Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 1:5 (54' - Węsierski 23', Wojowski 40', 55', 75' Ziarkowski 69')

Arka II: Arkadiusz Moczadło - Damian Gębiś, Damian Mosiejko, Oskar Sikorski, Jakub Wawszczyk (83' Karol Siejak) - Yannick Sambea (46' Andrzej Łyszyk), Mateusz Olszewski (78' Krzysztof Bednarski) - Mikołaj Gabor, Michał Nalepa, Paweł Wojowski - Mateusz Węsierski (67' Krystian Ziarkowski)

Druga drużyna Arki po zwycięstwie 5:1 nad Kaszubią została wiceliderem IV ligi. Dziś rezerwy mierzyły się w Gdańsku z dziesiątą w tabeli Gedanią i ponownie zwyciężyły 5:1! Trener Robert Wilczyński tym razem miał do dyspozycji czterech piłkarzy kadry pierwszego zespołu, w tym wracających do pełni sprawności Sambeę i Nalepę. Najjaśniejszą postacią meczu został Paweł Wojowski, który do 2 asyst z meczu przed tygodniem tym razem dołożył hattricka i asystę.

W pierwszej połowie do siatki rywali trafiali Mateusz Węsierski (asysta Nalepy) i Paweł Wojowski po podaniu "Węsiera". Na początku drugiej połowy gospodarze złapali kontakt, ale Arka II szybko odpowiedziała, ponownie za sprawą będącego ostatnio w bardzo dobrej formie Wojowskiego. Czwartą bramkę zdobył wprowadzony z ławki rezerwowych Krystian Ziarkowski. Na kwadrans przed końcem swoje trzecie trafienie zanotował Paweł Wojowski, któremu dograł Gabor. Rezerwy Arki mają na koncie 24 punkty w dwunastu meczach i pozostaną wiceliderem tabeli po 12. kolejce. Imponuje liczba zdobytych bramek, która obecnie wynosi 35 (najwięcej w lidze).