Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1

Swojego pierwszego gola dla Pasów zdobył Marcin Budziński, który ostatnio należy w każdym meczu do wyróżniających się piłkarzy Pasów. Wypożyczony z Arki piłkarz rozegrał cały mecz, a Cracovia dzięki zwycięstwu 3:1 ma nadal nadzieję na utrzymanie w ekstraklasie.

Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin 2:1

Paweł Czoska wziął udział w sensacyjnym zwycięstwie Olimpii nad Pogonią, grając od pierwszej do ostatniej minuty na środku pomocy. Zwycięstwo gospodarzom dały dwie bramki Tomasza Chałasa. Olimpia rozwiązała w ostatnich dniach kontrakt z Adrianem Sulimą.

Nielba Wągrowiec - GKS Tychy 2:3

Nielba to przedziwny zespół, wiosną wygrał oba mecze na wyjeździe, a oba u siebie przegrał. Przeciwko liderowi po 90 minut zagrali Radosław Strzelecki (żółta kartka) i Damian Rysiewski, jednak nie uchronili zespołu od porażki, którą GKS zapewnił sobie, zdobywając bramki w ostatnich dziesięciu minutach meczu.

Bałtyk Gdynia - Raków Częstochowa 2:2

Krzysztof Bułka grał od pierwszej do ostatniej minuty, która była feralna dla grających gościnnie na Narodowym Stadionie Rugby piłkarzy Bałtyku. Wówczas to wyrównującą bramkę zdobył pomocnik gości - Łukasz Kowalczyk.

Drawa Drawsko Pomorskie - Kotwica Kołobrzeg 1:2

Robert Ziętarski grał całe spotkanie i zdobył w 76 minucie meczu wyrównującą bramkę, a kilka minut później zwycięstwo gościom dał Skórecki. Piłkarze z Kołobrzegu prowadzą w III lidze bałtyckiej z przewagą dwóch punktów nad Orkanem Rumia i pięciu nad Gryfem Wejherowo, który uległ u siebie 0:1 Gwardii Koszalin.