Jakub Bach od początku sezonu sporo gra w Olimpii Zambrów, ale wysoką formę uzyskał dopiero po przyjściu Piotra Rzepki. W meczu 8. kolejki z Rozwojem Katowice zanotował dwie asysty, a w minioną sobotę zdobył bramkę w wygranym 2:1 meczu z Kotwicą Kołobrzeg. "Bachu" przebywał na boisku do 85. minuty, czyli o 25 minut dłużej niż Sebastian Szerszeń.

Błękitni Stargard zremisowali 2:2 z Rakowem Częstochowa, a Mateusz Czapłygin rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i grał do 86 minuty. Klub z zachodnio-pomorskiego jest na wysokim, 4. miejscu w tabeli II ligi. Pełną tabelę oraz najdokładniejsze statystyki tego poziomu rozgrywek możecie obejrzeć poniżej. Adam Wolak tym razem znalazł się poza kadrą Olimpii Elbląg

TABELA i STATYSTYKI II LIGI

Żółto-niebiescy trzecioligowcy grali ze zmiennym szczęściem. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie z Tomaszem Wojcinowiczem w składzie wygrała na wyjeździe 3:1 z Pelikanem Łowicz i nasz stoper zagrał znów 90 minut. Co ciekawe, jednego z goli strzelił były piłkarz Arki, Maciej Koziara. W  Drwęcy jest spora kolonia ex-Arkowców. Wojcinowicz parę stoperów tworzy z Damianem Kostkowskim (2 lata w juniorach Arki), regularnie gra także wieloletni zawodnik juniorów Arki, Paweł Kowalczyk.

Po porażce w Morągu miejsce w składzie Sokoła Ostróda stracił Kamil Kotkowski. Nie najlepiej powiodło się też zawodnikom wypożyczonym z Arki do Chwaszczyna. Patryk Regulski dostał po raz pierwszy szansę gry od 1. minuty, niestety Chwaszczyno uległo KKS-owi Kalisz aż 0:3. Całe spotkanie zaliczył też Maksymilian Hebel, a za kartki pauzował Błażej Niciński.

TABELA I STATYSTYKI III LIGI, gr. II

Kolejne zwycięstwo zapisał na swoje konto Grzegorz Tomasiewicz. Tym razem Pogoń Siedlce pokonała 1:0 Stomil Olsztyn i awansowała na 7. miejsce w tabeli, najwyższe w tym sezonie. Nasz pomocnik rozegrał po raz siódmy z rzędu pełne 90 minut i można powiedzieć, że jako młodzieżowiec ma niepodważalne miejsce w składzie coraz lepiej grającej Pogoni. W tym czasie Grzesiu strzelił gola z rzutu karnego (którego sam wywalczył) i zanotował dwie ładne asysty  Gratulujemy!

Szymon Lewicki tym razem nie zagrał ani minuty w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała.