W Płocku trwa przedsprzedaż biletów na sobotni mecz. Ceny wyjściówek są bardzo niskie - najtańszy bilet normalny można kupić już za 7 złotych. Kobiety wchodzą na mecz za 2 złote, a dzieci do lat 13 za symboliczną złotówkę. Przy takich cenach biletów nie ma się co dziwić, że działacze liczą na frekwencję ponad 4 tysięcy widzów. Właśnie tyle niebieskich koszulek z hasłem "Idę na Wisłę" przygotowali dla fanów, którzy nabędą bilet w przedsprzedaży. Akcję współfinansuje Miasto Płock.

Także sami kibice Wisły mobilizują się na ten atrakcyjnie zapowiadający się pojedynek. Na mieście zawisły pierwsze transparenty, a "Nafciarzy" do przyjścia na stadion mają zachęcić także okolicznościowe plakaty i banery. Co ciekawe, na plakacie reklamującym mecz widnieje sylwetka... Filipa Burkhardta, który ma żółto-niebieską krew i potraktuje ten mecz na pewno szczególnie.

Przypominamy, że także u nas trwa mobilizacja. Wciąż mozna zapisać się na ten atrakcyjny wyjazd w sklepach Arkowiec w Chyloni i Wejherowie oraz sklepiku na hali targowej. Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza, że może nie będzie nam dane wybrać się do Gdańska.