Bałtyk Koszalin - Arka II Gdynia 1:1 (Pedro 30' - Sangoy 18')

Bałtyk: Sebastian Skrzyński – Paweł Rak, Mateusz Bany, Michał Czenko, Mateusz Ponurko - Tomasz Pasieka, Łukasz Szymański - Maciej Gregorek, Marcel Stanischewski (65' Bartłomiej Fastyn), Pedro Dantes - Krystian Krauze

Arka II: Kamil Kotkowski – Jakub Izdebski, Krzysztof Sobieraj, Tomasz Wojcinowicz, Paweł Wojowski - Damian Mosiejko, Adam Wolak - Patrik Lomski (67' Konrad Kupczyk), Maksymilian Hebel, Mateusz Czapłygin (60' Jakub Bach) - Gaston Sangoy

Pierwsza połowa stała pod znakiem goli rodem z południowej Ameryki. W 18 minucie wynik otworzył ustawiony dziś na szpicy Gaston Sangoy, wykorzystując dobre dośrodkowanie w pole karne Patrika Lomskiego. Po chwili na 2:0 dla Arki II mógł podwyższyć Mateusz Czapłygin, ale trafił w poprzeczkę. Wyrównał Brazylijczyk Pedro Dantes, także po zagraniu z bocznych sektorów w "szesnastkę". Po przerwie nie padła żadna bramka i mecz zakończył się podziałem punktów.