Do ciekawych rozstrzygnięć doszło w dzisiejszych meczach. Na pierwszy plan wysuwa się demolka, jaką Dolcan zafundował Okocimskiemu Brzesko. Kibice Arki na pewno mogą żałować, że nasz zespół na tym słabym rywalu zdobył zaledwie 1 punkt. W Olsztynie Stomil przełamał mały kryzys, pokonując dobrze grającą ostatnio Niecieczę, a w Rybniku od dna odbił się GKS, deklasując ROW. Wynik został ustalony w samej końcówce, gdy gospodarzom nie chciało się już wracać na własną połowę i katowiczanie kontrowali raz po raz w liczebnej przewadze. Tomasz Wróbel przebywał z piłkarzy "Gieksy" najkrócej na boisku, ale zdołał w ciągu 7 minut zdobyć dwie bramki i zaliczyć asystę!

Czwartkowe wyniki 25. kolejki I ligi:

GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 0:1 (Rogalski 71')

Stomil Olsztyn - Nieciecza 2:0 (Darmochował 10', Lech 17')

Okocimski Brzesko - Dolcan Ząbki 0:6 (Matuszek 6', Wiśniewski 25', Żołądź 48' sam., Sierpina '53, Tarnowski 75', Zjawiński 80')

ROW Rybnik - GKS Katowice 0:4 (Fonfara 50', Zieliński 86', Wróbel 90'+1, 90'+3)