Arka Gdynia - Reprezentacja Wojska Polskiego 6:1 (Hofbauer, Abbott 2, Błąd 2, Siemaszko)

Arka (I połowa): Konrad Jałocha - Damian Zbozień, Dawid Sołdecki, Andrea Pinton, Marcin Warcholak - Yannick Sambea, Michał Nalepa - Marcus da Silva, Dominik Hofbauer, Saibou Keïta - Dariusz Zjawiński
Arka (II połowa): Arkadiusz Moczadło - Tadeusz Socha, Przemysław Stolc, Andrea Pinton, Paweł Wojowski - Damian Mosiejko, Andrij Waceba - Adrian Błąd, Rashid Yussuff - Rafał Siemaszko, Paweł Abbott

Dziś o 13:00 Arka rozegrała w Gniewinie mecz sparingowy z reprezentacją Wojska Polskiego. Do przerwy Arkowcy niespodziewanie remisowali 1:1, a trafienie dla żółto-niebieskich zanotował Dominik Hofbauer. Arka była blisko zdobycia większej liczby bramek, ale w słupek i poprzeczkę trafił Dariusz Zjawiński. W drugiej połowie trener Grzegorz Niciński posłał w bój 10 nowych zawodników, a Arka zdecydowanie poprawiła skuteczność. Do bramki rywali po dwa razy trafiali Paweł Abbott i Adrian Błąd, jednego gola strzelił Rafał Siemaszko.

Całe spotkanie rozegrał testowany Andrea Pinton. Zaprezentowali się też trenujący z Arką Andrij Waceba i Saibou Keita. W Gniewinie zabrakło kontuzjowanych Michała Marcjanika i Antoniego Łukasiewicza, przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji Łotwy Pavelsa Steinborsa, a także Miroslava Bożoka, Adama Marciniaka, Krzysztofa Sobieraja i Mateusza Szwocha.