Sebastian Jarzębak ma 39 lat i pochodzi z Bytomia.  W bieżącym sezonie sędziuje mecze ekstraklasy i I ligi. W przerwie zimowej został zdegradowany i od rundy wiosennej prowadzi wyłącznie mecze na drugim szczeblu rozgrywkowym. Ostatnio gwizdał piłkarzom Dolcanu w wygranym 3:0 mecz w Legnicy. Po tym spotkaniu miał dwutygodniową przerwę. W marcu prowadził także przegrany przez Dolcan 0:1 mecz w Niecieczy. Ostatni mecz Arki jaki sędziował to pojedynek Lech - Arka zremisowany 0:0 w sierpniu 2010 roku.

9 maja (piątek):
ROW Rybnik - GKS Bełchatów, godz. 19:00, sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra).

10 maja (sobota):
Górnik Łęczna - Kolejarz Stróże, godz. 17:00, sędzia: Paweł Dreschel (Gdańsk).
Okocimski KS Brzesko - Olimpia Grudziądz, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn, godz. 17:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki, godz. 17:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice, godz. 19:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

11 maja (niedziela):
Sandecja Nowy Sącz - Termalica Nieciecza, godz. 12:15, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Wisła Płock - GKS Tychy, godz. 12:30, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).