Daniel Górski
04-08-1996 (lat 27)
Obrońca
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 24 | 2123 min | 1 | 11 | Zobacz szczegóły » | |||
2022/2023 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 20 | 3 | 1682 min | 1 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 30 | 2603 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2020/2021 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 11 | 16 | 1166 min | 1 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2019/2020 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 12 | 4 | 1066 min | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2018/2019 | III liga, gr. II | Bałtyk Gdynia | 15 | 4 | 1251 min | 1 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2017/2018 | III liga, gr. II | GKS Przodkowo | 14 | 3 | 1309 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2016/2017 | III liga, gr. II | Pogoń Lębork (wiosna) | 15 | 1345 min | 3 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2016/2017 | II liga | Gryf Wejherowo (jesień) | 5 | 28 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2015/2016 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 25 | 2 | 2268 min | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2014/2015 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 3 | 270 min | 2 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. II 2020/2021 KP Starogard Gdański
mecze:
27
Podstawowy:
11
Z ławki:
16
Czas na boisku:
1166 min
1
0
0
4
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KP Starogard Gdański | 2 - 6 | Jarota Jarocin (szczegóły) | 17:00 01-08-2020 | P | 88 | 1 | |||||
2 | Elana Toruń | 1 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 21-10-2020 | Z | 5 | ||||||
3 | KP Starogard Gdański | 3 - 0 | Górnik Konin (szczegóły) | 17:00 15-08-2020 | Z | 4 | ||||||
4 | Radunia Stężyca | 5 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 15:00 23-08-2020 | P | 90 | 1 | |||||
5 | KP Starogard Gdański | 2 - 0 | Chemik Police (szczegóły) | 16:00 29-08-2020 | Z | |||||||
6 | GKS Przodkowo | 1 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 14:00 05-09-2020 | R | 83 | ||||||
7 | KP Starogard Gdański | 1 - 3 | Unia Swarzędz (szczegóły) | 13:00 12-09-2020 | P | 90 | ||||||
8 | Gwardia Koszalin | 0 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 16:00 19-09-2020 | Z | 90 | ||||||
9 | KP Starogard Gdański | 2 - 4 | Świt Skolwin (szczegóły) | 16:00 26-09-2020 | P | 90 | 1 | |||||
10 | Gryf Wejherowo | 2 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 15:00 03-10-2020 | P | 75 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | KP Starogard Gdański | 3 - 1 | Bałtyk Koszalin (szczegóły) | 15:00 10-10-2020 | Z | 1 | ||||||
12 | KP Starogard Gdański | 2 - 1 | Kotwica Kołobrzeg (szczegóły) | 15:00 17-10-2020 | Z | 14 | ||||||
13 | Nielba Wągrowiec | 0 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 14:00 24-10-2020 | Z | |||||||
14 | KP Starogard Gdański | 0 - 1 | Flota Świnoujście (szczegóły) | 13:00 31-10-2020 | P | 16 | ||||||
15 | Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 13:00 25-11-2020 | Z | 54 | 1 | |||||
16 | KP Starogard Gdański | 1 - 0 | Pomorzanin Toruń (szczegóły) | 13:00 28-11-2020 | Z | |||||||
17 | Bałtyk Gdynia | 1 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 21-11-2020 | R | |||||||
18 | KP Starogard Gdański | 0 - 3 | Sokół Kleczew (szczegóły) | 14:00 06-03-2021 | P | 3 | ||||||
19 | Unia Janikowo | 0 - 0 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 12:00 13-03-2021 | R | |||||||
20 | KP Starogard Gdański | 1 - 0 | Pogoń II Szczecin (szczegóły) | 15:00 20-03-2021 | Z | 4 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Mieszko Gniezno | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 14:00 27-03-2021 | Z | 52 | ||||||
22 | Elana Toruń | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 16:00 07-04-2021 | Z | 20 | ||||||
23 | Pogoń II Szczecin | 0 - 3 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 11:00 11-04-2021 | Z | |||||||
24 | KP Starogard Gdański | 2 - 1 | GKS Przodkowo (szczegóły) | 15:00 17-04-2021 | Z | 11 | ||||||
25 | Bałtyk Gdynia | 2 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 13:00 24-04-2021 | P | 87 | ||||||
26 | KP Starogard Gdański | 0 - 2 | Radunia Stężyca (szczegóły) | 16:00 01-05-2021 | P | 65 | ||||||
27 | Świt Skolwin | 1 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 08-05-2021 | Z | |||||||
28 | KP Starogard Gdański | 0 - 4 | Polonia Środa Wielkopolska (szczegóły) | 16:00 15-05-2021 | P | 45 | ||||||
29 | KP Starogard Gdański | 1 - 1 | Elana Toruń (szczegóły) | 16:00 22-05-2021 | R | 34 | ||||||
30 | KP Starogard Gdański | 3 - 1 | Pogoń II Szczecin (szczegóły) | 16:00 28-05-2021 | Z | 10 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | GKS Przodkowo | 0 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 02-06-2021 | Z | 24 | 1 | |||||
32 | KP Starogard Gdański | 3 - 1 | Bałtyk Gdynia (szczegóły) | 16:00 06-06-2021 | Z | |||||||
33 | Radunia Stężyca | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 13:00 12-06-2021 | Z | 14 | ||||||
34 | KP Starogard Gdański | 0 - 2 | Świt Skolwin (szczegóły) | 18:00 18-06-2021 | P | 90 | ||||||
35 | Polonia Środa Wielkopolska | 2 - 0 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 25-06-2021 | P | 7 |