Stal Mielec z Robertem Sulewskim w składzie pokonała 2:0 w meczu na szczycie Wisłę Puławy, i wróciła na pierwsze miejsce w tabeli II ligi. Robert rozegrał kolejne 90 minut i ma w tym sezonie imponujący dorobek wszystkich ligowych spotkań rozegranych w pełnym wymiarze czasowym.

Na przeciwnym biegunie w drugiej lidze znajduje się Gryf Wejherowo, który poniósł właśnie szóstą porażkę z rzędu, przegrywając u siebie 1:3 z Rakowem Częstochowa. Marnym pocieszeniem dla wejherowian jest zdobycie pierwszej od 492 minut bramki. Zmiana trenera jak widać nie wstrząsnęła zespołem, który traci 8 punktów do bezpiecznej strefy. Przemysław Szur rozegrał 90 minut i został ukarany żółtą kartką (czwartą w sezonie). Maciej Dampc także wystąpił od początku, a w 90. minucie otrzymał czerwoną kartkę.