18 Kaszubia Kościerzyna 0 - 7 Arka II Gdynia (szczegóły) 12:00 17-11-2018 Z 70
19 Arka II Gdynia 9 - 0 Jantar Ustka (szczegóły) 11:00 24-11-2018 Z 68
20 Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze (szczegóły) 01-01-2099
21 Arka II Gdynia - Pogoń Lębork (szczegóły) 01-01-2099
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
22 Orkan Rumia - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
23 Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń (szczegóły) 01-01-2099
24 Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
26 Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
27 Arka II Gdynia - Gryf Słupsk (szczegóły) 01-01-2099
28 Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
29 Arka II Gdynia - GKS Przodkowo (szczegóły) 01-01-2099
30 GKS Kolbudy - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
31 Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk (szczegóły) 01-01-2099
32 Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
33 Arka II Gdynia - Wda Lipusz (szczegóły) 01-01-2099
34 Stolem Gniewino - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
35 Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino (szczegóły) 01-01-2099
36 GKS Kowale - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099
37 Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna (szczegóły) 01-01-2099
38 Jantar Ustka - Arka II Gdynia (szczegóły) 01-01-2099