U-19: Polska - San Marino 2:0 (Kędziora 49'k, Zieliński 87')

Polska: Oskar Rybicki - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Radosław Robakowski, Adrian Liberacki (33' Patryk Stępiński) - Piotr Zieliński, Karol Linetty, Martin Kobylański, Kamil Włodyka - Łukasz Wroński (65' Bartosz Giel), Jakub Legierski (46' Mariusz Stępiński)

Żółte kartki: Liberacki, Sulewski, Zieliński - Severi, Aluigi, Ceccaroli, Bernardi

W pierwszej połowie gry Polska miała przewagę, ale nie potrafiła stworzyć sobie zbyt wielu klarownych sytuacji. Najlepszą okazję zmarnował w 40 minucie Jakub Legierski po dośrodkowaniu zawodnika Arki Roberta Sulewskiego, uderzając z głowy tuż obok słupka. Nasz zespół oddał kilka strzałów z dystansu, ale z żadnym z nich nie miał problemów Elia Benedittini i po 45 minutach na tablicy wyników widniało 0:0.

Polacy otworzyli wynik tuż po przerwie. W 48 minucie gry sfaulowany w polu karnym gości został Piotr Zieliński, a "jedenastkę" na bramkę zamienił obrońca Lecha Poznań Tomasz Kędziora. W 80 minucie szansę na podwyższenie wyniku miał Radek Robakowski, ale jego sytuacyjny strzał był niecelny. W 87 minucie rezultat ustalił piłkarz Udinese Calcio - Piotr Zieliński.

Oprócz "Robaka" i "Suliego" zagrali także dwaj byli piłkarze Arki - bramkarz niemieckiego HSV Oskar Rybicki oraz obrońca włoskiej Regginy Calcio Adrian Liberacki, który zszedł w pierwszej połowie z kontuzją. W drugim spotkaniu Holandia rozbiła 5:0 najbliższego rywala Polski - Maltę.