Michał Kitliński
14-02-1995 (lat 29)
Kozienice
Kozienice
Polska
Napastnik
185 cm
77 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | II liga | Skra Częstochowa | 1 | 29 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2022/2023 | I liga | Skra Częstochowa (wiosna) | 5 | 49 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2022/2023 | III liga, gr. IV | Stal Stalowa Wola (jesień) | 8 | 7 | 712 min | 4 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | II liga | Hutnik Kraków | 16 | 17 | 1416 min | 3 | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | II liga | Hutnik Kraków (wiosna) | 14 | 3 | 968 min | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | III liga, gr. IV | Sokół Sieniawa (jesień) | 13 | 4 | 1109 min | 5 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2019/2020 | III liga, gr. IV | Sokół Sieniawa (wiosna) | 1 | 35 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2018/2019 | II liga | Stal Stalowa Wola | 7 | 20 | 932 min | 3 | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | II Liga | Garbarnia Kraków | 8 | 8 | 816 min | 2 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2016/2017 | III liga, gr. IV | Garbarnia Kraków | 11 | 13 | 900 min | 6 | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2015/2016 | II liga | Legionovia Legionowo | 2 | 13 | 344 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2014/2015 | I liga | Pogoń Siedlce | 1 | 29 min | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. IV 2019/2020 Sokół Sieniawa
mecze:
1
Podstawowy:
0
Z ławki:
1
Czas na boisku:
35 min
0
0
0
0
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Sieniawa | 1 - 0 | Chełmianka Chełm (szczegóły) | 17:00 11-08-2019 | Z | |||||||
2 | Sokół Sieniawa | 1 - 0 | Wisła Puławy (szczegóły) | 17:00 15-08-2019 | Z | |||||||
3 | Siarka Tarnobrzeg | 2 - 0 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 17:00 18-08-2019 | P | |||||||
4 | Sokół Sieniawa | 1 - 1 | Korona II Kielce (szczegóły) | 17:00 24-08-2019 | R | |||||||
5 | Hutnik Kraków | 3 - 1 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 17:00 28-08-2019 | P | |||||||
6 | Sokół Sieniawa | 1 - 0 | Wisłoka Dębica (szczegóły) | 17:00 01-09-2019 | Z | |||||||
7 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1 - 0 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 17:00 05-09-2019 | P | |||||||
8 | Sokół Sieniawa | 2 - 1 | Hetman Zamość (szczegóły) | 16:00 15-09-2019 | Z | |||||||
9 | Stal Kraśnik | 1 - 0 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 16:00 22-09-2019 | P | |||||||
10 | Sokół Sieniawa | 0 - 0 | Motor Lublin (szczegóły) | 16:00 29-09-2019 | R | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 2 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 15:00 05-10-2019 | Z | |||||||
12 | Sokół Sieniawa | 2 - 2 | Avia Świdnik (szczegóły) | 15:00 13-10-2019 | R | |||||||
13 | Podhale Nowy Targ | 2 - 1 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 14:00 19-10-2019 | P | |||||||
14 | Sokół Sieniawa | 2 - 2 | Wólczanka Wólka Pełkińska (szczegóły) | 15:00 27-10-2019 | R | |||||||
15 | Podlasie Biała Podlaska | 2 - 2 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 14:00 02-11-2019 | R | |||||||
16 | Sokół Sieniawa | 0 - 0 | Wisła Sandomierz (szczegóły) | 14:00 10-11-2019 | R | |||||||
17 | Jutrzenka Giebułtów | 0 - 1 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 12:00 16-11-2019 | Z | |||||||
18 | Chełmianka Chełm | 0 - 0 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 13:00 23-11-2019 | R | |||||||
19 | Wisła Puławy | 1 - 0 | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 15:00 07-03-2020 | P | 35 | ||||||
20 | Sokół Sieniawa | - | Siarka Tarnobrzeg (szczegóły) | 07-03-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Korona II Kielce | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 14-03-2020 | ||||||||
22 | Sokół Sieniawa | - | Hutnik Kraków (szczegóły) | 21-03-2020 | ||||||||
23 | Wisłoka Dębica | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 28-03-2020 | ||||||||
24 | Sokół Sieniawa | - | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (szczegóły) | 04-04-2020 | ||||||||
25 | Hetman Zamość | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 11-04-2020 | ||||||||
26 | Sokół Sieniawa | - | Stal Kraśnik (szczegóły) | 18-04-2020 | ||||||||
27 | Motor Lublin | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 25-04-2020 | ||||||||
28 | Sokół Sieniawa | - | Orlęta Radzyń Podlaski (szczegóły) | 02-05-2020 | ||||||||
29 | Avia Świdnik | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 09-05-2020 | ||||||||
30 | Sokół Sieniawa | - | Podhale Nowy Targ (szczegóły) | 16-05-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Wólczanka Wólka Pełkińska | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 23-05-2020 | ||||||||
32 | Sokół Sieniawa | - | Soła Oświęcim (szczegóły) | 30-05-2020 | ||||||||
33 | Wisła Sandomierz | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 07-06-2020 | ||||||||
34 | Sokół Sieniawa | - | Jutrzenka Giebułtów (szczegóły) | 14-06-2020 |