Sezon 2011/2012:
4. kolejka: Nieciecza - Arka Gdynia 2:1 (Radzewicz)
21. kolejka: Arka Gdynia - Nieciecza 1:0 (Jędrzejowski)

W pierwszych pojedynkach oba zespoły solidarnie wygrały u siebie jedną bramką. Zwycięstwo Arce zapewnił rezerwowy, mocno już zapomniany Patryk Jędrzejowski dwie minuty po wejściu. Piłkarz ten zaliczył niebywały zjazd i aktualnie nie gra nawet w trzecioligowej Polonii Trzebnica.

Sezon 2012/2013:
6. kolejka: Nieciecza - Arka Gdynia 3:2 (Krajanowski, Marcus k.)
23. kolejka: Arka - Nieciecza 0:1

Pierwszy mecz rozegrano w rezerwowym terminie, a Arka przegrała po słabym występie Macieja Szlagi. Dwa gole dla Niecieczy zdobył Dariusz Pawlusiński, który jednak opuścił już ten klub. W rundzie rewanżowej Arka przegrała 0:1 po golu Szymona Sobczaka. Ostatecznie Niecieczy zabrakło jednego punktu do awansu.

Sezon 2013/2014:
17. kolejka: Arka Gdynia - Nieciecza 1:2 (Aleksander)
34. kolejka: Nieciecza - Arka Gdynia 4:2 (sam., Szubert)

Oba mecze Arka zasłużenie przegrała. W Gdyni już w 36. minucie było 0:2, a w rewanżu rywale przypieczętowali zwycięstwo w samej końcówce. W ostatnich czterech meczach z tym rywalem Arka zawsze przegrywała, tracąc w nich łącznie 10 bramek.