Sonda

Czy zamierzasz w tym sezonie kupić karnet na mecze Arki?

Tak, kupię Ekstra Karnet i pomogę klubowi - 26.65%
Tak, kupię karnet na sezon lub rundę - 27.74%
Jeszcze nie wiem, poczekam na ruchy kadrowe Arki - 13.07%
Raczej nie, chodzę na wybrane mecze - 25.5%
Zdecydowanie nie, wolę mecze Arki w TV - 7.04%

Głosów: 2004

Tylko do 16 sierpnia trwa sprzedaż karnetów na sezon 2013/2014.

W związku z tym, że odbył się już mecz z GKS Tychy, ceny karnetów zostały odpowiednio pomniejszone. W tym sezonie zakup karnetu na tym etapie sprzedaży jest wyjątkowo atrakcyjny, ponieważ karnet obowiązuje także na najbliższy mecz Pucharu Polski z ekstraklasową drużyną - Ruchem Chorzów!

Z naszej inicjatywy w tegorocznej ofercie pojawił się również "Karnet Kolekcjonerski", o którym pisaliśmy już wielokrotnie i do zakupu którego gorąco Was zachęcamy! Karnety z grafiką przygotowaną przez jednego z członków naszej redakcji mają specjalny, okolicznościowy wzór, a ich łączna liczba to 300. Wierzymy, że do kasy klubu wpłynie dzięki temu dodatkowy zastrzyk środków na utrzymanie zespołu w nadchodzącym sezonie. Koszt Ekstra Karnetu jest o 100 zł większy od zwykłego karnetu, a procedura zakupu dokładnie taka sama.

Odbiór osobisty karnetów prowadzony jest w siedzibie klubu (godziny 9-16).

 


EKSTRA KARNET KOLEKCJONERSKI

Założenia akcji:

Od nowego sezonu istnieją 2 oficjalne cenniki karnetów i biletów. Jeden na normalnym poziomie, a drugi - droższy o odpowiednią kwotę. Kibice, którzy chcieliby udzielić klubowi faktycznej pomocy finansowej, mogą nabyć droższy karnet, który jest karnetem kolekcjonerskim. W 2014 roku nasz klub będzie obchodził 85-lecie i jest to motyw przewodni karnetów kolekcjonerskich.

Szczegóły:

Każdy "Ekstra Karnet" jest o 100 zł droższy od analogicznego karnetu zwykłego. Równolegle przez cały sezon trwać będzie akcja "Bilet plus" na podobnych zasadach, ale celem i głównym fundamentem powodzenia całego przedsięwzięcia są karnety i gorąco apelujemy do emigrantów oraz kibiców, którzy wiedzą, że będą w rundzie na maksymalnie kilku meczach o włączenie się również do pomocy.

Przypominamy, że na forum i maila otrzymaliśmy łącznie kilkaset deklaracji, co jest dobrym początkiem akcji i daje nadzieję, że cała akcja "Ekstra Karnet" zakończy się naszym wspólnym, ogromnym sukcesem! Koordynatorem akcji jest "Spilih".

Projekt Ekstra Karnetu (wzór zaprojektowany i wybrany przez kibiców Arki):

Cel akcji:

Głównym celem akcji jest podwyższenie udziału kibiców w strukturze klubowych przychodów, a co za tym idzie pomoc w utrzymaniu szkieletu zespołu, tak by mógł on powalczyć w przyszłym sezonie o awans do ekstraklasy. Starczy już wegetowania w środku tabeli, czas ruszyć z miejsc i pomóc Arce w tych trudnych chwilach. Jest to bezinteresowana akcja - żaden z kibiców nie dostanie w zamian za dopłatę do karnetu flagi na samochód, koszulki ani długopisu, ale będzie miał świadomość, że pomógł ukochanemu klubowi.

Czas trwania akcji:

Akcja potrwa do końca sprzedaży karnetów. Karnet kolekcjonerski będzie do nabycia w oficjalnych punktach sprzedaży biletów. Czasu jest dużo, by zastanowić się czy można sobie pozwolić na dołączenie do niej, a także poświęcić czas na zachęcenie innych kibiców. Zapraszamy do śledzenia tego tematu na bieżąco, bo będziemy podawać w nim aktualne informacje! W jedności siła - ruszamy z pomocą Arce!Oczywiście zachęcamy także wszystkich kibiców do nabywania tradycyjnych karnetów na mecze Arki. Otwarta sprzedaż trwa do 16 sierpnia!