Niesamowity przebieg miało spotkanie w Wejherowie. Wracający do II ligi Gryf zmierzył się z zadomowioną na tym szczeblu Legionovią i obie drużyny stworzyły świetny spektakl. W 22 minucie za interwencję ręką poza polem karnym boisko opuścił bramkarz gości. Mimo osłabienia gości zaatakowali i w poprzeczkę trafił Rafał Jankowski. Po przerwie inicjatywa należała już do gospodarzy i w 66 minucie podanie Pawła Czychowskiego zamienił na bramkę sondowany niedawno przez Arkę Mateusz Kuzimski. W 93 minucie Legionovia miała rzut karny, ale nie wykorzystał go Jankowski. Solidny mecz zagrał Maciej Dampc. W 89 minucie zmienił go Jakub Giec. Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Przemek Szur, któremu ciężko będzie na razie wygryźć ze składu doświadczonych Kostucha i Skwiercza.

Pełne 90 minut w barwach Stali Mielec zagrał Robert Sulewski na prawej obronie. Stal zremisowała 1:1 w Bytomiu z Polonią. Gospodarze strzelili gola z rzutu karnego, z kolei goście po uderzeniu z rzutu wolnego.