I liga:

Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów

W Nowym Sączu melduje się 45 fanów GKS-u wspieranych przez Wisłę Sandomierz (40) oraz Diosgior Miskolc (10).

ROW Rybnik - Olimpia Grudziądz

Gospodarze w około 200 osób zbierają się w młynie, skąd przez pełne 90 minut prowadzą doping. Na płocie wieszają trzy flagi. Sektor dla kibiców gości tego dnia świecił pustkami.

Okocimski Brzesko - Flota Świnoujście

Fani Okocimskiego ze skromnym młynem i jedną flagą na płocie. Niespodziewanie w Brzesku zjawiło się trzech fanatyków Floty, którzy zasiedli w sektorze gości.

GKS Katowice - Wisła Płock

Kibice GieKSy z dość przyzwoitym dopingiem i oflagowanych całym młynem. Przyjezdni zjawili się w około 150 osób.

Miedź Legnica - GKS Tychy

Goście w liczbie 450 osób zasiadają w sektorze gości.

Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn

Ze strony fanów Górnika 270 osobowy młyn, pięć flag na płocie i dobry doping przez całe spotkanie. Przyjezdni do Łęcznej docierają autami w sile 35 osób (zakazowicze zostają pod stadionem), z ich strony dwie flagi na płocie.

II liga:

Motor Lublin - Legionovia Legionowo

Liczba w młynie gospodarzy to około 250-300. Jakość dopingu nie należała do najlepszych. Gości brak.

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Do Radomia dociera ponad 160 fanów ze Stalowej Woli.

Chrobry Głogów - Górnik Polkowice

Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole

Górnik Wałbrzych - Warta Poznań

Fanatycy poznańskiej Warty na ostatni swój wyjazd do Wałbrzycha wybrali się w 14 osób. Warto nadmienić, że najstarszy z nich miał 85 lat! Co ciekawe kibic ten, mając 19 lat był uczestnikiem meczu Górnik Wałbrzych - Warta Poznań w 1947 roku, wówczas Warta zdobyła Mistrzostwo Polski.

Jarota Jarocin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Przyjezdni mieli problemy z wejściem oraz z wniesieniem na stadion serpentyn, ponieważ w tych czasach jest to "zagrożeniem życia" według delegata, ale na szczęście wszystko zostaje wniesione. Na rozpoczęcie spotkania serpentyny lecą w stronę boiska. Prócz tego prowadzony był bardzo dobry doping. W drugiej połowie debiutuje flaga "Bażanty". Ostatecznie w Jarocinie melduję się 103 fanów Ostravii.

Bytovia Bytów - Raków Częstochowa

Przyjezdni do Bytowa udali się transportem kołowym. W sumie na stadionie pojawia się 52 fanów Rakowa oraz 1 fan Chemika. Zaintonowali w czasie I połowy meczu kilka przyśpiewek. W przerwie zadecydowali, że ruszają w drogę powrotną.

Rozwój Katowice - Polonia Bytom

Niższe ligi:

Broń Radom - Pilica Białobrzegi

Gospodarze prezentują oprawę złożoną z dwóch transparentów: "Klimatyczny Szczyt na Broni" i "Na stadionie co2, znowu "władza" problem ma". Z racji po ostatnich wyczynach przez mundurowych fani z Radomia postanawiają odpuścić pirotechnikę i do zadymienia sektora użyli suchego lodu oraz wrzącej wody. Milicja szalała na widok wnoszonych termosów i próbuje wejść na stadion. Nie dostają zgody organizatora i grożą, że wrócą z nakazem i przetrzepią magazyn gospodarzy. Nie wrócili. Po meczu natomiast zawiją jednego z kibiców Broni. Po retorycznych pytaniach o osoby odpalające race na meczu z Legią II zostaje zwolniony.

Goście w około 30 osób z jedną flagą i dopingiem. Mecz bez bluzgów z obu stron.

Hutnik Nowa Huta - Górnik Libiąż

Spotkanie pod względem kibicowskim można uznać, że nie działo się zbyt wiele - dosyć przecięty doping gospodarzy oraz trochę pirotechniki po końcowym gwizdku. Goście z Libiąża nie zaznaczyli swojej obecności. Warto odnotować fakt, że przed rozpoczęciem spotkania piłkarze Hutnika wnieśli transparent reklamujący ogólnopolską kibicowską akcję "Kolorujemy", związaną z pomocą dzieciom z domów dziecka.