Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed meczem z Pogonią Szczecin zarówno trener, jak i zawodnicy stwierdzili, że nie wszystko w klubie było tak jak należy i nie chodzi im tu o kibiców...  Bardzo szybko ten fragment konferencji został ocenzurowany! Niewygodna prawda, potwierdzająca to o czym o od wielu miesięcy mówią protestujący kibice, została wycięta z relacji klubowej.


Kibice uczestniczący w bojkocie to „hołota” i „małolaci”. A jak nasi „drodzy” działacze nazwą Trenera naszej Arki (podkreślamy naszej, bo dla was – działacze - to tylko miejsce zatrudnienia), jak nazwą Tomka Jarzębowskiego, czy też uczestniczącego w konferencji Piotrka Kuklisa? W konferencji, z której relacja została ocenzurowana… Prawda, niewygodna prawda, została „wycięta”! Tylko, że prawdy tak naprawdę się nie da ocenzurować. Nie dało na przestrzeni wieków, nie da i dziś w dobie tak rozwiniętych mediów.

Panie Trenerze, Tomek, Piotrek - pewnie działacze się odegrają na Was w sposób oczywisty, ale dziękujemy, bo jak powiedział Giordano Bruno „Muszą być ludzie, którzy mają od­wagę mówić swobodnie”. I żadna cenzura tego nie zniszczy – „Prze­mija tyl­ko to, co jest kłam­li­we. Dla praw­dy śmierć nie istnieje.” A prawda należy się nam kibicom, wszystkim kibicom…

Prezentujemy fragment, który został "wycięty" z relacji klubowej telewizji: