Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz 1:1

Wojciech Wilczyński zaliczył najsłabszy występ w barwach Polonii. W pierwszej połowie popełnił kilka błędów oraz miał dużo szczęścia, gdy po jego faulu sędzia nie odgwizdał rzutu karnego dla Zawiszy, natomiast w ostatniej akcji meczu nie zdołał wyblokować piłki i z jego strefy wyrównującą bramkę zdobył Paweł Oleksy. Niestety "Wilczek" podobnie jak Marcin Budziński i Paweł Czoska może zaliczyć drugi spadek z rzędu.

Olimpia Elbląg - Ruch Radzionków 1:2

83 minuty rozegrał Paweł Czoska, zaliczając kolejną porażkę w barwach Olimpii Elbląg. Pogodzona ze spadkiem drużyna łatwo przegrała z Ruchem Radzionków i pozostaje czerwoną latarnią I ligi.

Nielba Wągrowiec - Czarni Żagań 1:2

Damian Rysiewski stracił miejsce w składzie i pojawił się dopiero w 80 minucie, lecz bez niego Nielba znów przegrała i jest na ostatnim miejscu w tabeli. Wyrównującą bramkę zdobył Radosław Strzelecki, niestety w ostatniej minucie goście wykorzystali rzut karny i wygrali.

Zagłębie Sosnowiec - Bałtyk Gdynia 3:0

Krzysztof Bułka rozpoczął mecz w pierwszym składzie, ale jego zespół przegrywał do przerwy 0:3 i na drugą połowę piłkarz wypożyczony z Arki już nie wyszedł. Bałtyk jest już jedną nogą w III lidze.