Arka II Gdynia - Drawa Drawsko Pomorskie 3:0 (K. Patelczyk 40', Zwoliński 58' 65')

Arka II: Miszczuk – Brzuzy, Kubowicz, P. Robakowski, Strzelecki (82’ Dampc) – K. Patelczyk (90’ Wesołowski), Pietkiewicz, Bębenek, Dettlaff – Słowiński - Zwoliński (77’ Róg)

Drawa: Kaczmarczyk – Wyganowski, Bielecki, Hermanowski, Batista (88’ Horodetskij) – Kotula (46’ Trzebiatowski), Owedyk (75’ Okoniewski), Hermanowski, Jureczko – Juszczak, Guźniczak (88’ Adamski)

Pierwsza połowa toczona była pod dyktando Arki, lecz żółto-niebiescy długo nie mogli uporać się z defensywą gości. Zgromadzeni kibice na bramkę czekali do 40 minuty, kiedy to Fabian Słowiński odegrał piłką do Kamila Patelczyka, a ten pięknym strzałem z woleja dał prowadzenie Arce. Po zmianie stron błyszczał przede wszystkim Łukasz Zwoliński. Najpierw w 58 minucie wykorzystał prostopadłe podanie, a siedem minut później wykorzystał podanie dobrze dysponowanego Patelczyka. W 74 minucie "Zwolak" trafił w poprzeczkę, a w międzyczasie swoje szanse mieli goście, jednak Miszczuk był na posterunku.