MKS Władysławowo - Arka II Gdynia 0:5  ( Lech 30' , Koziara, 32', 39’,  Szubert 80', Matys 83')

Arka II: Skowron - Kowalski, Szur, Wojcinowicz, Dampc - Lech (46' Matys), Mosiejko - Tomczak (60' Kupczyk), Koziara (70' Hebel), Jagiełło (70' Węsierski) - Szubert

W ramach 1/8 regionalnego Pucharu Polski naszym rezerwom przyszło się wybrać do pobliskiego Władysławowa. Miejscowy MKS nie postawił wysokich wymagań podopiecznym Roberta Wilczyńskiego, którzy raz po raz konstruowali groźne akcje. Strzelanie rozpoczął w 30 minucie Grzegorz Lech, a po chwili prowadzenie dwukrotnie podwyższał Maciej Koziara.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Arka nadal prowadziła grę, jednak brakowało przysłowiowej kropki nad „i”.  Do czasu. W 80 minucie na indywidualną akcję zdecydował się Michał Szubert, który pewnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi MKSu. Trzy minuty później pięknym strzałem z dystansu popisał się Damian Matys, tym samym ustalając wynik meczu. Rezerwy Arki po wygranej w Władysławowie zapewniły sobie awans do 1/4 finału. Całemu spotkaniu z trybun przyglądał się Grzegorz Niciński.