W 7 z 9 rozegranych spotkaniach I ligi sędziowie pokazali 29 żółtych kartek. Dwie żółte (i w konsekwencji czerwoną kartkę) zobaczył Rafał Grzelak (Dolcan Ząbki). Drugą czerwoną otrzymał Maciej Mysiak z Warty Poznań (za faul na wychodzących "sam na sam" z bramkarzem Marcusie da Silvie).

Trenerzy dokonali łącznie 38 zmian.

Kibice mogli zobaczyć 18 bramek (w tym 3 samobójcze). Najwięcej trafień zaliczył Daniel Mąka (2 bramki) z Zawiszy Bydgoszcz. Pierwsza bramka padła po 16 minutach (Krzysztof Bodziony - Flota Świnoujście), natomiast ostatnia w 87 minucie (Jakub Grzegorzewski - Miedź Legnica).

Najdłużej na bramkę musieli czekać kibice oglądający spotkanie GKS Tychy - Kolejarz Stróże, bo aż do 59 minuty (strzelcem okazał się Mateusz Bukowiec).

Dwukrotnie bramki strzelali zawodnicy wchodzący z ławki.

Spośród 7 spotkań 3-krotnie wygrali gospodarze, również 3-krotnie goście wywozili komplet punków. Remis padł tylko raz.